60m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Demšar | Filip Jakob | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gros | Kaja | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Šarman | Mark | M | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Rifelj Tričkovič | Anže | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Lipovec | Nejc | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vuga | David | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Tekavec | Ela | Z | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Juhart | Lea Ana | Z | 2003 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Živič Pavček | Nana | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Sedej Dolničar | Naja | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Trček | Ajda | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miklavčič | Tajda | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dimc | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Terček | Tim | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šušteršič | Zoja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Toplak | Tija | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rugelj | Blaž | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tinta | Tadej | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kancilija | Miha | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Povše | Maruša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gajić | Aleksandar | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ulčar | Tilen | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mele | Kaja | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Logar | Špela | Z | 2003 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Mirtič | Živa | Z | 2003 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Udvanc | Staška | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pirnat Kopač | Mia | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Primc | Lovrenc | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Smole | Ana | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Keber | Tara | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šimenc | Kim | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kolar Bačnik | Bor | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Bartol | Erazem | M | 2003 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Božič | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Gabor | Aljaž | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Šenica | Lina | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kraškovič | Jaka | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Obal | Iza | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Poličnik | Nik | M | 2000 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Jeršin | Klemen | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Košmrl | Nejc | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jeršin | Nik | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jurman | Taras | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kovačič | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Radžematović | Benjamin | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Blatnik | Jakob Mai | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Stomilovič | Vito | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Arnuš | Matjaž | M | 2002 | SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA | |
Hriberšek | Lea | Z | 2001 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Kajtazović | Dino | M | 2000 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Jerič | Anže | M | 2000 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Bukovec | Jan | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Istenič | Zala | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Smerkolj | Nik | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Škerl | Neža | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Napast | Dan | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bešter | Gea | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Erman | Ema | Z | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rizvić | Armin | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gabrovšek | Hana | Z | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Slak | Žan | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Maksimović | Niko | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pirc | Nika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Tehovnik | Tilen | M | 2000 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Gumilar | Jernej | M | 2003 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Rankovič Jenko | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Videmšek | Klara | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Verk | Gašper | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kržan | Sara | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Per | Maja | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šip | Domen | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gorjup | Lovro | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Majcen | Patrik | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Avbelj | Neža | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zaman | Maja | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Levičnik | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kukman | Naja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Višnikar | Jurij | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Filipič | Luka | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ahačič | Ajda | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Narobe | Nejc | M | 2003 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Podlesek | Matic | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Strahinič | Metka | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Vuga | Nik | M | 2000 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Miklavič | Matija | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Triller | Jan | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kolar | Brina | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pevec | Matija | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čemažar | Nejc Jaka | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Lahajner | Alenka | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Orešnik | Filip | M | 2000 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Vrbinc | Katarina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Švab | Kristina | Z | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Štuhec | Barbara | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Hočevar | Jan | M | 2003 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Pistotnik | Erazem | M | 2003 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Tara | Denis | M | 2003 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Starešinic | Manca | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Golob | Iva | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zalaznik | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Hrovatin | Žiga | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Osolnik | Ajda | Z | 2002 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Pust | Erika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ude | Nika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Knez | Barbara | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Baras | Boštjan | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Trošt | Tomi | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Ulčar | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jančar | Maša | Z | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Galof | Nika | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Ninič Čeak | Al | M | 2000 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Butala | Miha | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Slak | Sebastjan | M | 2000 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Lah | Jaka | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jovan | Živa | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Šraj Miklič | Iza | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Fortin | Nika | Z | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Potočnik | Tilen | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Berzelak | Nika | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Remškar | Špela | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Tozon | Jure | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.