Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265


ARHIV:
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
JanežičJaka

M

2000OŠ BIČEVJE
Sirnik Maruša

Z

2000OŠ BIČEVJE
GarajJanja

Z

2000OŠ BIČEVJE
Bogataj StoparErik

M

2000OŠ BIČEVJE
SlobodnikLuka

M

2000OŠ BIČEVJE
StaričŽan

M

2001OŠ BIČEVJE
RupnikGašper

M

2000OŠ BIČEVJE
NedimovićVanja

Z

2001OŠ BIČEVJE
JurmanTaras

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
Moravec CvelbarKajetan

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
DebevcŽiga

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
KaduncMatevž

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
KaduncNinika

Z

2001OŠ MAJDE VRHOVNIK
ŽagarNeža

Z

2001OŠ MAJDE VRHOVNIK
KampjutTinkara

Z

2001OŠ MAJDE VRHOVNIK
BajtLovrenc

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
PerčičZala

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
KlipšteterTinkara

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
UdirEla

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Arnič Žiga

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
SajkoEva

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Turšič PoljanšekUla

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
JarnovičLana

Z

2001OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŠtrumbeljMartin

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PlečkoChristjan

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MandičDino

M

2001OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
HočevarKlemen

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
GyuricaPia

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PiškuričGaja

Z

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
PetričNeja

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
Bracovič StrmecLana

Z

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
Mihelič JenkoGaja

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
OpričJovan

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
LampičNik

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
ĆatićArmin

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
DizdarevićNermina

Z

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
GajićAleksandar

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠabotičEdi

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VršičHana

Z

2001OŠ POLJANE
OgrincEva

Z

2000OŠ POLJANE
AdamičLiza

Z

2001OŠ POLJANE
VerceIzabela

Z

2000OŠ POLJANE
VerceNejc

M

2000OŠ POLJANE
ŠifrarJan

M

2000OŠ POLJANE
StanonikMatej

M

2000OŠ POLJANE
KlepačNejc

M

2001OŠ POLJANE
GjoqichiVioleta

Z

2000OŠ POLJANE
SlivnikerTjaša

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
PipušRok

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
KamnikarBarbara

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
DžamboKatarina

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
JančićTina

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
VražovStiven

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
BlatnikJan

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
DžamboKristina

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
KastelecJaka

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
ČačičSara

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
NabergojJurij

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
MrđenMarko

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
BahovecLeon

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
ŽužulTino

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
TrohaKatja

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
ŽeleznikarTrini

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
BedeneTaja

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
TrbežnikAnja

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
ČubriloNik

M

2001OŠ TONETA ČUFARJA
Sok Ada

Z

2001OŠ TRNOVO
LorenčičVanja

M

2001OŠ TRNOVO
TobiasIsabela

Z

2001OŠ TRNOVO
LahGašper

M

2000OŠ VIČ
Zajc Kaja

Z

2000OŠ VIČ
Čuden Tina

Z

2000OŠ VIČ
SchweigerGal

M

2000OŠ VIČ
ŠtiglicSara

Z

2000OŠ VIČ
PavlicaAljaž

M

2001OŠ VIČ
StrmčnikNika

Z

2000OŠ VIČ
MikošJon

M

2000OŠ VIČ
MulecMaja Katarina

Z

2000OŠ VIČ
DaliposkiEmil

M

2000OŠ VIČ
TajnikAljaž

M

2000OŠ VODMAT
JonozovičUrša

Z

2000OŠ VODMAT
RajićKristijan

M

2000OŠ VODMAT
KojtererTia

Z

2000OŠ VODMAT
ŠulmanBruno

M

2000OŠ VRHOVCI
ŠtentaŽan

M

2001OŠ VRHOVCI
DrmažAnže

M

2000OŠ VRHOVCI
IskraMartin

M

2000OŠ VRHOVCI
JušićMelisa

Z

2000OŠ VRHOVCI
PoglajenAna

Z

2001OŠ VRHOVCI
PintarJan

M

2000OŠ VRHOVCI
ŠintlerLea

Z

2000OŠ VRHOVCI
PoglajenNeža

Z

2000OŠ VRHOVCI
OmahenLara

Z

2000OŠ VRHOVCI
PeterkaPetra

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MerelaŽan

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KoprivnikarŽiga

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KončarJan

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KrižajFilip

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
JakličAnej

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
JeričSara

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
GradJana

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
NolimalMartina

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ŽnidaričZala

Z

2001OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
VelepičMatic

M

2000OŠ BIČEVJE
DjukićDejan

M

2000OŠ BIČEVJE
