Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B

0

11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D

0

15. 05. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem in velikem atletskem pokalu  

0


ARHIV:
8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

30

26. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - Finale    

0

16. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

0

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

93

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

46

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

55

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

78

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

70

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

73

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

84

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

95

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

139

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

74

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

78

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

65

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

90

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

124

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

138

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

92

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

151

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

124

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

62

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
Erčulj Nika

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
MilavcLea

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
VidovičNina

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
HovnikJurij

M

2000OŠ BEŽIGRAD
StaničRok

M

1999OŠ BEŽIGRAD
RismalRobin

M

1999OŠ BEŽIGRAD
AvšičAmadej

M

2000OŠ DANILE KUMAR
KlančarŽan

M

2000OŠ DANILE KUMAR
ČejvanovićNika

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
BarbičŠpela

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
RodičBarbara

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
PovšeTilen

M

1999OŠ DANILE KUMAR
JežBarbara

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MartinšekSara

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Lucu DražovičFin

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Valenčič Vitja

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KumeljŠpela

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KraljSara

Z

2000OŠ FRANCETA BEVKA
PerparTim

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
TomcKlara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
JerasAna

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
KomacČrt

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
Gomez GrgićTit

M

1999OŠ LEDINA
LipnikMaj

M

2000OŠ LEDINA
ŠkuljManca

Z

2000OŠ LEDINA
VelkovKatarina

Z

1999OŠ LEDINA
JeršinTimon

M

1999OŠ LEDINA
BrvarEa

Z

2000OŠ LEDINA
BerčičMiha

M

1999OŠ MIRANA JARCA
DolancKlara

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
KuharičNina

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
PodgornikDomen

M

1999OŠ MIRANA JARCA
BrčkalijaAjda

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
ŠobarJure

M

1999OŠ MIRANA JARCA
RojcMaša

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
UrbanijaMatej

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
BlažJazbinšek

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
VodopivecMatevž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
KovačičKiara

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
BreclPetra

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
Šifrar Veronika

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
300m
PriimekImeSpolLRŠola
KostičBoris

M

2000OŠ BEŽIGRAD
KrofelTia

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
KlančarNeža

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
RajhMiha

M

1999OŠ BEŽIGRAD
ForšnaričTit

M

2000OŠ BEŽIGRAD
Perbil Maša

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
LampičDavid

M

2000OŠ DANILE KUMAR
Zupančič Špela

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
ČižmanBarbi

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
HauptmanManca

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
LahajnerNiko

M

2000OŠ DANILE KUMAR
ErjavecPeter

M

1999OŠ DANILE KUMAR
VolerMaša

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ErjavcLana Dolores

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ČibejMaj

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Sovre NemaničDavid Nathan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
OzmecMiha

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ReščičAndraž

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
SokUla

Z

2000OŠ FRANCETA BEVKA
BriceljLara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
KlanderDomen

