Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

0

11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

0

15. 05. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem in velikem atletskem pokalu  

0


ARHIV:
8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

30

26. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - Finale    

0

16. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

0

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

93

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

46

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

55

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

78

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

70

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

73

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

84

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

95

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

139

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

74

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

78

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

65

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

90

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

124

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

138

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

92

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

151

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

124

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

62

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
MehičSaidn

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
DemšarEma Klara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
VukeljičMonika

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
MuratovičSemina

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
KalabičTarik

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
ČrnkoNika

Z

2003OŠ KOSEZE
Živič PavčekNana

Z

2002OŠ KOSEZE
ČukVid

M

2003OŠ KOSEZE
KorošecVita

Z

2002OŠ KOSEZE
Rihar Križan Dominik

M

2002OŠ KOSEZE
MalinovskiKrstjan

M

2002OŠ KOSEZE
RotAjda

Z

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
PeklajSara

Z

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
PijaPlavc

Z

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
PorentaŽan

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MaroltJakob

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićAntea Maris

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JevgenijevićSandra

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LavtarLara

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KovačJure

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
UsenikLuka

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KavčičLan

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Picelj MoroVita

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VizlerMiha

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GavranovićMaja

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PelcarMija

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HučTimon

M

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
Dvoršek MunihNeli

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
MešanovičElsad

M

2002OŠ DRAVLJE
OvijačGašper

M

2003OŠ DRAVLJE
KalužaLara

Z

2003OŠ DRAVLJE
HorvatLana

Z

2002OŠ DRAVLJE
ČauševićLejla

Z

2002OŠ DRAVLJE
StrajnarMark

M

2003OŠ DRAVLJE
StankovičBrina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MagisterKarolina

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VukosavljevićMaks

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PeklajNejc

M

2003OŠ ŠENTVID
MeznaričMaša

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
Hokulani P. GecKatarina

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
Bačani Anamarija

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠubicAdam

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
VrhovnikŽan

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
MurnTomi

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
LipovecNejc

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
OgorevcSimon

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Osmanov Vagif

M

2002OŠ SOSTRO
TrampušBrina

Z

2002OŠ SOSTRO
Žagar Matevž

M

2002OŠ SOSTRO
JavornikSaba

Z

2003OŠ SOSTRO
JamšekUrh

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
NakičEvelina

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RožičTarin

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
NakičPatricija

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MagisterMartin

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KrižaničDavid

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
300m
PriimekImeSpolLRŠola
ParličSara

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
KosiGašper

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
VeseličAžbe

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
LešnikPegi

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
JelencZala

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
MarinkoAna

Z

2003OŠ KOSEZE
DjelovciArijan

M

2003OŠ KOSEZE
SveteEva

Z

2003OŠ KOSEZE
Lesar Tian

M

2002OŠ KOSEZE
SattlerJuna Nika

Z

2002OŠ KOSEZE
JerlahAna

Z

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
Physicos FifoltMelina

Z

2002OŠ MIŠKA KRANJCA
LeskovarMatija

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FonNina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StipaničBlaž

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SuhaljEva

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BenkoNuša

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SojerMark

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ImeriBlerina

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Klemenčič HansenTia

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PavlovičKarin

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NapastMatic Filip

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PlutLuka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JandrlićMark

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GregoričMaja

Z

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
OvijačGrega

M

2003OŠ DRAVLJE
MundaNiko

M

2003OŠ DRAVLJE
KujovičAnej

M

2003OŠ DRAVLJE
NikolovskaMonika

Z

2003OŠ DRAVLJE
VavpotičZala

Z

2003OŠ DRAVLJE
Žmuc-škrabŠpela

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JenkoVesna

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Bergant Daniel

M

2002OŠ ŠENTVID
ŽuničNejc

M

2003OŠ ŠENTVID
IsteničZala

Z

2002OŠ ŠENTVID
SmerkoljKaja

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
JablanovTara

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
StojčičLuka

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
LipovacTilen

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
Arhar MilenkovičKatarina

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
GornikJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
LipovecLovro

