Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

93

6.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

78

6.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

55

6.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

46

5.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

95

5.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

70

5.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

73

5.10.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

84


ARHIV:
16.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

78

16.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

74

16.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

139

15.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

90

15.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

124

15.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

65

14.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

138

14.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

92

14.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

151

13.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

124

13.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

62

13.1.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
GarajSamo

M

2006OŠ BIČEVJE
PrusnikNeža

Z

2006OŠ BIČEVJE
KostovskaKlara

Z

2006OŠ BIČEVJE
PavličJaka

M

2006OŠ BIČEVJE
PajićNathan

M

2006OŠ BIČEVJE
DobravecMatic

M

2006OŠ BIČEVJE
DobravecMatic

M

2006OŠ BIČEVJE
TrobecAva

Z

2006OŠ BIČEVJE
JusSara

Z

2006OŠ BIČEVJE
MočilerLuka

M

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KresnikKarin

Z

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BerlecLina

Z

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
GaberščekTaja

Z

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BrulecMatija

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
DejakLea

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
JordanAmadeja

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
VerbincIra

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkerljLuka

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZlobkoŽiva

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
Slemenšek Žan

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽitnikŽan

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZgoncMaj

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
JurcaNika

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
StojanovićUroš

M

2006OŠ POLJANE
TurkJakob

M

2006OŠ POLJANE
VehovecMark

M

2006OŠ POLJANE
Mulej VukmirovićEva

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
BogatajErik

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
LemutMax

M

2007OŠ SAVSKO NASELJE
BernotMaja

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
DžinovićSaid

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
MacanovićAmina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
KrhinLucija

