Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265


ARHIV:
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
JagodičEva

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
SimončičAjda

Z

1998OŠ FRANCETA BEVKA
Destani Endrit

M

1998OŠ FRANCETA BEVKA
ReščičAndraž

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
PapežMaja

Z

1998OŠ FRANCETA BEVKA
BajričHana

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
MustarSara

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
ČuskičAdnan

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
MičičDavid

M

1998OŠ KOSEZE
FilipanEva

Z

1998OŠ KOSEZE
ČakarmišJakob

M

1998OŠ KOSEZE
PeričHelena

Z

1998OŠ KOSEZE
BelingarRok

M

1998OŠ KOSEZE
CerkonikTaja

Z

1999OŠ KOSEZE
ŽujoNoka

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
TarbukSara

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
SlevecIris

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
RatnikVeronika

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CankarKlemen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BizjakLuka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HribarVito

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KolencNina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FendiSara

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BezjakNik

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KovšeAlec

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KocmurAnja Katarina

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RistićAnja

Z

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LavrenčičLaura

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MahmutagičAlmin

M

1999OŠ DRAVLJE
ZalarZala

Z

1998OŠ DRAVLJE
BytyqiLeon

M

1998OŠ DRAVLJE
KrauthakerTara

Z

1999OŠ DRAVLJE
StaverLana

Z

1998OŠ DRAVLJE
HladnikKaja

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SrovinMaša

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
300m
PriimekImeSpolLRŠola
HajšenGašper Filip

M

1998OŠ FRANCETA BEVKA
KlanderDomen

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
FriedlEla

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BriceljLara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
RaceTia

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
DarmanovičDavid

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
SalmičTomaž

M

1998OŠ KOSEZE
DjelovciBesarta

Z

1999OŠ KOSEZE
BoštjančičLara

Z

1999OŠ KOSEZE
DrakslerMartin

M

1998OŠ KOSEZE
ZaletelTjaša

Z

1998OŠ KOSEZE
VrhovnikMiha

M

1998OŠ KOSEZE
TurnšekMatej

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
Plahčinski Uroš

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
BambičDomen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MiklavcGal

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PolakNina

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KocijanNeža

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VičičAna

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Arko JermanJon

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PericaMaša

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KorošecMasha

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GrkovskiDamjan

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AndrašekBlaž

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KlinarJerca

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BegićEdina

Z

1999OŠ DRAVLJE
SaitoskiErnes

M

1999OŠ DRAVLJE
Salamun PeterneljMatija

M

1998OŠ DRAVLJE
MrakEva

Z

1999OŠ DRAVLJE
PodboršekLuka

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
LukančičNina

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
HeričMatevž

M

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ŠabićAjdin

M

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
PodvršičHana

Z

1998OŠ FRANCETA BEVKA
KlanderDaša

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
RousMatej

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
TrilerNik

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
DežmanTrisha

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
VeseljajGetuar

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
FriškovecZala

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
GroznikŽiga

M

1999OŠ KOSEZE
KuzmaJure

M

1998OŠ KOSEZE
HostaMaša

Z

1998OŠ KOSEZE
ZuccatoKatarina

Z

1999OŠ KOSEZE
MervicMark

M

1998OŠ KOSEZE
ČemažarBlažka

Z

1999OŠ KOSEZE
TronteljLuka

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
KogovšekTine

M

1998OŠ MIŠKA KRANJCA
DolničarMatic

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SavodnikKaja

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TrobecLaura

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZgonecNuša

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŽeleznikUrban

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DolničarRok

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KolšekDavid

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KogejKatarina

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JercaKlinar

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LahVeronika

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PodobnikMaša

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
CvirnTisa

Z

1998OŠ DRAVLJE
BizjakMaša

Z

1999OŠ DRAVLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
ToličičAna

Z

1998OŠ FRANCETA BEVKA
KarnerGašper

M

1998OŠ FRANCETA BEVKA
ŠtularŽiga

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
KlopčičSara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
JanežičLea

Z

1998OŠ FRANCETA BEVKA
LovšeMatevž

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
VidovičAnita

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
Kocjančič ŠketeljKarin

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
GrumMetka

Z

1998OŠ KOSEZE
HitiNiki

M

1998OŠ KOSEZE
PodlogarAnže

M

1998OŠ KOSEZE
PonikvarTobija

M

1999OŠ KOSEZE
JustinElena

Z

1999OŠ KOSEZE
JakljevičEva

Z

1999OŠ KOSEZE
MajnikJure

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TumaTia

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DobnikMaja

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MarinMaša

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DavidovićDomen

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TieglJaka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MoračaninVanja

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VogrinMatej Kristijan

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LebeničnikManca

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Pezdir GlavanLana

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KogovšekNika

Z

1998OŠ DRAVLJE
HatipovičAlen

M

1999OŠ DRAVLJE
MetercMatic

M

1998OŠ DRAVLJE
NovakGašper

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SeverMaša

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
PavcDomen

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
LukačLara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
SotošekJure

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
TomcKlara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
ČesenjJoš

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
Židan JanušNik

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
BartoljJan

M

1999OŠ KOSEZE
IvanovMark

M

1999OŠ KOSEZE
GolobAna

Z

1999OŠ KOSEZE
KončarNika

Z

1999OŠ KOSEZE
BratokŠpela

Z

1998OŠ KOSEZE
ZakotnikAnže

M

1999OŠ KOSEZE
HostaAnže

M

1999OŠ KOSEZE
RejaEva

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠtiglicIza

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DolenecBor

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LjubičJaka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MlinarRok

