Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zracno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamicno
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zracno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamicno
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
6/8/2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

40

6/8/2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

61

6/8/2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

30

6/8/2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

40

5/26/2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - Finale    

0

5/16/2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

0

10/6/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

78

10/6/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

93

10/6/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

46

10/6/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

55

10/5/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

73

10/5/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

95

10/5/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

84

10/5/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

70

1/16/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

139

1/16/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

78

1/16/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

74

1/15/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

124

1/15/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

90

1/15/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

65

1/14/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

92

1/14/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

151

1/14/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

138

1/13/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

1/13/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

62

1/13/2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

124

10/2/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

10/2/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

10/2/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

10/2/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

10/1/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

10/1/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

10/1/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265

10/1/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

6/4/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

89

6/4/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

63

6/3/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

60

6/3/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

40

5/23/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

5/23/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

5/23/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

5/23/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

5/22/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

5/22/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

5/22/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

5/22/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

1/31/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

1/31/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

1/31/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

1/30/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

1/30/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

1/30/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

1/29/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

1/29/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

1/29/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

1/28/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1/28/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

1/28/2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

10/1/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

10/1/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

9/24/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

9/24/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

9/20/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

9/20/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

9/18/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

9/18/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

6/8/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

60

6/8/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

20

6/7/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

82

6/7/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

59

5/24/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

5/24/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

5/24/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

5/24/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

5/23/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

5/23/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

5/23/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

5/23/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

1/11/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

1/11/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

1/11/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

1/10/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

1/10/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

1/10/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

1/9/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

1/9/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

1/9/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

1/8/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

1/8/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

1/8/2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

9/20/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

9/20/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

9/20/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

9/20/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

9/19/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

9/19/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

9/19/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

9/19/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

6/13/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

102

6/13/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

40

6/12/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

84

6/12/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

61

5/25/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

5/25/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

5/25/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

5/25/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

5/24/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

5/24/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

5/24/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

5/24/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

1/19/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

1/19/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

1/19/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

1/18/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

1/18/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

1/18/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

1/17/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

1/17/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

1/17/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

1/16/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

1/16/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

1/16/2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

9/27/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

9/27/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

9/27/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

9/27/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
Križman Enej

M

2002OŠ BEŽIGRAD
Antonic BabnikErik

M

2002OŠ BEŽIGRAD
ToplakTia

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
StanicAna

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
Taljat UsenikAja

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
MilicevicLazar

M

2002OŠ BEŽIGRAD
JežEva

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PlevcakBrina

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
GeršakNace

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
KrižajIza

Z

2003OŠ FRANCETA BEVKA
KavcicManca

Z

2003OŠ FRANCETA BEVKA
RepšeAnže

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
MencinAljoša

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Veber Marton Hana

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Lazarevic Ivana

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Penic Neja

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Brovc Jaka

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
JanežicAnja

Z

2002OŠ KOLEZIJA
GregorovicGaja

Z

2003OŠ KOLEZIJA
SkaleHana

Z

2002OŠ KOLEZIJA
AbdicBenamin

M

2002OŠ KOLEZIJA
NovakKlavdija

Z

2003OŠ KOLEZIJA
UnukJan

M

2002OŠ NOVE JARŠE
MelincLarisa

Z

2002OŠ NOVE JARŠE
Podlipnik GiacomelliLana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
GašperšicMatic

M

2002OŠ NOVE JARŠE
PernerTimej

M

2002OŠ NOVE JARŠE
KlepicMelisa

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
StresIris

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
KoklicKlemen

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
VidakovicBojan

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
Pavlovic Karin

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Klemencic HansenTia

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KavcicNal

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VizlerMihael

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BajramovicMaks

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Picelj MoroVita

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LapornikLenart

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StuparSašo

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
Sedej DolnicarNaja

Z

2002OŠ MAKSA PECARJA
VogricKarin

Z

2002OŠ MAKSA PECARJA
KovacicMaks

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
VacikTim

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
PezdirecIna

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
300m
PriimekImeSpolLRŠola
GrazerNeža

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
RajtericLara

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
PerbilManja

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
ZaviršekJure

M

2003OŠ BEŽIGRAD
GlihaLovro

M

2003OŠ BEŽIGRAD
KojicTaik

M

2003OŠ BEŽIGRAD
Ferjancic Žiga

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Majerle Lara

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Huth LukšicHana

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Bergant Vita

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Štajnaher Svit

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Slomic Hana

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
JerakLan

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Kalan Ajda

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Lovric Krapež Lana

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
GumilarJernej

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
ŠtularBen

M

2003OŠ KOLEZIJA
Ceru ArtnakBor

M

2002OŠ NOVE JARŠE
KljucaninTian

M

2003OŠ NOVE JARŠE
DragarAnja

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
ŽilicTeo

M

2003OŠ NOVE JARŠE
ŠkrablAna

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
ŠimnovecTina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
Kovacevic Lina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
KamberiZuhejr

