60m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Bricelj | Lara | Z | 2000 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Pirc | Zala Pia | Z | 1999 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Mulec | Maja | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Gorenc | Martina | Z | 1999 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Grčar | Ana Pia | Z | 1999 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Poljanšek | Jona | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Žle | Anže | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Demšar | Filip Jakob | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Flajs | Manca | Z | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Šutanovac | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Melinc | Larisa | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Resman | Zala | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miklič | Zala | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Sedej Dolničar | Naja | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Završan | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Lipovec | Nejc | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Rifelj Tričkovič | Anže | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miklavčič | Tajda | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Şkok | Aljoša | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tinta | Tadej | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Povše | Maruša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dimc | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gajič | Aleksander | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mesec Košir | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šušteršič | Zoja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Železnik | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ulčar | Tilen | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Turšič Poljanšek | Ula | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gorenc | Andraž | M | 2002 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Pust | Erika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Davidovič | Domen | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šušteršič | Lucija | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šimenc | Kim | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kovačič | Blaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bogolin | Maks | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Hartman Habinc | Hugo | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Phisycos Fifolt | Melina | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kolenc | Špela | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Keber | Tara | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stergar | Maruša | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bizjak Udvanc | Staška | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Maučec | Saša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Tomšič | Lana | Z | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kolar | Bor | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Obal | Iza | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kolar | Bor | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Božič | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Šenica | Lina | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Rot | Mark | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Dodić | Sara | Z | 1999 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Mihelčič | Tej | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Lenarčič | Urban | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Cankar | Silva | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Arambašić | Ivona | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Pšeničnik | Sara | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Drobnič | Neža | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Bevc | Katarina | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Čuturić | Amra | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Cukjati | Hana | Z | 2000 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Bizjak | Klara | Z | 2001 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kitak | Anže | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Perpar | Tim | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Laznik | Staš | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jeršin | Nik | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kovačič | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Emeršič | Robert | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kostanjšek | Katrin | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Vučkić | Klara | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Dobrovoljc | Žan | M | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Leskovec | Sibila | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Hriberšek | Lea | Z | 2001 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Kajtazović | Dino | M | 2000 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Istenič | Zala | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Arnuš | Matjaž | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kanalec | Blaž | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kumar | Gal | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Škerl | Neža | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bohinc | Gregor | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bešter | Gea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Smerkolj | Nik | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mužič | Taja | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kokalj | Barbara | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kregar | Vid | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Hasanagić | Nik | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Praznik | Jernej Špeh | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mohorko | Rok | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pleterski | Isabella | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Alijagić | Edin | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pintarič | Nika | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ranković Jenko | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Terbec Krajnik | Jon | M | 2000 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Žgajnar | Emil | M | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Videmšek | Klara | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Šuper | Luka | M | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Verk | Gašper | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Živič Pavček | Nana | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bokal | Matej | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Smole | Juš | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kržan | Sara | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Orel | Inja | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gorjup | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lukan | Rok | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Avbelj | Neža | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bačak | Maša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kukman | Naja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zaman | Maja | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tekavčič | Luka | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Andlovic | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Ahačič | Ajda | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jelen | Živa | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Murovec | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lunder | Gal | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Višnar | Laura | Z | 2000 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Lazukin | Tim | M | 2001 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Marinšek | Martin | M | 2001 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Korajac | Deja | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Babnik | Miha | M | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Bradeško | Jaka | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Svetlin | Vid | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Strahinič | Metka | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Krajnik | Patrik | M | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Breganski | Iris | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Skopec | Gregor | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Šubic | Ana | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavc | Domen | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kolar | Brina | Z | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Černe | Pia Sara | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čemažar | Nejc Jaka | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kepa | Urška | Z | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Klemenčič | Dejan | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Kadunc | Ninika | Z | 2001 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Intihar | Anja | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Zvržina | Jaka | M | 1999 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Peklar | Erik | M | 1999 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Kobal | Urban | M | 1999 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Ferjanič | Nina | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vrhunec | Tit | M | 1999 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Bjelanovič | Filip | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zabret | Laura | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zidar | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Velkavrh | Tara | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pirc | Patricija | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Starešinic | Manca | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Strnad | Aljaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zalaznik | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Levičnik | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Golob | Iva | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Podgoršek | Peter | M | 2000 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Volenik | Ana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bergant | Gaja | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Primc | Lovrenc | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Oplotnik | Hana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Švab | Martin | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dvoršak Munih | Neli | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ude | Nika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rigler | Vid | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Gabor | Aljaž | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Knez | Barbara | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Čordić | Sinan | M | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Klavžar | Klemen | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kozelj | Karin | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Lipovšek | Leja | Z | 2002 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Anžin | Tjaž | M | 2001 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Sadić | Maj Domen | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Ulčar | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Trošt | Tomi | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Otorepec | Nejka | Z | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jančar | Maša | Z | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Černigoj | Tan | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Šraj Miklič | Iza | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jovan | Živa | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pavšič | Amadej | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Legat | Marta | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lah | Jaka | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Rus | Taja | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Potočnik | Tilen | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Remškar | Špela | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rotar Jese | Bor | M | 1999 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pavlič | Matic | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.