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
ČasNina

Z

1999OŠ LEDINA
MeškoGal

M

1999OŠ LEDINA
KošakJaro

M

1999OŠ LEDINA
KaljevićMarina

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
VlastelicaTim

M

2000OŠ MIRANA JARCA
DošenVasja

M

1999OŠ MIRANA JARCA
JerovšekTimotej

M

1999OŠ MIRANA JARCA
Kanurić VučkovičAmela

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
RupertUrša

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
VojeEma

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
KrašovecMaša

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
JuvanKaja

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
ReginaRegina

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
JovičevićTim

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
HarmelLara

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
BrguljanNana

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
MarkušLaura

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
BogomolecTim

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
JančevskiTin

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
BohincMiha

M

1999OŠ BEŽIGRAD
VovkTara

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
ŠvajgerMina

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
ArkoLuka

M

2000OŠ BEŽIGRAD
CafEnej

M

1999OŠ BEŽIGRAD
ŽavcerAnja

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
MilinovičLana

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
VidmarToni

M

2000OŠ DANILE KUMAR
OsvaldJulijan

M

2000OŠ DANILE KUMAR
KastelecPetra

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
TkalecŽan Luka

M

1999OŠ DANILE KUMAR
BukovecMonika

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
ŠketaKatja

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GojkovičMaja

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JurkovičMartin

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SušnikFriderik Emanuel

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MihailovićAndrija

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KlanderDaša

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
PipanJakob

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
NatlačenLuna

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
HočevarNace

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
Lenarčič Urban

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
GračanonEva

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
LipoglavšekManca

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
GašperšičLuka

M

2000OŠ MIRANA JARCA
AničinMaja

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
KrupenkoVitalij

M

1999OŠ MIRANA JARCA
ČenčičTilen

M

1999OŠ MIRANA JARCA
Slapnik AnžurJerneja

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
DžambićElma

Z

1999OŠ LIVADA
KramarStaš

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
JarmLaura

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
JeramRobin

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
KrižmanMatjaž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
KogovšekKrištof

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
DebevcReja

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
Šteharnik Leon

M

2000OŠ BEŽIGRAD
SvetinaRene Filip

M

1999OŠ BEŽIGRAD
Vrtačič Anja

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
Antonič BabnikPia

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
PotokarMaša

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
IšičAjdin

M

1999OŠ BEŽIGRAD
RozmanTadej

M

1999OŠ DANILE KUMAR
KolešaTea

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
KonvalenkoAlina

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
Eržen Matic

M

1999OŠ DANILE KUMAR
ImperlNina

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
AlexNatasa

M

2000OŠ DANILE KUMAR
GuzeljEva

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KolbezenTereza

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MiklavžJan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GrabnerLev