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BajramovicFilip

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Garvanovic TreskaSara

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GorjupKlara

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ImeriBlerina

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PoredošRok

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DimcNik

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
Naskovski PerneKalina

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
MocnikRožle

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
IslamiAjla

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
VelepecVid

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
Vintar Maša

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
MartincGašper

M

2002OŠ BEŽIGRAD
PrevecEva

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
CakarovaMia

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
CzernyAna

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
DurkicAnže

M

2003OŠ BEŽIGRAD
BoldinNejc

M

2002OŠ BEŽIGRAD
PožgajAnže Svit

M

2003OŠ FRANCETA BEVKA
GazdicTin

M

2003OŠ FRANCETA BEVKA
Zakojc Zala

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
MahmutagicEdvin

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
SpasojevicTamara

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
BencekAnže

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Erker Tija

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
KolleFilip

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
ZemeTimea

Z

2002OŠ KOLEZIJA
ŠarkeziVanesa

Z

2002OŠ KOLEZIJA
PrpicNik

M

2003OŠ NOVE JARŠE
ŠurbekTim

M

2003OŠ NOVE JARŠE
ZulicDin

M

2002OŠ NOVE JARŠE
LoncarJure

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
UsenikLuka

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TronteljIsabela

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikJaka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Klemencic HansenLara

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BregantBrina

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KosKatja

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
StresUla

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
RucigajKaterina

M

2003OŠ MAKSA PECARJA
KogovšekKancijan

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
StarihaJan

M

2003OŠ MAKSA PECARJA
KodermanNejc

M

2003OŠ MAKSA PECARJA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
KolarBrina

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
BahovecKatarina Maruša

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
AtanasovDavid

M

2003OŠ BEŽIGRAD
PongracPeter

M

2003OŠ BEŽIGRAD
VasleMartin

M

2002OŠ BEŽIGRAD
PetrovicTanaja

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
BojicDavid

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
JancicRok

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
StrunaMaj

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
MacekTia

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
HrovatPolona

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Macek Ana

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
SkokTom

M

2003OŠ NOVE JARŠE
ZagorcJošt

M

2002OŠ NOVE JARŠE
DolinarHana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
ErorLana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
MaroltŽana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
SalkanovicDina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
PevecMonika

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
GabrovšekEma

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MicunovicAna Vita

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikEva

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠabicDin

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ArconRudi Val

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
WernigLuka

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TurkAnton Martin

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
Sever Zala

Z

2002OŠ MAKSA PECARJA
RamovšMaša

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
MilinovicDaša

Z

2002OŠ MAKSA PECARJA
MocnikRožle

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
CerneJure

M

2003OŠ MAKSA PECARJA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŠuštarLuka Mihael

M

2003OŠ BEŽIGRAD
PrevorcnikJaka

M

2003OŠ BEŽIGRAD
ŠverkoGašper

M

2002OŠ BEŽIGRAD
CekutaKlara Lara

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
KajfežLana

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
Brajnik VolcicJulija

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
Accetto VranacNeva

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Furlan Tija

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Cimperman KaduncGregor

M

2003OŠ FRANCETA BEVKA
ŠtamcarLaura

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
GumilarLuka

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
BogdanovDomen

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Košorog Neža

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
LevicarZala

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
VasicDavid

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
JevricRijad

M

2002OŠ KOLEZIJA
AdamicJanez

M

2003OŠ KOLEZIJA
OsolnikAjda

Z

2002OŠ KOLEZIJA
SadikovicBilal

M

2002OŠ NOVE JARŠE
MargucTim

M

2003OŠ NOVE JARŠE
SmrkoljNina

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
AlagicSanin

M

2002OŠ NOVE JARŠE
SchwarzbartlLucija Laura

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
JavorUla

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
RutarŽan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
ŽibertAžbe

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DezdariEveron

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DergicAjdin

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KlinarZala

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LipicerEla

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VindišarPika

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NovakŽan

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
DimcEva

Z

2002OŠ MAKSA PECARJA
ŠesticKiara

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
BergantSamo

M

2003OŠ MAKSA PECARJA
JesiharJaka

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
LicenMaša

Z

2002OŠ MAKSA PECARJA
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
MaroltJulija

