100m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Mikić | Aleksandra | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Oblak Rolih | Sara | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Jamnik | Eva | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pogorelčnik | Tina | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Sotošek | Jure | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vuga | Rok | M | 1997 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Možina | Nejc | M | 1996 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Djelovci | Besarta | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Debevc | Kaja | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bobič | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lovšin | Zala | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Nuhanović | Alen | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Horvat | Jernej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Srovin | Maša | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marinko | Jernej | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Selan | Žiga | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rutar | Vika | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kolenc | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Brdnik | Manca | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Groleger | Lana | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Puc | Matej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jagodnik | Lara | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kovačič | Blaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pavlin | Zala | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Babič | Tilen | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šmid | Tanja | Z | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Senčar | Iza | Z | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Pouše | Mojca | Z | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Golja | Sanja | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Puškar | Alisa | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Ivanov | Kirill | M | 1998 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Šorn | Anže | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Fakin | Miha | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Cvetko | Jan | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mićić | David | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Janhuba Zdravković | Matija | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Benčina | Blaž | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Javornik | Špela | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Leskovec | Sibila | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Poličnik | Matevž | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Breznik | Matic | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Grdadolnik | Nejc | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Koren | Nina | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Rahne | Liza | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Sadar | Kristina | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Debevec | Blaž | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Rodič | Jernej | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kregar | Vid | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Egart | Maša | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Gorjanc | Teja | Z | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zakrajšek | Lucija | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zajc | Liza | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hodžić | Adis | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čoralić | Denis | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Španja | Jurij | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Turkuš | Matevž | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Vrabič | Andraž | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Matečko | Matej | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gašperin | Miha | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Simčič | Klara | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Žumer | Lucija | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Nagode | Miha | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Češarek | Janez | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Aleš | Tadej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Zupin | Agata | Z | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Urh | Blaž | M | 1999 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Sotlar | Luka | M | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Šekić | Leila | Z | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
400m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Jurčič | Gala | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Vidič | Marko | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Turšič | Daša | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kujundžič | Katarina | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Lenardič | Ajda | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Školč | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Arh | Kaja | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Praprotnik | Julija | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vrhunec | Enej | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Železnik | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rakušček | Cene | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Žavbi Kunaver | Saša | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mesec Košir | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Intihar | Anja | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lukančič | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Škerlj | Kaja | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ljubič | Leon | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Paulin | Tjaš | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Puš | Tadej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stankovič | Matej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dodić | Sara | Z | 1999 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Košmrlj | Maruša | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Košir | Robert | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kitak | Anže | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Krže | Gašper | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Komidar | Jaka | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kranjec | Hana | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Robida | Blaž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Rozman | Timotej | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kar | Nika | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Horvat | Anita | Z | 1996 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Medvešek | Grega | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kumar | Gal | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Miklavič | Tilen | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mihovec | Anamarija | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Černelič | Ana | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Štrancar | Klemen | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rupnik | Sabina | Z | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kuhar | Jaka | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kovše | Gregor Karl | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Obrovac | Kristian | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ekić | Nina | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kepa | Urška | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Poglajen | Žan | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Margon | Metka | Z | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Brodnjak | Nejc | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rupar | Janez | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
1000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Petrovič | Žiga | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Šumah | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Plaznik | Maja | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Mučič | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gršič | Jan | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Caf | Enej | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kmetič | Anej | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Jemec | Jaka | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Praznik | Liza | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Hrovat | Katarina | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Turšič | Živa | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Česen | Nika | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kavka | Nejc | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lovšin | Kaja | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Virant | Tilen | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ferle | Nejc | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Virant | Tom | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marolt | Katja | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kokot | Sofia | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Blaž | Ana | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Plaznik | Anja | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lucija | Šuštaršič | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Davidovič | Domen | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Uršič | Kristina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Škrbinc | Vid | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Čepon | Katarina | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Baumgartner | Filip | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Cvek | Peter | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Tomič | Lukas | M | 1997 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Modic | Natalija | Z | 1998 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Grabeljšek | Tjaša | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Vidrih | Urška | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Ceglar | Nik | M | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Beitulai | Florent | M | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Duša | Jošt | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Vrhovnik | Luka | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Stepišnik | Jure | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Tubić | Goran | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kovačič | Iva | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Knez | Tjaša | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Tupy | Laura | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Šturm | Nika | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Balažič | Petja | Z | 1999 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Žagar | Aljaž | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Hodnik | Aljoša | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Starič | Tjaša | Z | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Andoljšek | Tilen | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Vuk | Žan | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Oblak | Manca | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Strehar | Klara | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bohinc | Rok | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Hočevar | Andrej | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Doles | Maša | Z | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Koprivec | Urška | Z | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kremžar | Patricija | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Salčinović | Alen | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čančar | Marko | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Starašinič | Gregor | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Bukovec | Žan | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Bartol | Matic | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Kosmač | Urša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Rupnik | Lenart | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Drobnič | Martin | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Kavčnik | Matej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Jurančič | Eva | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Pavlič Hren | Nina | Z | 1999 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
