100m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Demšar | Filip Jakob | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Žle | Anže | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Resman | Zala | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miklič | Zala | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Škof | David | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Dimc | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gajić | Aleksandar | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Veljkovič Hirsch | Mana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rugelj | Blaž | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Skok | Aljoša | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Martinšek | Tjaša | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kolenc | Špela | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Tršan | Tim | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Murovec | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kavčič | Jak | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pust | Erika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bogolin | Maks | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Keber | Tara | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Tomšič | Lana | Z | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kraškovic | Jaka | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Rigler | Vid | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Obal | Iza | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Koletič | Karolina | Z | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Romih | Tina | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kolar | Bor | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Gabor | Aljaž | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Lenarčič | Urban | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Istenič | Neža | Z | 2002 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Miklič | Klavdija | Z | 2001 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Omejc | Petra | Z | 2002 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Vlašič | Lan | M | 2001 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Nagode | Jan | M | 2001 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Tominec | Erik | M | 2001 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Kovačič | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Zupančič | Metod | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Košmrl | Nejc | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kostanjšek | Katrin | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Emeršič | Robert | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Leskovec | Sibila | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Jusić | Alan | M | 2001 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Hriberšek | Lea | Z | 2001 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Kajtazović | Dino | M | 2000 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Štiftar | Urban | M | 1999 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Dević Juvan | Dean | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kanalec | Blaž | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Šraj Miklič | Iza | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bešter | Gea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kumar | Gal | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Škerl | Neža | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Smrkolj | Nik | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mužič | Taja | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mandelj | Luka | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kepa | Urška | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Alijagić | Edin | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kurtović | Almin | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mole | Maša | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mladenovič | Adriano | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rudonja | Rob | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Vešner Tičić | Luka | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hasanagić | Nik | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
400m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Zagorac | Matic | M | 2001 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Intihar | Anja | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Ulčar | Matic | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gros | Kaja | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Šulman | Bruno | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pintarič | Nik | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Lipovec | Nejc | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Tekavec | Ela | Z | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bertoncelj | Lina | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tušar | Maks | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ulčar | Tilen | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Miklavčič | Tajda | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Levičnik | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Sekač | Pino | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Železnik | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Povše | Maruša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Česen | Kristina | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mesec Košir | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bizjak Udvanc | Staška | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jančar | Žiga | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Komac | Črt | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Maučec | Saša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Physicos Fifolt | Melina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Švab | Martin | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šimenc | Kim | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Primc | Lovrenc | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Marolt | Jakob | M | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Pavlin | Liam | M | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Šenica | Lina | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kramarič | Rok | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Tukhay | Vladislava | Z | 1999 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Hude | Samo | M | 2000 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Matej | Štih | M | 2000 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Grahovac | Gregor | M | 2000 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Korošec | Nik | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kitak | Anže | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Vidic | Domen | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Dobrovoljc | Žan | M | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Arnuš | Matjaž | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Istenič | Zala | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Marolt | Jakob | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kregar | Vid | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Tompa | Lea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jaklič | Iza | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Praznik | Jernej | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Maksimović | Niko | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Stopar | Blaž | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zupan | Jaka | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zupančič Gmeiner | Tilen | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šeruga | Meta | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mohorko | Rok | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Baltić | Eva | Z | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ranković Jenko | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
1000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Struna | Nejc | M | 2000 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Balažic | Petja | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Hribar | Jure | M | 2002 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Šetina | Eva | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Dolinar | Ana Meta | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Čmrlec | Marko | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pluško | Lana | Z | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Lukan | Klara | Z | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Smole | Brin | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Molk | Martin | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kravchuk | Jernej | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zabukovnik | Mark | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gornik | Jure | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Robida | Tija | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Per | Maja | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ameršek | Kim | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kraševec | Urška | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pugelj | Nina | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Klemenčič | Živa | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Vidovič | Kristjan | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Škrbinc | Vid | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kalshoven | Nina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Marič | Alja | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ahačič | Ajda | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šušteršič | Lucija | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Davidovič | Domen | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dvoršek Munih | Neli | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šurk | Hana | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Jakofčič Smrekar | Simon | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Logar | Vitan | M | 2002 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Stojanović | Aleksandar | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Duša | Jošt | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Vučko | Klara | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Rozman | Timotej | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Hrovat | Neža | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Knez | Tjaša | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Mazi | Tea | Z | 2001 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Jenko | Saša | Z | 1999 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Golub | Erik | M | 2002 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Božič | Matic | M | 2000 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Vintar | Žan | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Vacik | Tim | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Bohinc | Ana | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kalita | Luka | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kotar | Jakob | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Hočevar | Katja | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zrimšek | Arne | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rus | Taja | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Osredkar | Ana | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gaberšček | Tobi | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Lipovec | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mesec | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Močnik | Jan | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Bor | Ana | M | 2000 | WALDORFSKA GIMNAZIJA | |
