Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
Jakolič Ela

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
ValančićTanja

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
LjubijankićAnes

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
ZidanšekTaja

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
JančičAndraž

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
ŠčukaLiam

M

2007OŠ KOSEZE
ChulkinaElena

Z

2006OŠ KOSEZE
GolmajerNina

Z

2006OŠ KOSEZE
KošakLia Alya

Z

2006OŠ KOSEZE
Mastnak DremeljTai

M

2006OŠ KOSEZE
SlugaAna

Z

2007OŠ KOSEZE
ZakrajšekLuka

M

2007OŠ KOSEZE
Donko ZajcLovro

M

2006OŠ KOSEZE
Grubišič Roko

M

2006OŠ KOSEZE
KramžarZara

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrampačFlora

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DavidovićLea

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BranceBart

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VukmanBorut

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrajovićŽad

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZalokarNejc

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠabotićTais

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MesaričNika

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Kosmač AhčanVid

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MustarMartin

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ČernjakLeon Svit

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MustafoskiKenan

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LamprechtNika

Z

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MidžanEdi

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KodermacLara

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KnegoGaja

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomaževičJerca

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VehovarEma

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KosSara

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
TratnikGal

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
CimermanLan

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
BabšekNara

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
ŽgurMaša

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
BrenkNuša

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
BoisaLian

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
Gobbo KorenjakMoeti

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
ČačkovMarko

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
MakarovičOskar

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
RazstresenMichelle

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikAnze

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GodecNik

M

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŽnidaršičUma

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Prišlič/malkočMaj

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZimicUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Zmagaj Miša

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Porenta/rozmanJon

M

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DreslerDaša

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JovandićManca

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
AmonMaks

M

2006OŠ ŠENTVID
DolinarLuka

M

2006OŠ ŠENTVID
ArkoHana

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RamovžVid

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
BartoljSebastjan

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikEva

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
GrahekLina

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KrižaničLavra

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SelanPeter Jurij

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
Djurica Daša

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
ZdovcJernej

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
AbazajEnsar

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
AvšičVid

M

2006OŠ KOSEZE
JanšaNejc

M

2007OŠ KOSEZE
Geratič DovžanZala

Z

2007OŠ KOSEZE
ZajcAjda

Z

2007OŠ KOSEZE
StarmanKlea

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CasagrandeEleonora

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
EkartŽan

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠkrjancDavid

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ModicKarin

Z

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VulićArne

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VrečarKatja

Z

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MustarJernej

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KrizmanićLana

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
KolominovaAnna

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Stojnšek BojcInti

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Robenig ŠuštarNik

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Bakarić MavsarJulija

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZupanIjan

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NovakZarja

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
StanonikŽiga

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NovakTinkara

Z

2007OŠ ŠENTVID
RejecLucija

Z

2007OŠ ŠENTVID
GrčarAxel Kristjan

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
BajrovićTarik

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
KomićOliver

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
BrenkAjda

Z

2006OŠ KOSEZE
GolmajerAna

Z

2006OŠ KOSEZE
Ciglenečki Brin

M

2006OŠ KOSEZE
LavričLena

Z

2006OŠ KOSEZE
PadjenMark

M

2006OŠ KOSEZE
GregoričVal

M

2007OŠ KOSEZE
HitiLejla

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PavličTim

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MalkovaAna

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MarušičJaro Svit

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Švarda DemirovićDomen

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrižnarLili

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KovačAjda

Z

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LipicerMarcel Teodor

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠpikLara Nina

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GlavanKristijan

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PrusnikAnja

Z

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠkrinjarAljaž

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VukmirovićAnastasia

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
VrdoljakZoja

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
RibaričIva

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
KrižanUroš

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
PulevičLovro

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Turšič ŠibenikGregor

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
AmonPija

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZdravjeNika

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MečavaMiloš

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PodbojMaks

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SiegelDavid

M

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MlekužMaja

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PucTomas

M

2007OŠ ŠENTVID
TzitzisAmelie

Z

2006OŠ ŠENTVID
RemecMiša

Z

2006OŠ ŠENTVID
VodopivecMaj

M

2007OŠ ŠENTVID
SadikovićAmel

M

2006OŠ ŠENTVID
BilbanSara

Z

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MavričSara

Z

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KordišMelanija

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
HočevarKatja

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RepanšekJakob

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŠtembalKristian Mihael

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DuhovnikMaks

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MarinšekMija

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146


ARHIV:
8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100