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
CorovicJan

M

2003OŠ BEŽIGRAD
SlavnicNemanja

M

2002OŠ BEŽIGRAD
DragojevicLea

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
Boršic GrajzerŽiga

M

2002OŠ BEŽIGRAD
BauerUla

Z

2002OŠ BEŽIGRAD
Veljkovic HirschMana

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
JokicVesna

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Ahmetaj-hasicAlmedina

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Škrga Leonard

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
MartinovicDavid

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Zuka David

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
SpasojevicTanja

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
LišinovicSara

Z

2002OŠ KOLEZIJA
De WolffMaarten

M

2002OŠ NOVE JARŠE
NalicErik

M

2002OŠ NOVE JARŠE
DragarMaša

Z

2002OŠ NOVE JARŠE
AccettoEva

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
LutmanPetra

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
BajcNuša

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
KovacDino

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GlogovšekLuka Aleksander

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MohoricAsja

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GavranicMaja

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SuvajacDona

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
IslamovicDenis

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
ŠkoficKim

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
PeceliZarja

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
PeterlinJutra

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
CižmanGal

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
BehlicDominik

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
BdnarNina

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
ŽaucerJaka

M

2002OŠ BEŽIGRAD
KorošecFilia Beronike

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
GolobicTim

M

2002OŠ BEŽIGRAD
BadovinacBlaž

M

2003OŠ BEŽIGRAD
PetancicZala

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
AnžurAnže

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
KraljŽiga

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
KrižajJanže

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
HrastKristina

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
NovakKatja

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
VizlarNika

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Legan MacurTalija

Z

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
GombocMatic

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Lajevec Urša

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Kitek Matija

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRICA
Pestotnik Anže

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRICA
GabricMatej

M

2002OŠ KOLEZIJA
ŠarkeziSandi

M

2003OŠ KOLEZIJA
HodžicHanan

M

2002OŠ NOVE JARŠE
HarbašSanja

Z

2002OŠ NOVE JARŠE
CizmicSara

Z

2002OŠ NOVE JARŠE
CucekEla

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
PetricUrh

M

2002OŠ NOVE JARŠE
TršanJan

M

2003OŠ NOVE JARŠE
StancicFilip

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
JamnikTinkara

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
ĐajicBojana

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
AhmetovicSabina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
AjlecLan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PlutLuka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GashiVesel

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RamljakMak

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MarkovaNatalija

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StefanijaVita

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BukvicTjaša

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
JenkoMaj

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
HribarJaka

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
DakicMarko

M

2003OŠ MAKSA PECARJA
VidenicTjaša

Z

2003OŠ MAKSA PECARJA
SmrekarKarin

M

2002OŠ MAKSA PECARJA
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - OŠ BEŽIGRADGolobic Tim, Boldin Nejc, Križman Enej, Vasle Martin
 - OŠ BEŽIGRAD 2Kolar Brina, Grazer Neža, Brajnik Volcic Julija, Dragojevic Lea
 - OŠ BEŽIGRAD 3Toplak Tia, Cekuta Klara Lara, Bahovec Katarina Maruša, Perbil Manja
 - OŠ BEŽIGRAD 4Kojic Taik, Zaviršek  Jure, Prevorcnik Jaka, Antonic Babnik Erik
 - OŠ FRANCETA BEVKAPetrovic Tanaja, Petrovic Aneja, Majerle Lara, Huth Lukšic Hana
 - OŠ FRANCETA BEVKA 2Veljkovic Hirsch Mana, Bergant Vita, Križaj Iza, Accetto Vranac Neva
 - OŠ FRANCETA BEVKA 3Ferjancic Žiga, Anžur Anže, Križaj Janže, Geršak Nace
 - OŠ JOŽETA MOŠKRICAVeber Marton Hana, Lazarevic Ivana, Lovric Krapež Lana, Slomic Hana
 - OŠ JOŽETA MOŠKRICA 2Penic Neja, Kalan Ajda, Košorog Neža, Levicar Zala
 - OŠ JOŽETA MOŠKRICA 3Brovc Jaka, Gumilar Jernej, Pestotnik  Anže, Gomboc Matic
 - OŠ JOŽETA MOŠKRICA 4Struna Maj, Jerak Lan, Štajnaher Svit, Škrga Leonard
 - OŠ MAKSA PECARJAKovacic Maks, Vacik Tim, Stupar Sašo, Dimc Nik
 - OŠ MAKSA PECARJA 2Dimc Eva, Sedej Dolnicar Naja, Vogric Karin, Pezdirec Ina
 - OŠ NOVE JARŠEPetric Urh, Perner Timej, Zulic Din, Tršan Jan
 - OŠ NOVE JARŠE 2Dragar Anja, Dragar Maša, Melinc Larisa, Cucek Ela
 - OŠ NOVE JARŠE 3Podlipnik Giacommeli Lana, Vrbnjak Secen Tia, Andonova Milena, Gorenc Zala
 - OŠ SAVSKO NASELJEStres Iris, Javor Ula, Kovacevic Lina, Klepic Melisa
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKAŠabic Din, Gashi  Vesel, Žibert Ažbe, Kamberi Zuhejr
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA 2Ramljak Mak, Lapornik Lenart, Vizler Miha, Dezdari Everon
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA 3Pavlovic Karin, Klemencic Hansen Tia, Micunovic Ana Vita, Pušnik Eva