KljučevšekIda

Z

2000OŠ BIČEVJE
HauptmanSara

Z

2000OŠ BIČEVJE
SimčičTina

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
Likavec Urša

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
TehovnikGašper

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
PetekMarko

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
ŠčekićNemanja

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Hrovat Nelli

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PopovičKristina

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Šobar Anže

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LilikAna

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VidemšekKlara

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
PanićLuka

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
Terbec KrajnikJon

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
GrebencPeter

M

2000OŠ POLJANE
SenčarLara

Z

2000OŠ POLJANE
KregarLuna

Z

2001OŠ POLJANE
ContrerasErik

M

2001OŠ POLJANE
PipušAlenka

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
GambergerNeja

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
Šenica PavletičPrimož

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
DaneuJure

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
LozejTisa

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
LestanAleksander

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
ZalarOlin

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
BrolihAnja

Z

2000OŠ VIČ
GrilcNeže

Z

2001OŠ VIČ
MožinaMarko

M

2000OŠ VIČ
KobalŽan

M

2000OŠ VIČ
RebrecLana

Z

2000OŠ VODMAT
GlobevnikBorut

M

2000OŠ VODMAT
ForsthuberTea

Z

2000OŠ VRHOVCI
LisjakŽan

M

2000OŠ VRHOVCI
ČulumNina

Z

2000OŠ VRHOVCI
EberlBorut

M

2000OŠ VRHOVCI
NovakTija

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
TomažičLucija

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KosemPeter

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Špes MihelčičMatevž

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
HrovatinŽiga

M

2001OŠ BIČEVJE
GorencAnže

M

2000OŠ BIČEVJE
ZagoracMatic

M

2001OŠ BIČEVJE
BečićAida

Z

2001OŠ BIČEVJE
RabovljanovičLejla

Z

2000OŠ BIČEVJE
IlarEma

Z

2000OŠ BIČEVJE
KlemenčičLana Ana

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
PenkoJuš

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
ČargoMaja

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
DebeljakMartin

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
PlaninšekAndrej

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
Križnik Ema

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
GolobičJure

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KumerJasna

Z

2001OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
GolobHana

Z

2001OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MiklavčičIzak

M

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Čož Matej

M

2001OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŠmucTeja

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KreftGašper

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
MlakarZala

Z

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
MirnikJan Maks

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
BogdanićAnika

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
Ranković JenkoJan

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
StrunaZala

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
GromNuka

M

2000OŠ POLJANE
VerceAndraž

M

2000OŠ POLJANE
PavličAriana

Z

2000OŠ POLJANE
MaroltZara

Z

2001OŠ POLJANE
ČerčekKarin

Z

2000OŠ POLJANE
HomecJaka

M

2000OŠ POLJANE
VujisićMaša

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
BučarKlara

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
AnderleMeta

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
BalkovecErazem

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
StjepanovićMarko

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
SabotičLuka

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
KavčičlJaka

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
Kočar Nika

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
NogeršekVal

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
RobarTeodor

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
KrajnčičLara

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
KalanLanna

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
KastelicSara

Z

2001OŠ TRNOVO
Avbelj Neza

Z

2001OŠ TRNOVO
Bitenc Maja

Z

2000OŠ TRNOVO
Kolar BačnikBor

M

2000OŠ TRNOVO
LazarAneja

Z

2001OŠ VIČ
MaroltUrša

Z

2000OŠ VIČ
BeličGal

M

2001OŠ VIČ
JakličIza

Z

2001OŠ VIČ
KotnikAlex

M

2001OŠ VIČ
MitojevićNik

M

2000OŠ VIČ
RugeljŽiga

M

2000OŠ VODMAT
StaničVeronika

Z

2000OŠ VODMAT
MoriJan

M

2000OŠ VODMAT
LipovecJan

M

2001OŠ VRHOVCI
OblakLaura

Z

2001OŠ VRHOVCI
PircPatricija

Z

2000OŠ VRHOVCI
SajovecJaka

M

2000OŠ VRHOVCI
GolobNejc

M

2000OŠ VRHOVCI
ŠebenikNika

Z

2001OŠ VRHOVCI
RihtarKatja

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
JurcaMaja

Z

2001OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BalonJan

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MrčunDenis

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RamičMatic

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KokaljTaša

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63