Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

144

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
BergantSamo

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PotočkiJakob

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MušičEma

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VujićStefan

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GumilarJernej

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠarmanMark

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZajecEma

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GlavanSvit

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
VugaDavid

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
LipovecNejc

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
MamičPaulina

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
TintaTadej

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
HrovatinŽiga

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
StrojinAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
UlčarTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
DimcEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavčičTajda

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČesenKristina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
CerliniBrina

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrižajIza

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
LogarŠpela

Z

2003GIMNAZIJA POLJANE
BuhAna

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
BeličSara Mia

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
RemškarManca

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
GašparičNande

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠimencKim

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠimencKim

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PrimcLovrenc

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
JančarAndraž

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Kopač PirnatMia

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
FeratovićAmir

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
VrhovnikŽan

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
KovjanićLara

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecAna

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
PraprotnikJakob

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
SmoleAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
TicaNikola

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
BartolErazem

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SubanJure

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GotlibLucija

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KobilicaJure

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BizjakMaša

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
EberlBor

M

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KodeljaKaja

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
CankarSilva

Z

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BajsDomen

M

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MandeljLarisa

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
FujanUrban

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Pevec NovakTibor

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
JeršinNik

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
ErjavecŽiga

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
TroštTomi

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
JezeršekMartin

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
GrmovšekNejc

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
Stomilovič Vito

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BlatnikJakob Mai

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ArnušMatjaž

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
KastelecJaka

M

2001SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
LončarJure

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
SterleSara

Z

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
IsteničZala

Z

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BukovecJan

M

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ZupančičTadej

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrilerJan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BečanJulija

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KotarJure

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BožičAljaž

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MatičJakob

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Pirc Urban

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
FortunaTim

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Dečman Gašper

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
HrastarEva

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VerkGašper

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PircKarolina

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BrezecNika

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
MohoričJon

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
AvbeljNeža

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ThalerMaša

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikNika

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Tomassini JeršinSandro

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
Turk Jaka

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽelezenTjaša

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
PetričTaja

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
LisecLuka

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠlibarLara

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
FilipičLuka

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
VišnikarJurij

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
SaksidaLana

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PoredošMatic

M

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BegićHasir

M

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
StrelLana

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
NarobeNejc

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
PodlesekMatic

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
SeljakNena

Z

2003SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
PeršinSara

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Miklavič Matija

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GradPia

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SircJakob

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠteblajLeon

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TozonJure

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LahajnerAlenka

Z

2002GIMNAZIJA ŽELIMLJE
OrešnikFilip

M

2002GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Cimperman Žiga

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Lenček Jaka

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŠvabKristina

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KlineNeja

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtuhecBarbara

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠarvariBalazs

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ArtačKaja

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
ArsićLuka

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
UjčičDomen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
SpahičAna

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
BergantGaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ČešnovarMiha

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
JugovicTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
VerasZoja

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
KavčičLeon

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
VolkarStaš

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
MagisterAnže

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
GrosTinkara

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
OrešnikLoredana

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SelanAnamarija

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GromEnej

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KrtRebeka

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GradnikKatarina

Z

2003SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KitanovskiAlex

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
GartnarMarko

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
UlčarMarko

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
GalofNika

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BrodnikŽiga

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ZupaničBor

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Zorjan KonigGael

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KlincovHana

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GashiVesel

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
Rebolj BožičTalija

Z

2004SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
KapićArmin

M

2003SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
Kavčič Julijan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GubenšekNika

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BregantBrina

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PoltriniMiha

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupanJaka

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlančarGabrijel

M

2001GIMNAZIJA ŽELIMLJE
VrbincPetra

Z

2004GIMNAZIJA ŽELIMLJE
VrbincKatarina

M

2002GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

30.9.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

424


ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140