100m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Plavc | Pia | Z | 2001 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Bricelj | Lara | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Ošlaj | Pia | Z | 2000 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Mulec | Maja | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Grčar | Ana Pia | Z | 2001 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Garbin | Giulia | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gorenc | Tjaša | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Volenik | Emil | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kovačič | Anže | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Demšar | Filip Jakob | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Iglič | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Žle | Anže | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Goričanec | Svit | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miklič | Zala | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Sedej Dolničar | Naja | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Resman | Zala | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Abdakovič | Tajra | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Dvoršek Munih | Neli | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Lipovec | Nejc | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Ibrahimpašič | Dino | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Završan | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Trifkovič | Anže | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vuga | David | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Melinc | Larisa | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Skubic | Luka | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Gajič | Aleksander | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Veljkovič Hirsch | Mana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Skok | Nejc | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Skok | Aljoša | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Turšič Poljanšek | Ula | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rugelj | Blaž | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dimc | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gregorič | Matej | M | 2001 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Ravnikar | Miša | Z | 2001 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Grošelj | Nina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Fon | Nina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Keber | Tara | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Maučec | Saša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Franetič | Taja | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kovič | Žan | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bogolin | Maks | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šuštar | Grega | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Primc | Lovrenc | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kavčič | Jak | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kolenc | Špela | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stergar | Maruša | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Obal | Iza | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Senica | Lina | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Romih | Tina | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Vodopivec | Matevž | M | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kolar Bačnik | Bor | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Koletič | Karolina | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Peulič | Dragan | M | 2001 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Lavrenčič | Urban | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Mihelčič | Tej | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Dolžan | Maja | Z | 2001 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Koprivnikar | Luka | M | 2001 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Gregorec | Anja | Z | 1999 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Maleš | Sonja | Z | 2002 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Bosnić | Neira | Z | 2000 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Cankar | Silva | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Bezjak | Nika | Z | 2001 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Čuturić | Amra | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Lindič | Sara | Z | 2001 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Bizjak | Klara | Z | 2001 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Poličnik | Nik | M | 2000 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Robič | Andraž | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Kotnik | Luka | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Perpar | Tim | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Volk | David | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Laznik | Staš | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Emeršič | Robert | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kostanjšek | Katrin | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jagrič | Neža | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Leskovec | Sibila | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Jerič | Anže | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Lihtenegger | Mario | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Štiftar | Urban | M | 1999 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Boh | Mark | M | 2002 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Bukovec | Jan | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kanalec | Blaž | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Dević | Dean | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Rozman | Pia | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kumar | Gal | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bohinc | Gregor | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Smerkolj | Nik | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bešter | Gea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mužič | Taja | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Šraj Miklič | Iza | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kregar | Vid | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zajc | Liza | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zakrajšek | Lucija | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mole | Maša | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Aliagić | Denis | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hasanagić | Nik | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mandelj | Luka | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šabani | Albin | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mohorko | Rok | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Bolta | Matej | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
400m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Bergant | Saša | Z | 2002 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Vidmar | Leja | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Šušteršič | Monika | Z | 2001 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Pirc | Zala Pia | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Matičič | Aljoš | M | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Ulčar | Matic | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gros | Kaja | M | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Arh | Kaja | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Franko | Pia | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Trobec | Martin | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kovič | Fedja | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kočar | Urh | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Pintarič | Nik | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Menegalija | Matic | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zorman | Urban | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Primc | Alja | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kobal | Lana | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Štrekelj | Eva | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Požar | Maj | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Povše | Maruša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tušar | Miha | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mesec Košir | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ulčar | Tilen | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Sekač | Pino | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Miklavčič | Tajda | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Železnik | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Andraž | Gorenc | M | 2002 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Azinovič | Gašper | M | 2002 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Šimenc | Kim | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lunder | Gal | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Škrbinc | Vid | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Švab | Martin | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Sedeu | Gregor | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šušteršič | Lucija | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Physicos Fifolt | Melina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kramarič | Rok | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Tukhay | Vladyslava | Z | 1999 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Lipovšek | Leja | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Hribar | Matevž | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Grahovac | Gregor | M | 2000 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Olivo | Erik | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kitak | Anže | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kranjec | Hana | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jelenc | Manca | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jovan | Jurij | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Lipovšek | Žan | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Zobarič | Gašper | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Markič | Nikolina | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Žilić | Dino | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Šunta | Gaja | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Istenič | Zala | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Arnuš | Matjaž | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Korošec | Lara | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Miklavič | Tilen | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bohinc | Ana | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Klavs | Zala | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jarc | Arne | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Oblak | Manca | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Praznik Špeh | Jernej | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Milič | Teo | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zupančič Gmeiner | Tilen | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jovanov | Mihail | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pintarič | Nika | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mori | Adrijana | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čizmić | Sara | Z | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Klančar | Gabrijel | M | 2001 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
1000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Balažič | Petja | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Caf | Enej | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Groznik | Žiga | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Matič | Urša | Z | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Lukan | Klara | Z | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Tekavec | Ela | Z | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Škof | David | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Rautovič | Maj | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Smole | Brin | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Podnar | Jonas | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Perenič | Pika | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Habicht | Titi | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Selan | Maša | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Pungerčar | Maja | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miškulin | Pika | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Per | Maja | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ameršek | Kim | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Klemenčič | Živa | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kravčuk | Semen | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pugelj | Nina | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šparovec | Anže | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zabukovnik | Mark | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Robida | Tija | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gabršček | Tobi | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Molk | Martin | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kokot | Sofia | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Marinko | Loti | Z | 2002 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Hozjan | Pia | Z | 2000 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Komac | Črt | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Marič | Alja | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Murovec | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Davidović | Domen | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Čepon | Katarina | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jančar | Žiga | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Vidovič | Kristian | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Slabe | Aljaž | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Povšič Vesesl | Pia | Z | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Sevčnikar | Neža | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Rigler | Vid | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kropivšek | Jure | M | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Jakomin | Žan | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Jančič | Klemen | M | 1999 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Bukovec | Maks | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Jakofčič Smrekar | Simon | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Ogrinc | Ana | Z | 2001 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Ilič | Urh | M | 2001 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Škof | Tim | M | 2001 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Abazaj | Arber | M | 2001 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Zulić | Din | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Trojanšek | Tine | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Duša | Jošt | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Petančič | Žiga | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Purkart | Vid | M | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Pintar | Tajda | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Bogdan | Nika | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Rozman | Timotej | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Simerl | Mojca | Z | 2000 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Vintar | Žan | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Pirnat | Urban | M | 1999 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Bergant | Nika | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Vacik | Tim | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Bergant | Špela | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Hočevar | Katja | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kotar | Jakob | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Rode | Martin | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mesec | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Osredkar | Ana | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Torkar | Ana | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Sokovič Holc | Taja | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mahne | Nika | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Babača | Hana | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Lipovec | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jakopin | Nik | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Homar | Aljaž | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Strelec | Luka | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rupnik | Lenart | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
