Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160


ARHIV:
8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
ZaviršekJure

M

2003OŠ BEŽIGRAD
Feigel BohKaja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
KranjcBrina

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
HozjanBlaž

M

2004OŠ BEŽIGRAD
ŠarmanMark Aleksander

M

2003OŠ BEŽIGRAD
Starman Gombač Nina

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
SavićDavid

M

2003OŠ DANILE KUMAR
KojićDino

M

2005OŠ DANILE KUMAR
ŠketaZarja

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
Sinanovič Sabina

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
NovakMatej

M

2003OŠ DANILE KUMAR
ŠinkovecDora

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
KuderMartin

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
Tekavec Lara

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
PetrovičTaja

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
KrižajIza

Z

2003OŠ FRANCETA BEVKA
SotiroskiJovan

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
VeselVeronika

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
RakovičLara

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
MajnikMatej

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
GrumAmbrož

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
Muratovič Semina

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
NovakKlavdija

Z

2003OŠ KOLEZIJA
TešanovićLuka

M

2003OŠ KOLEZIJA
ŠtularBen

M

2003OŠ KOLEZIJA
ŠtrancarMatej

M

2004OŠ KOLEZIJA
PraprotnikIvan Mark

M

2003OŠ LEDINA
CvarTeo

M

2004OŠ LEDINA
Čater TimerMarjeta

Z

2004OŠ LEDINA
KortnikZora

Z

2003OŠ LEDINA
Boncelj TroštVid

M

2004OŠ LEDINA
VeličKlara

Z

2003OŠ LEDINA
StojčičLana

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
LečnikGregor

M

2003OŠ MIRANA JARCA
Casagrande Oliver

M

2003OŠ MIRANA JARCA
Dovgan CiglarZala

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
DuževičNika

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
KrapežAnžej

M

2004OŠ MIRANA JARCA
ČanderLuka

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
KendaAgata

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
MuckLara

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
Gerbec KraljLev

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
BrodnikŽiga

M

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
PanjanJan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
ĐajićBojana

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
LutmanPetra

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VinskiIris

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
BožičAljaž

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VizlerMiha

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Lapornik Lenart

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KocjančičAnja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RanđelovićAna

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KavčičLan

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Gavranović TreskaSara

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PograjcMatej

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VernikovskaEmiliya

Z

2003OŠ LIVADA
RešetarevićMartina

Z

2004OŠ LIVADA
BiberovićMirnes

M

2003OŠ LIVADA
KučanMaj Mark

M

2003OŠ LIVADA
KonjevićLea

Z

2004OŠ LIVADA
Grbić Leon

M

2004OŠ LIVADA
ErjavecMaša

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
ČižmanNeja

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
BergantSamo

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
LampičFlorijan

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
NikoličBojan

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Strojan ArkoKarin

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
300m
PriimekImeSpolLRŠola
ŠabaniAnida

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
PerbilManja

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
Gliha Lovro

M

2003OŠ BEŽIGRAD
KojićTaik

M

2003OŠ BEŽIGRAD
KejžarNejc

M

2004OŠ BEŽIGRAD
Taljat UsenikAja

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
MerharManca

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
ŠvalEma

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
SojerAna

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
KogovšekNik

M

2003OŠ DANILE KUMAR
OsvaldVito

M

2003OŠ DANILE KUMAR
GregorecVid

M

2003OŠ DANILE KUMAR
ĐukićVesna

Z

2003OŠ FRANCETA BEVKA
LehmannMia

Z

2005OŠ FRANCETA BEVKA
BašićAriana

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
PetrovičTim

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
BudjaMatija

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
LešnikPegi

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
CurkZala

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ParličSara

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
SuljićElvedin

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
TrnjaninJan

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
VeseličAžbe

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Vrhovec Žiga

M

2004OŠ KOLEZIJA
OpresnikŽiva

Z

2003OŠ LEDINA
Iskra Daniel

M

2003OŠ LEDINA
Štular Nejc

M

2004OŠ LEDINA
PesteljKatja

Z

2004OŠ LEDINA
BegičHasir

M

2003OŠ MIRANA JARCA
KogojNal

M

2004OŠ MIRANA JARCA
TomšičLaura

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
Radomirovič Isidora

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
DolancEva Zoja

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
BrusEnej

M

2003OŠ MIRANA JARCA
ŽibretZala Maria

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
KaliternaMarija

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠifrarLana

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
VojinovićIris

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
HabulaNeža

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
KojićArmin

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
ČavalićAnes

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš ReharTilen

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
BochlNika

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
KešpertLina

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PlutLuka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TokićMark

