Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

30

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

40

26. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - Finale    

0

16. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

0

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

78

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

93

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

46

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

55

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

73

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

95

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

84

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

70

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

139

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

78

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

74

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

124

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

90

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

65

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

92

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

151

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

138

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

62

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

124

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
GrubarMatic

M

1998OŠ BIČEVJE
GorencMartina

Z

1999OŠ BIČEVJE
SirnikNika

Z

1998OŠ BIČEVJE
NedimovićTanja

Z

1998OŠ BIČEVJE
FerkićAmar

M

1998OŠ BIČEVJE
BoldinŽiga

M

1999OŠ BIČEVJE
GrguričMarko

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŠtevanecJakob

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LazukičKatja

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BorovnikNejc

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BičekAjda

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
JernejcManca

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
CimpermanŽan

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkrinjarMartin

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
SmrekarTomaž

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkerljKaja

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠerjakRegina

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
JagodicZala

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
HrovatDomen

M

1998OŠ POLJANE
MiličTita

Z

1998OŠ POLJANE
PrevecJaka

M

1999OŠ POLJANE
SlodejLarisa

Z

1998OŠ POLJANE
FazlićAlen

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
VidovićZoran

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
KojićAldin

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
HribarTim Matic

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
Zupanc JovanovićVid

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferIza

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
HabjanStela

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
LestanLia

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
GrudenBine

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
IntiharAnja

M

1998OŠ TRNOVO
DuhKatja

Z

1998OŠ TRNOVO
SmajičEdvin

M

1998OŠ TRNOVO
GrmKlemen

M

1999OŠ VIČ
VelkavrhLara

Z

1998OŠ VIČ
KermavnerAnita

Z

1999OŠ VIČ
GajserZala

Z

1998OŠ VIČ
AmbrožičLuka

M

1999OŠ VIČ
KadićKristijan

M

1998OŠ VIČ
KarajićElvin

M

1998OŠ VRHOVCI
ŠkuljTina

Z

1998OŠ VRHOVCI
ČerneAndraž

M

1999OŠ VRHOVCI
SmerajcNeža

Z

1998OŠ VRHOVCI
HrovatinŽan

M

1998OŠ VRHOVCI
HočevarŠpela

Z

1999OŠ VRHOVCI
PozvekPatricija

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KozlevčarNina

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
GrahekZala

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Gostinčar Matic

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ZajcErazem

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Ćoragić Damir

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
300m
PriimekImeSpolLRŠola
SeliškarNina