2000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Čmrlec | Marko | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Godeša | Janez | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Janežič | Bor | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kmetič | Anej | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Hladnik | Dejan | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Škrjanc | Jan | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Planko | Lovro | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Knez | Domen | M | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Smole | Jurij | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Panič | Aleksander | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kovačič | Blaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Praprotnik Čirič | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Tomažič | Andraž | M | 2001 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Povšič | Aljoša | M | 2001 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Kožuh | Timotej | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Sušnik | Rok | M | 2001 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Golija | Jernej | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Berlec | Žiga | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Klopčič | Miha | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Dolenc | Anže | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kerč | Tim | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Holc | Jaka | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Mali | Jakob | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Podgoršek | Luka | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Hren | Tine | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Peček | Atila | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zrimšek | Arne | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čop | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Ušeničnik | Urh | M | 2001 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Terbec Krajnik | Jon | M | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Videmšek | Klara | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Verk | Gašper | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kamnikar | Jan | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Rigler | Martin | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Živič Pavček | Nana | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Smole | Juš | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Šljivar | Amar | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bokal | Matej | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kržan | Sara | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Karanjac Kroflič | Zoja | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Grbič | Lan | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lukan | Rok | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zaman | Maja | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tekavčič | Jaka | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bačak | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Grojup | Lavro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kukman | Naja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Avbelj | Neža | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Brolih | Anja | Z | 2000 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Andlovic | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Kern | Maruša | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Milinovič | Daša | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stergar | Maruša | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lenarčič | Vid | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Magister | Anže | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ahačič | Ajda | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Živič Pavček | Lovro | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Marinčič | Nuša | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Korajac | Deja | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Višnar | Laura | Z | 2000 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Platinovšek | Minea | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Svetlin | Vid | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Skender | Matevž | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Krajnik | Patrik | M | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Strahinič | Metka | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Breganski | Iris | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Skopec | Gregor | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Božič | Katarina | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zupančič | Nace | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Šubic | Ana | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Prešeren | Ana Julija | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavc | Domen | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Tozon | Jure | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Etling | Peter | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kepa | Urška | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pavlič | Matic | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pevec | Matija | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Klemenčič | Dejan | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Černe | Pia Sara | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Novikova | Ekaterina | Z | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ponikvar | Lenart | M | 2002 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Ožegovič | Goran | M | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kadunc | Ninika | Z | 2002 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Intihar | Anja | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Hrovatin | Živa | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Anžur | Lara | Z | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Ferjančič | Nina | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Šulman | Bruno | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kralj | Eva | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Suhadolčan | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kralj | Erin | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Šutanovac | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bjelanovič | Filip | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bašič | Din | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Golob | Iva | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zalaznik | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Levičnik | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Starešinic | Manca | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tinta | Tadej | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Strnad | Aljaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pirc | Patricija | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Velkavrh | Tara | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ude | Nika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ambrožič | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dukarič | Pia | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bergant | Gaja | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rakar | Luka | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ambrožič | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stankovič | Brina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Drobnič | Filip | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bibič | Tinkara | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Knez | Barbara | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Urbas | Petra | Z | 2002 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Jeras | Ana | Z | 2001 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Klavžar | Klemen | M | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kozelj | Karin | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Sinan | Čordič | M | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Žumer | Gaja | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Žalec | Tjaša | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Sodja | Evita | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Miklič | Karin | Z | 2001 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Sadić | Maj Domen | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Ulčar | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kreft | Tomas | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jančar | Maša | Z | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Pintar | Manca | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jaklič | Nejc | M | 1999 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Slak | Sebastjan | M | 2001 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Deronja | Jure | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Mohar | Janez | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Potočnik | Laura | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Debevec | Blaž | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Škerl | Neža | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavšič | Amadej | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Potočnik | Tilen | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rus | Taja | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jusić | Melisa | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Remškar | Špela | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rotar | Bor Jese | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Stojinović | Dušan | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Močnik | Rožle | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Marc | Jure | M | 1999 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Suvanje krogle |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Jereb | Nik | M | 2000 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Junker | Sara | Z | 2001 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Šabotič | Edi | M | 2000 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kuclar | Manca | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Belec | Petra | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Dragar | Maša | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Novak | Luka | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Čuruvija | Nik | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Salihi | Alishan | M | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Maljevec | Lucija | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dobrovoljc | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Trtnik | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Korošec | Anže | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lap | Liza | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kmetič | Gašper | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šušteršič | Zoja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Hrovatin | Žiga | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dolenec | Katja | Z | 2002 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Ambrožič | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bizjak Udvanc | Staška | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Osrečki | Dan | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ličen | Jure | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šepič | Špela | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Teršek | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ošrečki | Dea | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trobevšek | Nejc | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Adamlje | Anja | Z | 2001 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Kostovska | Dijana | Z | 2002 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Šprem | Ivana | Z | 2002 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Đajić | Dejan | M | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Golob | Tea | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Gajič | Uroš | M | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kahteran | Alen | M | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Ameršek | Sebastijan | M | 1999 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Kaplan | Gašper | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Novak | Anton | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mlakar | Matej | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Češnovar | Nina | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Bajrektari | Endrita | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Lesjak | Matic | M | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Zakrajšek | Veronika | Z | 2000 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Koštić | Ida | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Černigoj | Gaj | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Nadarević | Lara | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Merše | Rok | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Svetek | Jakob | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Gregorčič | Tim | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Holobar | Aneja | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lapajne | Ema | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Tomažič | Neža | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jagodic | Gašper | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jošić | Tamara | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Baltić | Sifet | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kovač | Dino | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ljubijankić | Melisa | Z | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Sever | Zala | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kadunc | Filip Matevž | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Korelc | Tim | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Domazet | Milan | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jež | Katarina | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Povše | Klara | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Vončina | Luna | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Debeljak | Lea | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gregorič | Patrik | M | 2000 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
4x100m: |
- BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | Mihelčič Tej, Krejačič Jaka, Krnc Martin, Dulai Andrej | |
- EKONOMSKA ŠOLA | Bricelj Lara, Intihar Anja, Ošlaj Pia, Plavc Pia | |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Demšar Filip Jakob, Šulman Bruno, Lipovec Lovro, Matičič Aljoš | |
- GIMNAZIJA LEDINA | Lipovec Nejc, Vuga David, Završan Jaka, Skubic Luka | |
- GIMNAZIJA LEDINA 2 | Melinc Larisa, Abdakovič Tajra, Miklič Zala, Primc Alja | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID | Šimenc Kim, Keber Tara, Šušteršič Lucija, Ude Nika | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 2 | Franetič Taja, Murovec Nika, Fon Nika, Physicos Fifolt Melina | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 3 | Bogolin Maks, Davidović Domen, Kovačič Blaž, Škrbinc Vid | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 4 | Kavčič Jak, Šuštar Grega, Primc Lovrenc, Sedeu Gregor | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA | Tadej Tinta, Košir Mesec Lovro, Gajič Aleksander, Ulčar Tilen | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 | Strnad Aljaž, Skok Nejc, Zalaznik Matic, Hrovatin Jan | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 | Povše Maruša, Železnik Tjaša, Golob Iva, Starešinic Manca | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 4 | Pirc Patricija, Avbelj Neža, Šušteršič Zoja, Levičnik Nika | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | Kolar Bor, Kropivšek Jure, Rigler Vid, Gabor Aljaž | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2 | Koletič Katarina, Obal Iza, Šenica Lina, Romih Tina | |
- SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | Robič Andraž, Kotnik Luka, Hribar Matevž, Poličnik Nik | |
- SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | Štiftar Urban, Jaklič Nejc, Jerič Anže, Slak Sebastjan | |
- SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 2 | Boh Mark, Žilič Dino, Lihtenegger Mario, Vintar Žan | |
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | Bukovec Jan, Arnuš Matjaž, Vacik Tim, Dević Dean | |
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2 | Istenič Zala, Bergant Nika, Rozman Pia, Šunta Gaja | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | Kumar Gal, Kregar Vid, Smerkolj Nik, Bohinc Gregor | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 | Škerl Neža, Šraj Miklič Iza, Bešter Gea, Mužič Taja | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | Mandelj Luka, Aliagić Edin, Praznik Jernej, Mohorko Rok | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 | Zajc Liza, Osredkar Ana, Kepa Urška, Zakrajšek Lucija | |
- VEGOVA LJUBLJANA | Laznik Staš, Perpar Tim, Kitak Anže, Olivo Erik | |