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ŠtrubeljNeja

Z

2002OŠ SOSTRO
VrankarNina

Z

2003OŠ SOSTRO
ŠkodaUrban

M

2002OŠ SOSTRO
ČučulovičPeter Taras

M

2002OŠ SOSTRO
JeromenAndraž

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
BartoljMaksim

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RamovžLara

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KodermanMartin

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Slapnik AnžurMateja

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Sever Ana

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
600m
PriimekImeSpolLRŠola
GlobokarSara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
SotiroskiJovan

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
ZorkoJon

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
TrčekNaja

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
JahičSabina

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
NovoselecMiha

M

2003OŠ KOSEZE
Kobal Jan

M

2003OŠ KOSEZE
ZgoncPia

Z

2002OŠ KOSEZE
PereničPika

Z

2002OŠ KOSEZE
MuravecMark

M

2002OŠ KOSEZE
Haris JezaŽiva

Z

2002OŠ KOSEZE
KuderJan

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VavpetičIda

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PavličPia

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SlaparKristijan

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Pirnat KopačMia

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GorjupKlara

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŽibertJošt

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KamberiZuhejr

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LončarJure

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VindišarPika

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Klemenčič HansenLara

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomšičIvona

Z

2003OŠ DRAVLJE
KorošecMaša

Z

2003OŠ DRAVLJE
BajraktarevićAna

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠtiglGal

M

2002OŠ ŠENTVID
RovšnikPatrik

M

2003OŠ ŠENTVID
ŠurkHana

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MuhičDavid

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MuhičAeks

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MedvešekMarcel

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠumecAna

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠmidZala

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
Cijan BrkičMaruša

Z

2003OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MiškulinPika

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MadonKristjan

M

2003OŠ SOSTRO
PistotnikRok

M

2003OŠ SOSTRO
NovakLucija

Z

2003OŠ SOSTRO
HočevarEva Alina

Z

2002OŠ SOSTRO
GregorčičNatan

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
VintarZala

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KogovšekIda

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KotarJakob

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SvetinaPetja

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MavričVid

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
OrehekDilara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
PuciharRok

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
KokotNeža

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Peterman Zoja

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Kresal Martin

M

2002OŠ KOSEZE
Mlinar SlemcDomen

M

2002OŠ KOSEZE
UrsichHana

Z

2002OŠ KOSEZE
KalanZoja

Z

2003OŠ KOSEZE
AvšičJaka

M

2003OŠ KOSEZE
PečeVid

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠtiglicEla

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HumerLiza Marija

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PeterlinZarja

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KuheljMaks

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Peterle AvsecSamo

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SmrekarLovro

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠabićDin

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ValenčičLana

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MićunovićVita

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikEva

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VrazMaks

M

2002OŠ DRAVLJE
StaverSara

Z

2003OŠ DRAVLJE
TaloskiNelhan

M

2002OŠ DRAVLJE
VerličKlara

Z

2003OŠ DRAVLJE
BodonjiNemanja

M

2002OŠ DRAVLJE
KlepMaks

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Karanjac-krofličZoja

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VidmarRožle

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LahNika

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
NapastGaja

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
KorošecPia Lara

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
BlagotinšekMarcel

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
PresetnikGal

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
VujićStefan

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
ApostolovskiJuš

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
PokovecŽan

M

2002OŠ SOSTRO
Mohorko Luka

M

2002OŠ SOSTRO
MadžakEdita

Z

2002OŠ SOSTRO
GoričarAna Neža

Z

2003OŠ SOSTRO
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
GrašičTilen

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
UdeUla

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
KočicaSinja

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Peterman Ula

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
KomičKlavdij

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
JurkovičKlemen

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
ZupanNeža

Z

2003OŠ KOSEZE
HajdarpašičDin Mark

M

2002OŠ KOSEZE
Malinovski Kristjan

M

2002OŠ KOSEZE
FerjančičMaša

Z

2003OŠ KOSEZE
BernatMaja

Z

2003OŠ KOSEZE
Vazzaz PličaničDavid

M

2002OŠ KOSEZE
CerkovnikFilip

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
MarušičArne Klemen

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MalačičPeter

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrampačLara

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DolencBrina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KalemAntomo