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TicaNikola

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JanežičJerneja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ImeriBlerina

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MušičEma

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DergancVid

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
ŽeleznikMaks

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Pilič TurkMiha

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
KovačičInti

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MarkovičUrška

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
RamovšMaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
600m
PriimekImeSpolLRŠola
ŠemrlAljaž

M

2003OŠ BEŽIGRAD
CekutaKlara Lara

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
GoljaJakob

M

2004OŠ BEŽIGRAD
Golob DžananovićEneja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
ČabriloČrt

M

2004OŠ BEŽIGRAD
ŠketaLučka

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
LazarEva

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
DolinarLenart

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Pratneker HatičNik

M

2004OŠ DANILE KUMAR
JevševarManca

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
KogovšekRok

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Mal ZupančičViktor

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
KovačevičLea

Z

2003OŠ FRANCETA BEVKA
PožgajAnže Svit

M

2003OŠ FRANCETA BEVKA
Peternel Lenart

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
Perpar Maja

Z

2005OŠ FRANCETA BEVKA
JahičSabina

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
ŠkatičViviana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičPavlina

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
BaltićAnes

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
MehićSaidin

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
JarcKris

M

2004OŠ KOLEZIJA
RovtarMiha

M

2003OŠ LEDINA
HorjakOmar

M

2003OŠ LEDINA
MarinkoUrška

Z

2003OŠ LEDINA
RenerPia

Z

2003OŠ LEDINA
StaničKaja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
Rotar PaušičLina

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
UhanAjša

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
PočivavšekGašper

M

2005OŠ MIRANA JARCA
UršičDavid

M

2005OŠ MIRANA JARCA
BrusGaj

M

2004OŠ MIRANA JARCA
BabičZala

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
MamičJakob

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
Završek Timotej

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
FerkoljPika

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PlemenitiLucija Neja

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
MihevcLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
BernotNik

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Kadunc Gaber

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
CunjecLan

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
LipicerEla

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MočnikNuša

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PretnarNal

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MočilarLuka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikJaka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JandrlićSara

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RamljakMak

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JukikjArnela

Z

2004OŠ LIVADA
OraščaninMidjana

Z

2003OŠ LIVADA
JukikjMinela

Z

2004OŠ LIVADA
CelarNejc

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
StropnikNik

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
ŠkoficKim

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
StarihaJan

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
KosKatja

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
StresUla

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
MihelačSrna

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
PongracPeter

M

2003OŠ BEŽIGRAD
AtanasovDavid

M

2003OŠ BEŽIGRAD
BahovecKatarina

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
BrenkAljaž Matija

M

2004OŠ DANILE KUMAR
HemlerMarko

M

2004OŠ DANILE KUMAR
VerkKatarina

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
KlobučaričTia

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
Opeka KreseLiza

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
HudnikJonatan

M

2004OŠ DANILE KUMAR
PožarnikKlara

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
Kerševan Ana

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
GregorcAna

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
IlerInes

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
OmerzuAljaž

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
KosiGašper

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Uhan BilčarLana Larisa

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
TrčekNik

M

2004OŠ LEDINA
RacIzabela

Z

2003OŠ LEDINA
BembičVita Lana

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
NarobeNejc

M

2003OŠ MIRANA JARCA
LavrenčakVid

M

2003OŠ MIRANA JARCA
NovšakTimon

M

2004OŠ MIRANA JARCA
TešičBrina

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
JagričLucija

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
SimsičJure

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ŠucOskar

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PušnikEva

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VindišarJuš

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KneževićAlek

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ZupanDavid

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
De ToniEleonora

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MićunovićVita Ana

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NartnikHana

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VelečičMark

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
ČerneJure

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MarinkoKatja

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VerčPeter

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
RamovšKarin

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŽagarZarja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
ToplakTia