Z

1999OŠ BIČEVJE
PanceUrša

Z

1999OŠ BIČEVJE
AdrovićAlen

M

1998OŠ BIČEVJE
ŠtrubeljRok

M

1998OŠ BIČEVJE
AdrovićJasmina

Z

1999OŠ BIČEVJE
AjdinovićAlaga

M

1998OŠ BIČEVJE
KnezDomen

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
JelesijevičŠpela

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Grecs SavkovičNik

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Plečko Christian

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ZupančičNika

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MustafićMelisa

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Dizdarevič Edis

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
Carl UrbanijaMaruša

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
PelcNika

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽabjekLidija

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
KomelJakob

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
KobalLucijan

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
KrižajBrina

Z

1999OŠ POLJANE
MekjavičMarko

M

1999OŠ POLJANE
ŠkerlevajJernej

M

1998OŠ POLJANE
Milharčič HladnikJulijana

Z

1999OŠ POLJANE
BesterBlaž

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
BrejcDavid

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
BeširevićErmin

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
RupertsNika

Z

1998OŠ SAVSKO NASELJE
DevjakAmadej

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
VincekLeon

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
Ambrožič DelejaIva

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
BiziljPetra

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferFilip Matej

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
MilanezIzabela

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
NoseFilip

M

1998OŠ TRNOVO
Mlakar Mitja

M

1998OŠ TRNOVO
KajtnerLan Leon

M

1998OŠ VIČ
RotarAnja

Z

1999OŠ VIČ
PejašinovićTamara

Z

1999OŠ VIČ
BabičTilen

M

1998OŠ VIČ
RadovanovićAnđela

Z

1998OŠ VIČ
MeglenMarjan

M

1998OŠ VIČ
PintarTjaša

Z

1999OŠ VRHOVCI
SedejTjaša

Z

1999OŠ VRHOVCI
ŠkofAndraž

M

1998OŠ VRHOVCI
GolobNuša

Z

1998OŠ VRHOVCI
ArhPatrik

M

1998OŠ VRHOVCI
OmahenAndraž

M

1998OŠ VRHOVCI
MerelaGašper

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
VugaJanez

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Dežman Jaka

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Pecik Pia

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ŠtrukeljTaja

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KopšeTeodora

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
Mrkonja StanišljevićTim

M

1999OŠ BIČEVJE
VelepičŠpela

Z

1998OŠ BIČEVJE
DeliuDemir

M

1999OŠ BIČEVJE
JazbecTilen

M

1999OŠ BIČEVJE
UranMirna

Z

1999OŠ BIČEVJE
JerebSamo

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LebenKlemen

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KmetičGašper

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
LešnjakAna

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠipragaPia

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
KosiKaja

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
TežakTimotej

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽagarAljaž

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ArhKaja

Z

1999OŠ POLJANE
VidmarLuka

M

1998OŠ POLJANE
MiškovićAleksandar

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
TrstenjakTim

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
ŽlogarTina

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
DeželakDominika

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
DeklevaTara

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
BalžalorskyAljoša

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
MarovtGašper

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
MalešičJaka

M

1998OŠ TRNOVO
RajkovičPatricija

Z

1998OŠ TRNOVO
LogarEva

Z

1999OŠ TRNOVO
MandićMitja

M

1999OŠ VIČ
KastelicMateja

Z

1998OŠ VIČ
PalićMetilda

Z

1998OŠ VIČ
JuriševičTim

M

1998OŠ VIČ
RodeEneja

Z

1998OŠ VIČ
ŠuligojJan

M

1999OŠ VIČ
Kek SkušekNejc

M

1998OŠ VRHOVCI
ZdešarManca

Z

1998OŠ VRHOVCI
ŠkofAnže

M

1999OŠ VRHOVCI
ČerneZala

Z

1998OŠ VRHOVCI
KropivšekJure

M

1999OŠ VRHOVCI
SimončičEva

Z

1999OŠ VRHOVCI
KosMaruša

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
NanniniLara

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
PrašnikarRenata

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
PeršaBlaž

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
LapičDavid

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
LožarIvan

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
VezenšekZala

Z

1998OŠ BIČEVJE
PavšičTaja

M

1999OŠ BIČEVJE
StaričAna

Z

1999OŠ BIČEVJE
NovakJure

M

1998OŠ BIČEVJE
DrobežMaks

M

1999OŠ BIČEVJE
PurkartKliment

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PivkTamara

Z

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MaksimovičTimotej

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PremateAdela

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ZuličIna

Z

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŠkofičJan

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BerkoprcPeter

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
BačakMaša

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
KnezMaša

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
