Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.10.2020Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

135

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
Žuvela Lucija

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
Petruna Manca

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ToplakTija

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
GajičEva

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
StrojinAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
BreitenbergerAron

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
RemsJakob

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
UlčarTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
VrhovnikŽan

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠimencNik

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Šlibar Lara

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecAna

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
KajičGaber

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PustovrhNik

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
SlabeTeja

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
MagisterAnže

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
StatevskiRobin

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
JezeršekMartin

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
BlatnikMark

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
NovoselSara

Z

2003SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
Kralj ZupeVita

Z

2004SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
ArnušMatjaž

M

2003SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
SadikovićAida

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SaquiriAlen Nik

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CerkJaka

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HribernikLea

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BandurKristjan

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠkofLuka

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
FrančeškinKlara

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
CerliniBrina

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
MeleKaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Reja PernušBlaž

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
SekačPino

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
RotarLuka

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikNika

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
NagodeŽan

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
PetričTaja

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
JančarAndraž

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Zorn Luka

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
RousKristina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
PraprotnikJakob

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
PrimcLovrenc

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Pirnat KopačMia

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
JontezMatic

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
BaharAljoša

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
KorošecNik

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
MegličDavid

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
NarobeNejc

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
Stopar Blaž

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GabrovecTjaša

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KojićDino

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikLina

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠkerlJakob

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KvartičMatic

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
DoberšekTija

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
MinatiMana

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
DimcEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
BabičKatja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
GavričMark

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PodgoršekŽiga

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
MamičJakob

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
VelkavrhJon

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrmekPatricija

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
KosiGašper

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
SmoleAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
Gašperič Nande

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
MarinkoMatevž

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
JaklinEva

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
TerglavNina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
BrezovšekNejc

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽlindraAnže

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
UleJurij

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
ČadežBine

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
BojancDomen

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Cijan Brkič Maruša

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GaberščekTobi

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TomacAleks

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MišveljLara

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ČernelčUršula

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanželjBrina

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
RozovičnikŽan

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
SitarMatic

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KederNina

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErčuljKristjan

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ArsičLuka

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
RamovžEma

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupanMatic

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
LisecLuka

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PikšFilip

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
KoradaLori

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
VolkarStaš

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
JugovicTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
LikarBrina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
VeitchJulijan

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
UlčarMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TroštTomi

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
GartnarMarko

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
BaltićEva

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KeržičAneja

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZupanJaka

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KrakovićArijan

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FogecMaj

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
MajcenPatrik

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PilihVita

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
RugeljAnže

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
StarašinicManca

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PlaninšekŽana

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupaničMario

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
NastičEma

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
MatjašičVid

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ZavršnikRok

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
Žiberna Nejc

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
LampretAljaž

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BreznikarSara

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
SenicaBrina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
BernardNejc

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ČerenjakLuka

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
KikeljMaj

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
PintaričAmadeja

Z

2004SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
ŽeleznikPia

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DolarTilen

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KolarLuka

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TrobecUrban

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MalovrhIza

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PenikDaša

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDPraprotnik Jakob, Primc Lovrenc, Vrhovnik  Žan, Jančar Andraž
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Pirnat Kopač Mia, Likar Brina, Šimenc Kim, Erjavec Ana
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Magister Anže, Lisec Luka, Pikš Filip, Volkar Staš
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Šlibar Lara, Petrič Taja, Slabe Teja, Podobnik Sara
 - GIMNAZIJA ŠIŠKARup Zarja, Gajič Eva, Žuvela Lucija, Keder Nina
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Reja Pernuš Blaž, Rotar Luka, Sitar Matic, Rozoničnik Žan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Arsič  Luka, Sekač Pino, Ulčar Tilen, Rems Jaka
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEStopar Blaž, Zupan Jaka, Fogec Maj, Cerk Jaka
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Sadiković Aida, Hribernik Lea, Potočnik Lina, Gabrovec Tjaša
 - VEGOVA LJUBLJANAUlčar Maks, Statevski Robin, Jezeršek Martin, Meglič David


ARHIV:
30.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

144

30.9.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

424

6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140