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VukovićTara

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HitiManca

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŽervanovSara

Z

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikMatija

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JurkovićIvo

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MijatovićGorana

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MiklavičMaj

M

1998OŠ DRAVLJE
BašanovičDino

M

1999OŠ DRAVLJE
VeličDanijel

M

1998OŠ DRAVLJE
AmzaFjola

Z

1999OŠ DRAVLJE
DebevcBlaž

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BitencUrška

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
OblakGašper

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ArtnakNika

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SchenkMaruška

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
DanDomen

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BohincDora

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
HabičDavid

M

1998OŠ FRANCETA BEVKA
MočnikLiza

Z

1998OŠ FRANCETA BEVKA
MavsarJure

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
SiličŽana

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
MenegalijaAna

Z

1998OŠ KOSEZE
ModrijančičLina

Z

1998OŠ KOSEZE
AmidžičElvis

M

1998OŠ KOSEZE
MergoleMihael

M

1998OŠ KOSEZE
Kos MaligojFilip

M

1999OŠ KOSEZE
SlugaMaša

Z

1999OŠ KOSEZE
HristovŽarko

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
IvancTaja

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ArsovaMihaela

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PetrevskiMarko

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Gerl KorenčJan

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BabićKristina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JakoličZala

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GričarPetra

Z

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GričarPetra

Z

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
OparaAleš

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KemperleGašper

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PantičSašo

M

1998OŠ DRAVLJE
KučičJaka

M

1998OŠ DRAVLJE
KudičBenjamin

M

1999OŠ DRAVLJE
JanušićDomen

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
VukŽan

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
ŽarkovičZala

Z

1998OŠ FRANCETA BEVKA
Bogataj Lovro

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
SolisLoranny

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BolsingIna

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BeganovičMelisa

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
MehuličAlen

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
CerarLaura

Z

1998OŠ KOSEZE
TomažičSara

Z

1998OŠ KOSEZE
ŠkofRok

M

1998OŠ KOSEZE
Prelec Bert

M

1999OŠ KOSEZE
AvsenekKaja

Z

1999OŠ KOSEZE
JakopovičMark

M

1999OŠ KOSEZE
Bizjak Klara

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
Gabrovšek Alenka

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
RusBlaž

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
HribarKarin

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
MuhvičDomen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SlivnikerNastja

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VončinaLuna

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SplichalŽan

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HumerJakob

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KiričPetra

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BreznikGaia Brina

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HirkićŠemsa

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StankovićSara

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GajdekDean

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RudolfMaks

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PajazetovičPeter

M

1999OŠ DRAVLJE
BarukčićErika

Z

1999OŠ DRAVLJE
ZukićSara

Z

1998OŠ DRAVLJE
DukaričAna

Z

1998OŠ DRAVLJE
MiklavičMark

M

1998OŠ DRAVLJE
PibernikMatevž

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BreznikMartin

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
VentaMitja

M

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
CunderGabi

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KodermanTjaša

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MeršeLea

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - OŠ DRAVLJEMiklavič Maj, Salamun Matija, Bytyqi Leon, Velič Danijel
 - OŠ DRAVLJE 2Zalar Zala, Bizjak Maša, Dukarič Ana, Begić Edina
 - OŠ FRANCETA BEVKADestani Endrit, Reščič Andraž, Štular Žiga, Sotošek Jure
 - OŠ FRANCETA BEVKA 2Janežič Lea, Papež Maja, Simončič Ajda, Bricelj Lara
 - OŠ FRANCETA BEVKA 3Tomc Klara, Levstek Lana, Flisar Ajda, Friedl Ela
 - OŠ HINKA SMREKARJARace Tia, Bajrič Hana, Beganovič Melisa, Friškovec Zala
 - OŠ HINKA SMREKARJA 2Mavsar Jure, Darmanovič David, Arsov Stefan, Židan Januš Nik
 - OŠ KOSEZEČakarmiš Jakob, Salmič Tomaž, Draksler Martin, Škof Rok
 - OŠ KOSEZE 2Hiti Niki, Mervic Mark, Amidžič Elvis, Mičič David
 - OŠ KOSEZE 3Filipan Eva, Žnidaršič Ana, Zaletel Tjaša, Perič Helena
 - OŠ MIŠKA KRANJCATurnšek  Matej , Plahčinski Uroš , Trontelj  Luka, Rus  Blaž
 - OŠ MIŠKA KRANJCA 2Hribar  Karin , Bizjak  Klara, Tarbuk Sara , Žujo Noka
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČABambič  Domen, Bizjak Luka, Davidović Domen, Šuštar Grega
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2Miklavc Gal, Hribar Vito, Cankar Klemen, Arko Jerman  Jon
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 3Kirič Petra, Kolenc Nina, Ratnik Veronika, Vončina Luna
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 4Babić Kristina, Dobnik Maja, Dekleva Kristina, Jakupovič Sara
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKAJurković Ivo, Peternelj Žan, Kovše Alec, Pušnik Matija
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA 2Klinar Jerca, Korošec Masha, Lebeničnik Manca, Hiti Manca
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GOROLukančič Nina, Hladnik Kaja, Artnak Nika, Srovin Maša
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO 2Schenk Maruška, Sever Maša, Bitenc Urška, Vidmar Anita
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO 3Sopotnik Lucija Ana, Merše Nuša, Tacar Klara, Malovrh Tinkara
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO 4Šabić Ajdin, Venta Mitja, Bjelčević Ivo, Herič Matevž

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63