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
PetričPia

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
MilankoNenad Luka

M

2007OŠ SAVSKO NASELJE
GalliMarcus

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
LestanIza

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
KostrićMaksim

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
JežovitaFilip

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
MüllerMaj

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
ŠušteršičJaša

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
AstapovaSerafima

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
BrodnikAnelie

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
ValičTristan

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
RoglNeža

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
CulibergŽiva

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
JavornikKaja

Z

2006OŠ TRNOVO
Stojanovič Lenčič Zoja

Z

2006OŠ TRNOVO
JurkovičAstrid Ela

Z

2006OŠ TRNOVO
KorentAriana

Z

2006OŠ TRNOVO
Pestotnik-stresLuna

Z

2006OŠ TRNOVO
BahovecTim

M

2006OŠ TRNOVO
GodecAnže

M

2006OŠ TRNOVO
ConfidentiŽiga

M

2006OŠ TRNOVO
LaznikJanez

M

2006OŠ VIČ
PetelinNeža

Z

2007OŠ VIČ
Korošec KussellMaša

Z

2006OŠ VIČ
SlepčevićAleksander

M

2006OŠ VIČ
LakićTijan

M

2006OŠ VIČ
ZorčičMaks

M

2006OŠ VIČ
ŠtravsŽiga

M

2006OŠ VIČ
OsredkarZala

Z

2006OŠ VIČ
TepinaAna Ula

Z

2006OŠ VIČ
MiheličManca

Z

2006OŠ VIČ
NikićDenis

M

2006OŠ VODMAT
PangeršičPatrik

M

2006OŠ VODMAT
MajcenErik

M

2006OŠ VODMAT
BajramovićTian

M

2007OŠ VODMAT
ĆehićElias

M

2007OŠ VODMAT
SouidiKristina

Z

2006OŠ VODMAT
DrobničPika

Z

2006OŠ VODMAT
ŠuligojEva

Z

2006OŠ VODMAT
KelavaMaja

Z

2007OŠ VODMAT
KelavaDunja

Z

2006OŠ VODMAT
KoreninEma

Z

2006OŠ VRHOVCI
KutinTia

Z

2006OŠ VRHOVCI
Gaber Bole Niki

M

2006OŠ VRHOVCI
PetrinaSven

M

2006OŠ VRHOVCI
JerašaFilip

M

2006OŠ VRHOVCI
HrovatLuka

M

2006OŠ VRHOVCI
KosemAnton

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SlovnikLuka

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RamičAleks

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Bezjak MatijevičTian

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SimičJan

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
CikajloEva

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
AvbeljTara

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BorišekZala

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KorenSara

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ŽvanutEma

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
SeverNina

Z

2007OŠ BIČEVJE
KamenjaševićDin

M

2006OŠ BIČEVJE
GaberšekMaks

M

2006OŠ BIČEVJE
NedimovićAnja

Z

2007OŠ BIČEVJE
JurkovićStefan

M

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KukavecFilip

M

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŠtolfaTrina

Z

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŠčekićIvona

Z

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
JernejčičMatic

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenTaj

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
ElikanZala

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
Grujev Lesar Sara

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
KlemenčičJan

M

2006OŠ POLJANE
Kavčič JoganTibor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SmrekarDaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
GambergerMaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
TroštZarja

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
KotnikPeter

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
VladovićEnej

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
SadekLora

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
KraškovicMiha

M

2006OŠ TRNOVO
MalovrhZala

Z

2006OŠ VIČ
BožičAjda

Z

2006OŠ VIČ
DraškičNejc

M

2006OŠ VIČ
LukanFilip

M

2007OŠ VIČ
KirnEnej

M

2006OŠ VODMAT
JanežičKlemen

M

2006OŠ VODMAT
BarlovičMia

Z

2006OŠ VODMAT
ZobavnikUla

Z

2007OŠ VODMAT
LaznikSandra

Z

2006OŠ VRHOVCI
Turk HvalaZara

Z

2006OŠ VRHOVCI
RemškarTevž

M

2006OŠ VRHOVCI
PerbilRok

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MiloševićIsidora

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BrelihNika

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SačičTarik

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŠpanLana

Z

2006OŠ BIČEVJE
ČelikSvit

M

2007OŠ BIČEVJE
OderlapBor

M

2006OŠ BIČEVJE
LazarLoti

Z

2007OŠ BIČEVJE
PečekTjaša

Z

2006OŠ BIČEVJE
BreskvarViktor

M

2006OŠ BIČEVJE
ZmajšekGabriel

M

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MrvarJutra

Z

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
SimoničNik

M

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
HotićTia

Z

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KrižajNejc

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
KotnikApril

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
EberlNika

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
KarnerAljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
DeklevaDeen

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZaletelNeja

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
Sterle NovakRuben

M

2006OŠ POLJANE
Gojković CentrihGaj

M

2007OŠ SAVSKO NASELJE
OražemLina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
NuhanovićMaja

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
DžinovićSara

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
VučkovićMarko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
KozorogJon

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Truden Jakob Ante

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
DžabićOriana

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
PinteričŠpela

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
VrličErik Filip

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Gregorčič Kaja

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
KorentLeonardo

M

2006OŠ TRNOVO
HrenAnamarija

Z

2006OŠ TRNOVO
Elikan LongoLev

M

2006OŠ TRNOVO
MožinaHana

Z

2006OŠ VIČ
DrobneEla

Z

2006OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
BorzzataSamo

M

2006OŠ VIČ
ŠlibarJakob

M

2007OŠ VIČ
Senegačnik KaduncErik

M

2006OŠ VIČ
Černič KolšekAljaž

M

2006OŠ VODMAT
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
ŠtriceljNeja

Z

2007OŠ VODMAT
VračkoUla

Z

2007OŠ VODMAT
ZulićSara

Z

2006OŠ VODMAT
ModrijanNea Lyn

Z

2006OŠ VRHOVCI
RepovžTaja

Z

2006OŠ VRHOVCI
ZupančičAljaž

M

2006OŠ VRHOVCI
TrevenKristjan

M

2006OŠ VRHOVCI
PucherPia

Z

2006OŠ VRHOVCI
Šarbek PotisekZarja

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RozmanTina

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
DežmanAjda

Z

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
PustotnikNejc

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KolarAnže

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Gospeti JuvanJanže

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63