2000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Japelj | Jan | M | 2001 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kmetič | Anej | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Hladnik | Dejan | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šparovec | Anže | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Planko | Lovro | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Škrjanc | Jan | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Sedej | Tine | M | 2000 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Smole | Jurij | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Hartman Habinc | Hugo | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kovačič | Blaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kropivšek | Jure | M | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Oblak | Jernej | M | 2001 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Grmek Seražin | Miha | M | 2000 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Berlec | Žiga | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Goropečnik | Jernej | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Golija | Jernej | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Bonča | Anton | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Podgoršek | Luka | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Peček | Atila | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zrimšek | Jure | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Blatnik | Jan | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hren | Tilen | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Žle | Blaž | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
Čeplak | Žan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Terbec Krajnik | Jon | M | 2000 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Videmšek | Klara | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Verk | Gašper | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Bebar | Žiga | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kržan | Sara | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Smole | Juš | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bačak | Maša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zaman | Maja | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lukan | Rok | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tekavčič | Luka | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Grbič | Lan | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kukman | Naja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gorjup | Lavro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Avbelj | Neža | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Andlovic | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Oplotnik | Hana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jelen | Živa | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Žnidaršič | Ana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lenarčič | Vid | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bohinc | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jeršin | Nik | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Brulec | Lovro | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Podlesek | Matic | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Strahinič | Metka | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Breganski | Iris | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Skopec | Grega | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kolar | Brina | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavc | Domen | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Tozon | Jure | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pavlič | Matic | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Klemenčič | Dejan | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pevec | Matija | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Černe | Sara Pia | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Leskovec | Raisa | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Kadunc | Ninika | Z | 2001 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Štuhec | Barbara | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Ferjančič | Nina | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Starešinic | Manca | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Velkavrh | Tara | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pirc | Patricija | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Golob | Iva | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Strnad | Aljaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zalaznik | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tinta | Tadej | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Podgoršek | Peter | M | 2000 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Ude | Nika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bibič | Tinkara | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Vučak | Lotos | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Volenik | Ana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kobal | Tim | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stergar | Maruša | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stankovič | Brina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Knez | Barbara | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Anžin | Tjaž | M | 2001 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Ulčar | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Sadić | Maj Domen | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Podlesnik | Maja | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jančar | Maša | Z | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Brovč | Jaka | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Resnik | Aljaž | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jaklič | Nejc | M | 1999 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Slak | Sebastjan | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Černigoj | Tan | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Čižman | Benjamin | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Potočnik | Laura | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jovan | Živa | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavšič | Amadej | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Legat | Marta | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Vrečar | Matej | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jusić | Melisa | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Berzelak | Nika | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Etling | Peter | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rotar | Bor Jese | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Potočnik | Tilen | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Debeljak | Žan | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Fogec | Maj | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Suvanje krogle |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Salihi | Alishan | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Novak | Luka | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Petrič | Urh | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Dobrovoljc | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kmetič | Gašper | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Hrovatin | Žiga | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Korošec | Anže | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Trtnik | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lap | Liza | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šušteršič | Zoja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Maljevec | Lucija | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Osrečki | Dea | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ličen | Jure | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Osrečki | Dan | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dvoršak Munih | Neli | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dukarič | Pia | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Plevčak | Brina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Krapež | Nataša | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dimič | Aljaž | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trobevšek | Nejc | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Škerjanec | Rok | M | 2001 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Repovž | Žan | M | 2001 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Rojc | Boštjan | M | 2000 | KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA | |
Dedić | Luka | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Puntar | Patric | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mlakar | Matej | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jeršin | Klemen | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Bajrektari | Endrita | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Lesjak | Matic | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Marković | Anja | Z | 2001 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Černigoj | Gaj | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Nadarević | Lara | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Novak | Jure | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Komloš | Luka | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Svetek | Jakob | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lapajne | Ema | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Manfreda | Dea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Baltić | Sifet | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Domazet | Milan | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Lapajne | Žiga | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kovač | Dino | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Povše | Klara | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Vončina | Luna | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Sever | Zala | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kadunc | Matevž | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
4x100m: |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Demšar Filip Jakob, Šulman Bruno, Ulčar Matic, Žle Anže | |
- GIMNAZIJA LEDINA | Lipovec Nejc, Pintarič Nik, Škof David, Kmetič Anej | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID | Keber Tara, Ude Nika, Šušteršič Lucija, Murovec Nika | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 2 | Bogolin Maks, Primc Lovrenc, Bartol Lenart, Švab Martin | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA | Železnik Tjaša, Povše Maruša, Šušteršič Zoja, Starešinic Manca | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 | Skok Aljoša, Tinta Tadej, Mesec Košir Lovro, Ulčar Tilen | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 | Gajić Aleksandar, Zalaznik Matic, Zabukovnik Mark, Strnad Aljaž | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | Šenica Lina, Knez Barbara, Koletič Karolina, Romih Tina | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2 | Rigler Vid, Gabor Aljaž, Kolar Bor, Kraškovic Jaka | |
- SREDNJA GLASBENA IN BALETNA ŠOLA | Miklič Klavdija, Malovrh Mlačnik Patricija, Omejc Petra, Istenič Neža | |
- SREDNJA GLASBENA IN BALETNA ŠOLA 2 | Nagode Jan, Vlašič Lan, Mlač Tian, Tominec Erik | |
- SREDNJA GLASBENA IN BALETNA ŠOLA 3 | Vlašič Danilo, Štih Matej, Rojc Boštjan, Hude Samo | |
- SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | Božič Matic, Jaklič Nejc, Štiftar Urban, Slak Sebastjan | |
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | Černigoj Tan, Arnuš Matjaž, Bukovec Jan, Vacik Tim | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | Šraj Miklič Iza, Bešter Gea, Mužič Taja, Škerl Neža | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 | Kregar Vid, Kumar Gal, Smerkolj Nik, Čižman Benjamin | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | Mandelj Luka, Alijagić Edin, Mohorko Rok, Praznik Jernej | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 | Mole Maša, Osredkar Ana, Leskovec Raisa, Černe Pia Sara | |