100m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Vinkovic | Tinkara | Z | 2003 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Naglic | Ajda | Z | 2003 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Demšar | Filip Jakob | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Šarman | Mark | M | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Sedej Dolničar | Naja | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Živič Pavček | Nana | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Rifelj Tričkovič | Anže | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Gajič | Aleksandar | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dimc | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ulčar | Tilen | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Česen | Kristina | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Tinta | Tadej | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Skok | Aljoša | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Logar | Špela | Z | 2003 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Longar | Lina | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Višnikar | Jurij | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Maučec | Saša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Keber | Tara | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Škof | Aljaž | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lazar | Jakob | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kraškovič | Jaka | M | 2001 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Obal | Iza | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kolar Bačnik | Bor | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Bartol | Erazem | M | 2003 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Gregorovič | Gaja | Z | 2003 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Božič | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Lenarčič | Urban | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Kovačič | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Košmrl | Nejc | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kreft | Thomas | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Borštner | Aljaž | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kostanjšek | Katrin | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Radžemanović | Benjamin | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Grmovšek | Nejc | M | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM | |
Blatnik | Jakob Mai | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Bukovec | Jan | M | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Istenič | Zala | Z | 2002 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Voldrih Simčič | Danaja | Z | 2003 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Gubenšek | Nika | Z | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Žgur | Tomaž | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bešter | Gea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Vončina | Tobija | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mužič | Lan | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Smerkolj | Nik | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mohorčič | David | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Škerl | Neža | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Georgiev | Blaž | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Erman | Ema | Z | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jušić | Melisa | Z | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Maksimović | Niko | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hasanagić | Nik | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Bembič | Tjaž | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jovanov | Mihail | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Klančar | Žan | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gumilar | Jernej | M | 2003 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
400m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Bergant | Samo | M | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vujič | Stefan | M | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gros | Kaja | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Lipovec | Nejc | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kovič | Fedja | M | 2001 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Šterban | Naja | Z | 2003 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kravčuk | Semen | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Arsič | Luka | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bertoncelj | Lina | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mele | Kaja | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Sekač | Pino | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Povše | Maruša | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Miklavčič | Tajda | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Frančeškin | Klara | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Toplak | Tija | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Levičnik | Nika | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kancilja | Miha | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Povše | Nejc | M | 2001 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Šubic | Gašper | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pirnat Kopač | Mia | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Primc | Lovrenc | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Feratovič | Amir | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bizjak Udvanc | Staška | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Guzelj | Žiga | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šimenc | Kim | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šenica | Lina | Z | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kramarič | Rok | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Grahovac | Gregor | M | 2000 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Korošec | Nik | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Levačič | Gašper | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Baras | Boštjan | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jeršin | Nik | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Stomilovič | Vito | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Arnuš | Matjaž | M | 2002 | SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA | |
Magister | Martin | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Napast | Dan | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Marolt | Jakob | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zupančič | Tadej | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Tompa | Lea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Stopar | Blaž | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pogačar | Lan | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rizvić | Armin | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hribar | Lucija | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Praznik Špeh | Jernej | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Leskovec | Raisa | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rankovič Jenko | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
1000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Ilar | Ula | Z | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Lukan | Klara | Z | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Sadek | Veronika | Z | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pugelj | Nina | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Molk | Martin | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šparovec | Anže | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Per | Maja | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Krašovec | Urška | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Klemenčič | Živa | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kržan | Filip | M | 2003 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Bergant | Gaja | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jančar | Žiga | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ahačič | Ajda | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Smole | Ana | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gašparič | Nande | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šajn | Liza | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Šurk | Hana | Z | 2002 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Jakofčič Smrekar | Simon | M | 2002 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Goropečnik | Jernej | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Vučko | Klara | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Hotujec | Kaja | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jesenko | Petra | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Lazar | Eva | Z | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Truk | Staš | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Malovrh | Lucija | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kotar | Jakob | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kalita | Luka | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bohinc | Ana | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Udovič | Manca | Z | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zupan | Jaka | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Lipovac | Tilen | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Cijan Brkić | Maruša | Z | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Lipovec | Jan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kavka | Jošt | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
Čeplak | Žan | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
2000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Škoda | Aljaž | M | 2000 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Gavrič | Mark | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mamič | Jakob | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Podgoršek | Žiga | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Škrjanc | Jan | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Sedej | Tine | M | 2000 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Debeljak | Matic | M | 2002 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Arčon | Val Rudi | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Habinc | Hugo | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Klemenčič | Miha | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Berlec | Žiga | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Oven | Urh | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Arko | Luka | M | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Purkart | Vid | M | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Dacar | Luka | M | 2003 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Vrečar | Matej | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mali | Jakob | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Prelovšek | Aleš | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK | |
Požgaj | Anže Svit | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK | |
Medved | Jakob | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK | |
Pajnkihar | Luka | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gaberšček | Tobi | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zrimšek | Arne | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Peček | Atila | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ušeničnik | Urh | M | 2000 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Furlan | Ruben | M | 2003 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Videmšek | Klara | Z | 2000 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Kamnikar | Jan | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Verk | Gašper | M | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Hribar | Jaka | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Avbelj | Neža | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Grbič | Lan | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šip | Domen | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Majcen | Patrik | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Thaler | Maša | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zaman | Maja | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lubej Fink | Alina | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šimenc | Nik | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Taja | Petrič | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Keber | Tara | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Malovčič | Alen | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Glušič | Petra | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Višnikar | Jurij | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pokec | Lara | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Oplotnik | Hana | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pevec Novak | Tibor | M | 2003 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Narobe | Nejc | M | 2003 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Podlesek | Matic | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Hočevar | Anže | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Strahinič | Metka | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Breganski | Iris | Z | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Triler | Jan | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Miklavčič | Matija | M | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lenček | Jaka | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK | |
Tozon | Jure | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pevec | Matija | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pavlič | Matic | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čemažar | Nejc Jaka | M | 2000 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pečnikar | Ela | Z | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Terkaj | Nik | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Fortin | Nika | Z | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Oresek | Karin | Z | 2003 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Ferjančič | Nina | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gale Šparemblek | Aglaja | Z | 2002 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Šulman | Bruno | M | 2000 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Švab | Kristina | Z | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Štuhec | Barbara | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Suhadolčan | Eva | Z | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zalaznik | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Hrovatin | Žiga | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Starašinic | Manca | Z | 2002 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Golob | Iva | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Volenik | Ana | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bartol | Lenart | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Tršan | Tim | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Cerkovnik | Filip | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ude | Nika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lisec | Luka | M | 2002 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pust | Erika | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rigler | Vid | M | 2000 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Anžin | Tjaž | M | 2001 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Ulćar | Maks | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Trošt | Tomi | M | 2002 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Gartnar | Marko | M | 2003 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Galof | Nika | Z | 2002 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Jančar | Maša | Z | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Seljak | Rok | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Vovk | Tian | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Zalar | Matevž | M | 2003 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Černigoj | Tan | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Jovan | Živa | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Šraj Miklič | Iza | Z | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lah | Jaka | M | 2000 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Fogec | Maj | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rus | Taja | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Remškar | Špela | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Potočnik | Tilen | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Etling | Peter | M | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pavli | Maj | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Verbovšek | Anže | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Klančar | Gabrijel | M | 2001 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Suvanje krogle |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Todorović Kosem | Matevz | M | 2003 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Dekanovič | Anja | Z | 2001 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Dekanovič | Laura | Z | 2003 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Čuruvija | Nik | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Petrič | Žan | M | 2002 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Dobrovoljc | Matic | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Jurak | Nal | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šušteršič | Zoja | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rugelj | Blaž | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zupanič | Mauro | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rahela | Vilar | Z | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Debeljak | Matic | M | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Levičnik | Miha | M | 2003 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Novak | Lea | Z | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Osrečki | Dea | Z | 2001 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Matic | Šumah | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Vrhovnik | Marko | M | 2000 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trobevšek | Nejc | M | 2000 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Pečenko | David | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kotnik | Jan | M | 2001 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kikelj | Maj | M | 2003 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jeršin | Klemen | M | 2000 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Lesjak | Matic | M | 2000 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Gavrilovič | Nataša | Z | 2001 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Černigoj | Gaj | M | 2001 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Svetek | Jakob | M | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Suhodolnik | Lucija | Z | 2003 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Manfreda | Dea | Z | 2001 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zupančič | Nace | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Merše | Rok | M | 2002 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Savnik | Maj | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK | |
Slak | Žan | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gojković | Sergej | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Orel | Anej | M | 2002 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Erjavec | Žiga | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šivavec | Petra | Z | 2003 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jošić | Tamara | Z | 2001 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Križman | Matic | M | 2003 | ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L | |
4x100m: |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Demšar Filip Jakob, Šulman Bruno, Šarman Mark, Vujič Stefan | |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2 | Gros Kaja, Štuhec Barbara, Švab Kristina, Ferjančič Nina | |
- GIMNAZIJA LEDINA | Živič Pavček Nana, Sedej Dolničar Naja, Šterban Naja, Suhadolčan Eva | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID | Fon Gašper, Kavčič Jak, Primc Lovrenc, Tršan Tim | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 2 | Keber Tara, Ude Nika, Udvanc Staška, Pust Erika | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA | Tinta Tadej, Gajič Aleksandar, Skok Aljoša, Kancilja Miha | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 | Šušteršič Zoja, Povše Maruša, Česen Kristina, Golob Iva | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | Kolar Bačnik Bor, Rigler Vid, Bartol Erazem, Kraškovic Jaka | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2 | Gregorovič Gaja, Šenica Lina, Božič Eva, Obal Iza | |
- GIMNAZIJA ŽELIMLJE | Gumilar Jernej, Klančar Gabrijel, Žust Martin, Kokalj Danijel | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | Besšter Gea, Mužič Taja, Škerl Neža, Šraj Miklič Iza | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 | Smerkolj Nik, Magister Martin, Mužič Lan, Zupančič Tadej | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | Hasanagić Nik, Maksimović Niko, Zupan Jaka, Stopar Blaž | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 | Cijan Brkić Maruša, Erman Ema, Jušić Melisa, Ošlaj Pia | |
- VEGOVA LJUBLJANA | Košmrl Nejc, Ulčar Maks, Jeršin Klemen, Jeršin Nik | |