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
SavnikJaša

M

2003OŠ BEŽIGRAD
ŽižekTeja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
PrevorčnikJaka

M

2003OŠ BEŽIGRAD
KunaverMeta

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
MahneMaša

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
LogarJernej

M

2003OŠ DANILE KUMAR
Bratina ZimicJulijan

M

2003OŠ DANILE KUMAR
TepinaVid Gregor

M

2003OŠ DANILE KUMAR
PlestenjakLučka

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
VišnjeiŽiva

Z

2005OŠ FRANCETA BEVKA
StankoLucija

Z

2003OŠ FRANCETA BEVKA
DujićNaja

Z

2005OŠ FRANCETA BEVKA
UdeUla

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
SuljićEldin

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
TodorovićVukašin

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
PotočkiJakob

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ZavrlJulija

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
TrčekNaja

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
NahićAjdin

M

2003OŠ KOLEZIJA
GregorovičGaja

Z

2003OŠ KOLEZIJA
Weith AnžlovarCarlo Inti

M

2003OŠ KOLEZIJA
ŠkuljAna

Z

2003OŠ LEDINA
HrovatNik

M

2004OŠ LEDINA
KljučevšekGal

M

2004OŠ LEDINA
StrojanGregor

M

2005OŠ LEDINA
LobodaŽan

M

2004OŠ MIRANA JARCA
GuzeljTim

M

2003OŠ MIRANA JARCA
BlatnikNina

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
JehartLana

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
ŽitekAlina

M

2005OŠ MIRANA JARCA
DolancJakob

M

2004OŠ MIRANA JARCA
ObržanTilen

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
RavnikarAsja

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
Prodan MianiNicholas

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
RutarŽan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
StančičFilip

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
Žibert Jošt

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KnegoŽiva

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PelcarKaja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Jan StupicaNeža

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DezdariEveron

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AksalićAlbin

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GradišekLuka Michael

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MedjimurecEva

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VintarMaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Perne NaskovskiKalina

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MakucNikolaj

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
BradulaJaka

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
BadovinacBlaž

M

2003OŠ BEŽIGRAD
PetančičZala

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
StaničAna

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
DurkićAnže

M

2003OŠ BEŽIGRAD
ŠuštarLuka

M

2003OŠ BEŽIGRAD
OpaškarTin

M

2003OŠ DANILE KUMAR
AvšičAneta

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
KukovičJakob

M

2004OŠ DANILE KUMAR
MiljavecLara

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
EinsiedlerTinkara

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
KajdižJan

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Rovšek TašnarMaša

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
Korper JerebicAlea

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
Kreševič CmpermanGaja

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
GorencAnže Marjan

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
Krevzel PaničŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
DeničAna

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
BerishaHaxhi

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
RusičKatja

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
PodbevšekMatic

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
AvdiArmond

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
GruntarNika

Z

2003OŠ KOLEZIJA
RojnikLev

M

2004OŠ KOLEZIJA
PožarVal

M

2003OŠ LEDINA
Gregorič Erazem

M

2004OŠ LEDINA
MeškoLana

Z

2003OŠ LEDINA
Bernik KljenakAna

Z

2004OŠ LEDINA
BončinaLara

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
PejičBojan

M

2003OŠ MIRANA JARCA
BončinaBorut

M

2003OŠ MIRANA JARCA
ŠubicKlemen

M

2004OŠ MIRANA JARCA
NikoličInja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
RebecPia Marija

M

2004OŠ MIRANA JARCA
RemsAleks

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
BassinRomeo

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
Balent Tia

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
ĐajićDijana

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
MoravacMrko

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
LeničTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
XhemajLedian

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
SebancPia

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ČerneDomen

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Čuden DrljačaMark

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PredikakaMatic

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ČasJon

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BreznikLan Felicijan

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StefanijaMaruša

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MarkovaNatalija

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KorošinLuka

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
VideničTjaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
BukvičTjaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
DakičMarko

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
GoršičAleks

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63