CimpermanAnže

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
FortunaMark

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
JeršinNeja

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
DebeljakLukas

M

1999OŠ POLJANE
SchollmayerAva

Z

1999OŠ POLJANE
ŠirovnikGašper

M

1998OŠ POLJANE
MujanovićHaris

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
PevecTadej

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
Ostan OžboltGala

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
SimončiičJanina

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
GlavičNuša

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
RusjanJaka

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
HočevarVid

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
KerićElvis

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
KosmačNika

Z

1999OŠ VIČ
JavoršekAnže

M

1998OŠ VIČ
VirantMatic

M

1999OŠ VIČ
BohincBlaž

M

1999OŠ VIČ
OstercZala

Z

1998OŠ VIČ
AndlovicMaša

Z

1999OŠ VIČ
KastelecKlemen

M

1998OŠ VRHOVCI
PeršlTjaša

Z

1998OŠ VRHOVCI
KambičAna

Z

1999OŠ VRHOVCI
MramorJan

M

1998OŠ VRHOVCI
PavličTim

M

1998OŠ VRHOVCI
VintarTina

Z

1999OŠ VRHOVCI
RuntasMaja

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
LončarLucija

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
VrbincŽan

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ŽeleznikPetra

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Marolt Gregor

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KosemMatic

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
TošićSašo

M

1998OŠ BIČEVJE
LetnikLiza

Z

1999OŠ BIČEVJE
RutovićAleksandra

Z

1998OŠ BIČEVJE
HrovatinMatija

M

1998OŠ BIČEVJE
ŽagarTicijan

M

1999OŠ BIČEVJE
SodecBlaž

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KračmanFilip

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MutičMark

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
GolobMaša

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
DošenMaša

Z

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
NuhanovičJasna

Z

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BernikLuka

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
KlimKatarina

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
KovačičBlaž

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
BulcLuka

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
LajovicPetra

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
VidemšekNeža

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠtulanovićAmela

Z

1998OŠ POLJANE
NovšakNoah

M

1998OŠ POLJANE
HristovskiJulijana

Z

1999OŠ POLJANE
ŠljivarAlma

Z

1998OŠ SAVSKO NASELJE
SchwarzbartlAna

Z

1998OŠ SAVSKO NASELJE
TesićAdam

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
VeharMateja

Z

1998OŠ SAVSKO NASELJE
BožičDomen

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
NovakPrimož

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
Botonjić R.Ajdin

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
Gerič ŠkopacVeronika

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
BalenNuša

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
BlaznikNika

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
RužičLea

Z

1998OŠ TRNOVO
PušnikNejc

M

1998OŠ TRNOVO
JančičKlemen

M

1999OŠ TRNOVO
ŽvipeljBenjamina

Z

1998OŠ TRNOVO
KoželjLara

Z

1999OŠ VIČ
CrnjakValentina

Z

1999OŠ VIČ
ŠebenikŠpela

Z

1998OŠ VIČ
KučejNik

M

1998OŠ VIČ
UdovičUrban

M

1998OŠ VIČ
ČudenJaka

M

1999OŠ VIČ
ŠkuljPia

Z

1998OŠ VRHOVCI
ShafranovMykola

M

1998OŠ VRHOVCI
MesaričMaša

Z

1998OŠ VRHOVCI
ZajcŠpela

Z

1998OŠ VRHOVCI
OvenMatic

M

1998OŠ VRHOVCI
MerdanovićAmel

M

1998OŠ VRHOVCI
LunarTim

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KelichKatarina

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BohincRok

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Rupnik Neža

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
CukorAndraž

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KendaEla

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
HajdinZala Anamarija

Z

1998OŠ BIČEVJE
GrdićMario

M

1998OŠ BIČEVJE
LeuštekMatic

M

1998OŠ BIČEVJE
KurtovićAmina

Z

1998OŠ BIČEVJE
NovakTanja

Z

1998OŠ BIČEVJE
PavlovičLuka

M

1999OŠ BIČEVJE
ŠusterJanja

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BrnaLuka

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BajecLan

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BukovecAljaž

M

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Ajdič Evelina

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KastelicNejc

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
MušičErnes

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠuperLuka

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
SijamhodžičAlma

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
MaričDomineja

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
KozlevčarAna

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZemljičElizabeth

Z

1999OŠ POLJANE
Urlep MlinarMartin

M

1999OŠ POLJANE
GjokiqiArdian

M

1999OŠ POLJANE
BohorčTim

M

1999OŠ POLJANE
MihalčičAngela

Z

1998OŠ POLJANE
DervićElma

Z

1998OŠ SAVSKO NASELJE
ŠakonjićAldin

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
MilojevićSara

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
Gerič ŠkopacKatarina

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