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠepičŠpela

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SuvajacDona

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
De ToniEleonora

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DergićAjdin

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LipicerEla

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PoredošRok

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Žibert Ažbe

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GerbecSimon

M

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
BerličŽiga

M

2002OŠ DRAVLJE
HorvatRok

M

2002OŠ DRAVLJE
BerličAna

Z

2003OŠ DRAVLJE
KocjancNeža

Z

2002OŠ DRAVLJE
VrečerManca

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DeronjaJure

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KremžarJuta

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kaloh-craufordKatarina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GartnarMarko

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SečkoNaj

M

2003OŠ ŠENTVID
AdemiValon

M

2002OŠ ŠENTVID
TroštTomi

M

2002OŠ ŠENTVID
Frangeš PogačnikNina

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
VulovičNikolina

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MarenkŽan

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠimencKim

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
VardjanLuka

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
GrmovšekNejc

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
OvčakŠpela

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Zor KastelicLia Nyah

Z

2003OŠ SOSTRO
GombačLin

M

2003OŠ SOSTRO
KončarNik

M

2002OŠ SOSTRO
KlančičUla

Z

2002OŠ SOSTRO
BriškiUla

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
GregorinNik

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DuhovnikPia Klara

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DuhovnikJan

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarKlara

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
VukadinovičMatic

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
BaltičAnes

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
RusičKatja

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
KraševecNika

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
GicičKatja

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
BerishaHaxhi

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Prosenik Jernej

M

2002OŠ KOSEZE
GrubišićEla

Z

2002OŠ KOSEZE
OgnjanovičSara

Z

2002OŠ KOSEZE
KaminAljoša

M

2002OŠ KOSEZE
IvanovGal

M

2002OŠ KOSEZE
PrijonLana

Z

2002OŠ KOSEZE
VinčičStefan

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
PungaršekNejc

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
FeratovićAmir

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FilipčičBrina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KanurićNedžad

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CrnjacLara

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DimovskiJovan

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KuheljLiza

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
AksalićAlbin

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BreznikLan Felicijan

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GrabljevecMartin

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StefanijaVita

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MarkovaNatalija

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
IvankovičMark Filip

M

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
RušitoskaŠerka

Z

2002OŠ DRAVLJE
ŠvajgerTilen

M

2003OŠ DRAVLJE
JurjevčičNik

M

2002OŠ DRAVLJE
BergantMatija

M

2002OŠ DRAVLJE
KrapežNataša

Z

2002OŠ DRAVLJE
KneževićNino

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VidmarMaks

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LukićVanja

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Sovre DeklevaLana

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kos-hlastanŽana

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČerimovičDunja

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NaredLovro

M

2003OŠ ŠENTVID
KraljTia

Z

2002OŠ ŠENTVID
FogecMaj

M

2002OŠ ŠENTVID
ČampeljBoštjan

M

2003OŠ ŠENTVID
ŠtravsNina

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
SeverKatja

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
DermastjaMaruša

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
StomilovićVito

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MirMark

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
GrošeljJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
HladnikTia

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SatošekLaura

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BabnikŽanet

Z

2003OŠ SOSTRO
KeberAnja

Z

2002OŠ SOSTRO
DobrinaGvido

M

2003OŠ SOSTRO
PevecMatija

M

2002OŠ SOSTRO
JakopinGitica

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Vučko Gašper

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SnojMatic

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
AnderluhLuka

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

1. 02. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

27. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

1. 06. 2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100