2000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Vilhar | Klemen | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Podržaj | Peter | M | 1998 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Hren | Tine | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Klenovšek | Urh | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Žiga | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Amon | Ambrož | M | 1998 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Mekiš | Marino | M | 1998 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Čarman | Vid | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Skvarča | Martin | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Rokavec | Nejc | M | 1996 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Osolnik | Matic | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Žumer | Matic | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Grlj | Jernej | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Stele | Rok | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hribar | Nejc | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Plevel | Domen | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Igličar | Žiga | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Oman | Tim | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jesenko | Matija | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Mandić | Mark | M | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Rigler | Martin | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Švajger | Anita | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bačak | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Cimerman | Alen | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Curk | Neža | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Trstenjak | Tim | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bečan | Timotej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Fefer | Jaka | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Andlovic | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Lajovic | Petra | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Žvokelj | Liza | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Merhar | Aleksander | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Selan | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kraševec | Matej | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mihelič | Bojan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Bizjak | Martin | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Zajc | Miha | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Orehek | Tjaša Polona | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Lukanc | Tina | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Mramor | Blaž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Fijavž Bačovnik | Andraž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Polutnik | Lara | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Slabe | Kaja | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavc | Domen | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Skopec | Grega | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Uršič Fratina | Tinkara | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Šeruga | Meta | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Brodnik | Julij | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Todorović | Nikola | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jerman | Grega | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Klemenčič | Dejan | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kožuh | Ana | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čolić | Hana | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Polajžer | Tadej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Kosar | Andraž | M | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Sotošek | Sara | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Mustar | Eva | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Bobnar | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Govekar | Tevž | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bizilj | Petra | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mesojdec | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Strnad | Aljaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Karamatič | Laura | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Plahutnik | Gašper | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Crnjak | Valentina | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Erjavec | Simon | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bibič | Tinkara | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kranjec | Uroš | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Poklar | Matevž | M | 1999 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Gačnik | David | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Sadić | Domen | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Levstek | Žan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Zornada | Nejc | M | 1997 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Prevolnik | Jan | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Treven | Lenart | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavšič | Amadej | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Legat | Marta | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Hrovat | Maja | Z | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Soldat | Simona | Z | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mandelj | Luka | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kumer | Žiga | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gavranić | David | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Salanović | Aldiana | Z | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Tučić | Milan | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Osredkar | Ana | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Žust | Peter | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Klinc | Matevž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Marc | Jure | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Čuk | Tilen | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Demšar | Franc Benjamin | M | 1997 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Podbevšek | Tea | Z | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Suvanje krogle |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Pirš | Ema | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Križman | Nik | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Agović | Šejla | Z | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Škopac Gerič | Katarina | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Markovič | Filip | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vaupot | Tina | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Belec | Petra | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Gregorčič | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Ileršič | Matija | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Marčič | Jernej | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Podmenik | Matevž | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lap | Liza | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gornik | Živa | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kumek | Gabrijela | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Salkič Mohar | Miha | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lapajne | Petra | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Nakrst Vidic | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pečnik | Tjaša | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Brudar | Nik | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pleško | Nace | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kalem | Patrik | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Sikirič | Žan | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ameršek | Sebastijan | M | 1999 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Hribernik | Kristina | Z | 1999 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Gominšek | Nik | M | 1999 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Bilbija | Petra | Z | 1999 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Vesel | Luka | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kaplan | Rok | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Per | Luka | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Čož | Brigita | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Ožbolt | Blaž | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jankovič | Uroš | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Pirnat | Filip | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Cuznet | Boris | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Nose | Marjeta | Z | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Vidmar | Julija | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Štirn | Gašper | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Matijašević | Tjuš | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Bekrić | Elmin | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Golob | Gal | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kukavica | Špela | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lamprečnik | Polona | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lindič | Martin | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Nagode | Luka | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Gruden | Jernej | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Juvan | Jana | Z | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Požun | Sabina | Z | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Boškić | Tamara | Z | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pintar | Rok | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šumrada | Anže | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Oman | Urban | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Debevc | Tadej | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Groznik | Andraž | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čehić | Belmin | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gaber | Anja | Z | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Trojer | Žiga | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Lajevec | Anže | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Strle | Urban | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Lah | Filip | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Šnajder | Gregor | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
Oručevič | Dino | M | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Kosmač | Žan | M | 1997 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Grabnar | Gregor | M | 1997 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
4x100m: |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Barbič Ema, Praprotnik Julija, Lenardič Ajda, Mustar Eva | |
- GIMNAZIJA DOMŽALE | Zupin Agata, Podbevšek Tea, Pavlič Hren Nina, Šekić Leila | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID | Kolenc Nina, Škerlj Kaja, Rutar Vika, Jagodnik Lara | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 2 | Brdnik Manca, Žvokelj Liza, Šušteršič Lucija, Plaznik Anja | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 3 | Stankovič Matej, Paulin Tjaš, Ljubič Leon, Puc Matej | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 4 | Kalem Patrik, Kovačič Blaž, Škrbinc Vid, Kranjec Uroš | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA | Železnik Tjaša, Srovin Maša, Kumek Gabrijela, Debevc Kaja | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 | Kučej Nik, Kalin Tim, Marinko Jernej, Plahutnik Gašper | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 | Nuhanovič Alen, Horvat Jernej, Mesec Košir Lovro, Fefer Jaka | |
- GIMNAZIJA ŽELIMLJE | Aleš Tadej, Gašperin Miha, Boncelj Tadej, Govekar Domen | |
- SREDNJA VEGOVA ŠOLA | Janhuba Zdravković Matija, Cvetko Jan, Mićić David, Barle Tomo | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | Medvešek Grega, Stražišar Filip, Rodič Jernej, Prevolnik Jan | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 | Mihovec Anamarija, Legat Marta, Sadar Kristina, Egart Maša | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | Kovše Gregor Karl, Turkuš Matevž, Španja Jurij, Mandelj Luka | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 | Zajc Liza, Gorjanc Teja, Zakrajšek Lucija, Osredkar Ana | |