TrstenjakTara

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
TrstenjakTim

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
BiščevićBakir

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
OžboltBlaž

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
ŠveglLovrenc

M

1998OŠ VIČ
GrbićDarijo

M

1999OŠ VIČ
GašperičNika

Z

1998OŠ VIČ
BulajićAna

Z

1998OŠ VIČ
SlugaDavid

M

1998OŠ VIČ
ZgoncSara

Z

1998OŠ VIČ
UdirŽiga

M

1998OŠ VRHOVCI
SušaMiha

M

1998OŠ VRHOVCI
MazovecMatic

M

1998OŠ VRHOVCI
StanojevićVanja

Z

1998OŠ VRHOVCI
LulićIrma

Z

1998OŠ VRHOVCI
Pirc JevšenakVesna

Z

1999OŠ VRHOVCI
MočnikTamara

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
VodnikRok

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RibičGrega

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SlovnikTaja

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ZverAnja

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MlakarDamjan

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
MarkeljAnamarija

Z

1999OŠ BIČEVJE
CakićiAdrian

M

1998OŠ BIČEVJE
GarajBenjamin

M

1998OŠ BIČEVJE
VeberKlemen

M

1999OŠ BIČEVJE
Artač VičičAnja

Z

1999OŠ BIČEVJE
TerglavNejka

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PašagičMedina

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
NikoličRok

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Gliha Kaja

Z

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Grohar Benjamin

M

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
DražetičRenata

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠtolfaTim Tomaž

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
VidicMatic

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
RačičAjda

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
NovakMark

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
PlečnikNina

Z

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
Dell CottUrša

Z

1998OŠ POLJANE
FurlanMartin

M

1998OŠ POLJANE
FilipovičDavid

M

1999OŠ POLJANE
SchwarzbartlKatarina

Z

1999OŠ SAVSKO NASELJE
BaščovanovićDalibor

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
LučićLuka

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
KlisarićNevenko

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
JankoJan

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
Šintler PovšeLuka

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
NikolićMark

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
RusjanIva

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
BerlanUla

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
NemaničJera

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
Pust MihelčičTia

Z

1998OŠ TRNOVO
JaničAndraž

M

1998OŠ VIČ
SudarVesna

Z

1998OŠ VIČ
GrdadolnikNejc

M

1999OŠ VIČ
DizdarevićNika

Z

1998OŠ VIČ
KrupljaninMaja

Z

1998OŠ VIČ
ŽilevskiTimotej

M

1998OŠ VIČ
ČernivecŽan

M

1998OŠ VRHOVCI
DobnikMaj

M

1999OŠ VRHOVCI
KozinZala

Z

1998OŠ VRHOVCI
KozjekVita

Z

1998OŠ VRHOVCI
PavlinVita

Z

1999OŠ VRHOVCI
SuhadolcJošt

M

1998OŠ VRHOVCI
PajkNadja

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ŠčapPia

Z

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
HabjanKaja

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
JemecJaka

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SvenšekAlex

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KončarJan

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - OŠ BIČEVJEAdrović Alen, Grubar Matic, Tosić Sašo, Hrovatin Matija
 - OŠ BIČEVJE 2Starič Ana, Rutović Aleksandra, Nedimović Tanja, Gorenc Martina
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Kozlevčar Nina, Pozvek Patricija, Rupnik Neža, Pecik Pia
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ. 2Cukor Andraž, Ćoragić Damir, Zajc Erazem, Gostinčar  Matic
 - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČAGrgurič Marko, Števanec Jakob, Borovnik Nejc, Grohar Benjamin
 - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA 2Biček Ajda, Jernejc Manca, Lazukič Katja, Gliha Kaja
 - OŠ OSKAR KOVAČIČŠkrinjar Martin, Cimperman Anže, Smrekar Tomaž, Bernik Luka
 - OŠ OSKAR KOVAČIČ 2Škerlj Kaja, Videmšek Neža, Carl Urbanija Maruša, Žabjek Lidija
 - OŠ POLJANEŠkerlevaj Jernej, Širovnik Gašper, Novšak Noah, Vidmar Luka
 - OŠ POLJANE 2Arih Kaja, Štulanović Amela, Križaj Brina, Del Cott Urša
 - OŠ SAVSKO NASELJEFazlić Alen, Kojić Aldin, Vidović Zoran, Baščovanović Dalibor
 - OŠ SAVSKO NASELJE 2Kešpert Patricija, Stjepanović Barbara, Ibričić Esmira, Jerebič Patricija
 - OŠ TONETA ČUFARJAPfeifer Iza, Habjan Stela, Žlogar Tina, Bizilj Petra
 - OŠ TONETA ČUFARJA 2Hribar Tim Matic, Kerić Elvis, Jovanović Zupanc Vid, Vincek Leon
 - OŠ TONETA ČUFARJA 3Devjak Amadej, Walas Nik, Slak Nace, Marovt Gašper
 - OŠ TRNOVONose Filip, Smajič Edvin, Pušnik Nejc, Mlakar  Mitja
 - OŠ VIČGajser Zala, Osterc Zala, Crnjak Valentina, Kermavner Anita
 - OŠ VIČ 2Javoršek Anže, Kučej Nik, Babič Tilen, Kajtner Lan Leon
 - OŠ VIČ 3Grm Klemen, Kodela Rok, Grdadolnik Nejc, Čuden Jaka
 - OŠ VRHOVCIArh Patrik, Karajić Elvin, Hrovatin Žan, Černe Andraž
 - OŠ VRHOVCI 2Golob Nuša, Škulj Pia, Škulj Tina, Zajc Špela

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

1. 02. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

27. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

1. 06. 2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100