9/26/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

9/26/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

9/26/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

9/26/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

6/7/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C

95

6/7/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

40

6/6/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

67

6/6/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

60

6/1/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

5/17/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

5/17/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

5/17/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

5/17/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

5/16/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

5/16/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

5/16/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

5/16/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

1/14/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

1/14/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

1/14/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

1/13/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

1/13/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

1/13/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

1/12/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

1/12/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

1/12/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

1/11/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

1/11/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

1/11/2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

9/22/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

9/22/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

9/21/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

9/21/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

9/17/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

9/17/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

9/17/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

9/17/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

6/2/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

59

6/2/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

50

6/1/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

103

6/1/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

78

5/27/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

5/19/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

5/19/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

5/19/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

5/19/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

5/18/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

5/18/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

5/18/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

5/18/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

1/15/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

1/15/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

1/15/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

1/14/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

1/14/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

1/14/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

1/13/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

1/13/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

1/13/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

1/12/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

1/12/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

1/12/2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

9/18/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

9/18/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

9/18/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

9/18/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

9/17/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

9/17/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

9/17/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

9/17/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

5/26/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

81

5/26/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

35

5/23/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

96

5/23/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

58

5/22/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

5/22/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

5/22/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

5/22/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

5/20/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

5/20/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

5/20/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

5/20/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

1/22/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

1/10/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

1/10/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

1/10/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

1/9/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

1/9/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

1/9/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

1/8/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

1/8/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

1/8/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

1/7/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

1/7/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

1/7/2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

9/19/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

9/19/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

9/19/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

9/19/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

9/18/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

9/18/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

9/18/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

9/18/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

5/27/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D    

92

5/27/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B    

75

5/24/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C    

56

5/24/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A    

66

5/23/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

5/23/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

5/23/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

5/23/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

5/21/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

5/21/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

5/21/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

5/21/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

1/10/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

1/10/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

1/10/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

1/9/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

1/9/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

1/9/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

1/8/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

1/8/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

1/8/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

1/7/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

1/7/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

1/7/2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

9/19/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

9/19/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

9/19/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

9/19/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

9/18/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

9/18/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

9/18/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

9/18/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

6/4/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

111

6/4/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

75

6/1/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

58

6/1/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

71

5/24/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

5/24/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

5/24/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

5/24/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

5/22/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

5/22/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

5/21/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

5/21/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

2/1/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

1/20/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

1/20/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

1/20/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

1/19/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

1/19/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

1/19/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

1/18/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

1/18/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

1/18/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

1/17/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

1/17/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

1/17/2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

9/27/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

9/27/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

9/22/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

9/22/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

9/21/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

9/21/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

9/20/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

9/20/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

6/8/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

47

6/8/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

63

6/7/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

74

6/7/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

98

5/23/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

5/23/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

5/16/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

5/16/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

5/13/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

5/13/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

5/11/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

5/11/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

1/27/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

1/21/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

1/21/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

1/21/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

1/20/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

1/20/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

1/20/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

1/19/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

1/19/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

1/19/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

1/18/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

1/18/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

1/18/2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

9/22/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

9/22/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

9/22/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

9/22/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

9/21/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

9/21/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

9/21/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

9/21/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

6/8/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina B  

58

6/8/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina C  

45

6/7/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina D  

80

6/7/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše ucence in ucenke - skupina A  

76

6/1/2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

5/13/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

5/13/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

5/13/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

5/13/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

5/12/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

5/12/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

5/12/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

1/15/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

1/15/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

1/15/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

1/14/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

1/14/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

1/14/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

1/13/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

1/13/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

1/13/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

1/12/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63

1/12/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

1/12/2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100