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BriceljTzaja

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
VrtovecNeja

Z

2000OŠ FRANCETA BEVKA
ŠtularŽiga

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
DrolcOžbe

M

2000OŠ MIRANA JARCA
MartićLara

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
ZabukovecVida

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
LočniškarJaka

M

1999OŠ MIRANA JARCA
LavrenčakNeža

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
HoffmanLucas

M

1999OŠ MIRANA JARCA
MežnarEvita

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
RiglerMartin

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
ČernivecLara

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
PopitŠpela

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
ValenčičMartin

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
RutarFilip

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ŠtrokMiha

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
KramžarGala

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
Eržen AmbrožMaj

M

1999OŠ BEŽIGRAD
PuntarPatric

M

1999OŠ BEŽIGRAD
PotočnikGašper

M

1999OŠ BEŽIGRAD
PečekAna

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
BizjakAna

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
GoljaGaja

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
ZnojDomen

M

1999OŠ DANILE KUMAR
PavšičAmadej

M

1999OŠ DANILE KUMAR
AnžurLara

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
Majcenovič PotnikKarmen

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
ŠinkovecBrina

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
MahneDomen

M

2000OŠ DANILE KUMAR
HostnikMarko

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZidarUrh

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SršenGašper

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KuzmanEma

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠkerlepNina

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠinkovecŽak Ruben

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
VovkoNik

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
OgrinLev

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
LevstekLana

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
FlisarAjda

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
SotošekJure

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
PodgoršekPeter

M

2000OŠ LEDINA
KljučevšekJan

M

2000OŠ LEDINA
MlinaričNikolina

Z

1999OŠ LEDINA
ZorkoVid

M

2000OŠ LEDINA
Rus LajevecArne

M

1999OŠ MIRANA JARCA
DeutschMaja

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
KovačičTia

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
ReisnerLiza

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
TeržanJakob

M

2000OŠ MIRANA JARCA
LobodaMark

M

2000OŠ MIRANA JARCA
BožičŽan

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
BobnarLovro

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
HartmanEla

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
KumerŽiga

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ValenčakNina

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
ŠeferEma

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ČerneLara

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
PopovičRok

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
BankoDomen

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
GoršekAnja

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
JovanovićAleksandar

M

2000OŠ BEŽIGRAD
Selan MelavcŽiga

M

1999OŠ BEŽIGRAD
MaroltLucija

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
StadinaDora

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
DobrilovićAdrijan

M

1999OŠ BEŽIGRAD
TušarTaja

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
DeželakMojca

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
GojakLan

M

2000OŠ DANILE KUMAR
SojerBlaž

M

1999OŠ DANILE KUMAR
Lkič RupertJan

M

1999OŠ DANILE KUMAR
MirtičZala

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
Stariha LabanDavid

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZorkoVid

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TacarUrh

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BenkičKatarina

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
CerarMaša

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VertačnikTina

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Lora SolisLoranny

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BohincDora

Z

2000OŠ FRANCETA BEVKA
KomelDan

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
SmonNeža

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
CelanZala

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
HilićElma

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
DžordževićMilan

M

1999OŠ MIRANA JARCA
JelićDomen

M

1999OŠ MIRANA JARCA
ŽibertMatjaž

M

1999OŠ MIRANA JARCA
Racman KnezLuka

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ČešnovarNina

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
UršičJure

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
PlečnikKatja

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
KorošinJan

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
BelecPetra

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
ČančerKaja

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
SustičAndrea

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
ToniAjda

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
Rupnik MedjedovićTom

M

1999OŠ BEŽIGRAD
NovakMaks

M

1999OŠ BEŽIGRAD
ReteljTim

M

1999OŠ BEŽIGRAD
KorošecFilip

M

2000OŠ DANILE KUMAR
PolancPetra

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
ŠturmNeža

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
GantarAmbrož

M

2000OŠ DANILE KUMAR
ErjavecManca

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
HubadŽiga

M

1999OŠ DANILE KUMAR
RodiOskar

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZorecJaka

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
NagličAljaž

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SurtovAleksandra

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LazićTina

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ArsovičJure

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
BolsingIna

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
NovakPeter

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
PinterDomen

M

2000OŠ LEDINA
GrlicaJana

Z

1999OŠ LEDINA
PrinčičJure

M

1999OŠ LEDINA
ZavadlalMatic

M

2000OŠ LEDINA
TolimirAleksander

M

1999OŠ MIRANA JARCA
ŠešekAna

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
SekačRebeka

Z

1999OŠ MIRANA JARCA
KuharičTjaša

Z

2000OŠ MIRANA JARCA
SalkićSaid

M

1999OŠ MIRANA JARCA
VončinaNejc

M

2000OŠ MIRANA JARCA
ŠemrovJaka

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
MuckPetja

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
MuckPetja

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
KreuzerNina

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
LavričEva

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
MavretičNeža

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ZajcLuka

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Emeršič LjubičAndraž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
KukovecNika

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
SeliškarPetra

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
KromarVid

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - OŠ BEŽIGRADRismal Robin, Caf Enej, Bohinc Miha, Šteharnik Leon
 - OŠ DANILE KUMARZnoj Domen, Pavšič Amadej, Sojer Blaž, Erjavec Peter
 - OŠ DANILE KUMAR 2Barbič Špela, Šinkovec Brina, Anžur Lara, Hauptman Manca
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJAValenčič Vitja, Lucu Dražovič Fin, Sovre Nemanič David Nathan, Zorec Jaka
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA 2Kumelj Špela, Erjavc Lana Dolores, Martinšek Sara, Jež Barbara
 - OŠ FRANCETA BEVKABricelj  Lara, Jagodič Eva, Levstek Lana, Flisar Ajda
 - OŠ LEDINAPodgoršek Peter, Meško Gal, Ključevšek Jan, Gomez Grgič Tit
 - OŠ LEDINA 2Velkov Katarina, Škulj Manca, Brvar Eva, Sikošek Ina Daniela
 - OŠ MAKSA PEČARJAŠifrar Veronika, Brecl Petra, Kovačič Kiara, Kramžar Gala
 - OŠ MAKSA PEČARJA 2Kumer Žiga, Emeršič Ljubič Andraž, Urbanija Matej, Jovičević Tim
 - OŠ MAKSA PEČARJA 3Vodopivec Matevž, Križman Matjaž, Vodopivec Jure, Jazbinšek Blaž
 - OŠ MIRANA JARCADošen Vasja, Podgornik Domen, Berčič Miha, Ločniškar Jaka
 - OŠ MIRANA JARCA 2Brecelj Ana, Kuharič Nina, Dobovšek Leja, Dolanc Klara

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

1. 02. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

27. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

1. 06. 2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100