Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B

0

11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D

0

15. 05. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem in velikem atletskem pokalu  

0


ARHIV:
8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

30

26. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - Finale    

0

16. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

0

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

93

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

46

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

55

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

78

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

70

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

73

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

84

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

95

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

139

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

74

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

78

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

65

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

90

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

124

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

138

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

92

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

151

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

124

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

62

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

1. 02. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

27. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
ČampaŽan

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
Januš Židan Nik

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
VeseljajGetuar

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
ČakarmišJakob

M

1998OŠ KOSEZE
BelingarRok

M

1998OŠ KOSEZE
GrumMetka

Z

1998OŠ KOSEZE
DrakslerMartin

M

1998OŠ KOSEZE
FilipanEva

Z

1998OŠ KOSEZE
BratokŠpela

Z

1999OŠ KOSEZE
CankarKlemen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DeklevaKristina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DobnikMaja

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KolencNina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠuštarGrega

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CeranjaJaka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BeltramVitja

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
HoffmanJan

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
FoškiBrina

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
StarihaNeža

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
BobičTjaša

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
MavričGašper

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
ZalarZala

Z

1998OŠ DRAVLJE
TuršičTim

M

1999OŠ DRAVLJE
BegićEdina

Z

1999OŠ DRAVLJE
JančarMaša

Z

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VrečarNeža

Z

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
StankovičSamo

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZogajBetim

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
AličAlen

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Benedik Bevc Nika

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Štravs Tjaša

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
GornikAljaž

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
NovakLuka

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
VrankarGašper

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
JelovšekManca

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
300m
PriimekImeSpolLRŠola
PavlovičAleksander

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
BajričHana

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
RaceTia

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
ZaletelTjaša

Z

1998OŠ KOSEZE
KuzmaJure

M

1998OŠ KOSEZE
Praprotnik ČurićLuka

M

1999OŠ KOSEZE
MenegalijaAna

Z

1998OŠ KOSEZE
DraganEva

Z

1998OŠ KOSEZE
SalmičTomaž

M

1998OŠ KOSEZE
Arko JermanJon

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MiklavcGal

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
OkretičKlemen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FendiSara

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PolakNina

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠtiglicIza

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PircBrina

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
PavlinZala

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
UrteljManuela

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
KovačDomen

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
AmzaFjola

Z

1999OŠ DRAVLJE
SelmanNaja

Z

1999OŠ DRAVLJE
KrauthakerTara

Z

1999OŠ DRAVLJE
MartinčičGala

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
PodgoršekEva

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
LovšinZala

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Novak Matej

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
GornikTilen

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
KajzerLuka

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
600m
PriimekImeSpolLRŠola
Gašpar Jernej

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
FriškovecZala

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
DežmanTrisha

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
MustarSara

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
DarmanovičDavid

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
Gorbachov Maksim

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
VindišŽiga

M

1999OŠ KOSEZE
BoštjančičLara

Z

1999OŠ KOSEZE
GroznikŽiga

M

1999OŠ KOSEZE
ZgonikTimotej

M

1999OŠ KOSEZE
ĐurđevičValentina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
OkretičKlemen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HribarVito

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TrobecLaura

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ValjavecAnja

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Finžgar MegušarMartin

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SimončičIsabela

Z

1999OŠ DRAVLJE
HeglerBarbara

Z

1999OŠ DRAVLJE
ŠmidTanja

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
GrahekTilen

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
AmbrožičJakob

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠubicŽiga

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
ZalaznikSara

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
RatajecUla Nikolaja

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
ŠparemblekKristina

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
LovšeMatevž

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
Demšar Filip Jakob

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
ŠetincAleksander

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
ZuccatoKatarina

Z

1999OŠ KOSEZE
PonikvarTobija

M

1999OŠ KOSEZE
KlokočovnikJure

M

1999OŠ KOSEZE
MajnikJure

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BergočZala

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MarinMaša

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DavidovićDomen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PejićAna

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LapLiza

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
OraščaninMuhamed

M

1998OŠ DRAVLJE
BarukćićErika

Z

1999OŠ DRAVLJE
TaloskaNesmina

Z

1998OŠ DRAVLJE
MagisterVeronika

Z

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MeškoNika

Z

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MiklavčičGašper

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
SeverNika

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠkrbincVid

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
JamnikBor

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
KoprivcLucija

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Premk JeničNatalija

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
UdeNika

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
VeličTia

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
AhmetaševičAlen

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
DolinarMatej

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
KraševecJaka

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
HostaMaša

Z

1998OŠ KOSEZE
HitiNik

M

1998OŠ KOSEZE
JakopovičMark

M

1999OŠ KOSEZE
ZgonecNuša

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KocijanNeža

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BambičDomen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MilnarRok

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LjubičJaka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BergočAjda

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KokTim

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
PopovičDavid

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
StrahRok

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
JamnikEva

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
BajcKatarina

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
SlevecMaša

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
KogovšekNika

Z

1998OŠ DRAVLJE
VelićDanijel

M

1998OŠ DRAVLJE
StaverLana

Z

1998OŠ DRAVLJE
Jahne Jaka

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HamzičArmin

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČordičSinan

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KremljakRobin

Z

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BaharTina

Z

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ReichmannEva

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
TrnovecŽan

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
TurkMaruša

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
PetričEmma

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
ZaplatilAleš

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
TratnikKlemen

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
MehulićAlen

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
MavsarJure

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
BeganovičMelisa

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
KraljDavid

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
AvsenekKaja

Z

1999OŠ KOSEZE
PeričHelena

Z

1998OŠ KOSEZE
LipoglavšekRobert

M

1998OŠ KOSEZE
TekavecŽiga

M

1999OŠ KOSEZE
ŠerićTin

M

1998OŠ KOSEZE
MatulLuka

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HristovDarko

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VončinaLuna

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JakupovičSara

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BabićKristina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Gerl KorenčJan

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StrehovecŽiga

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
BanAndraž

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
BarbičMatic

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
ZukićSara

Z

1998OŠ DRAVLJE
MetercMatic

M

1998OŠ DRAVLJE
PantićSašo

M

1998OŠ DRAVLJE
PajazetovićPeter

M

1999OŠ DRAVLJE
DukarićAna

Z

1998OŠ DRAVLJE
JuršičLili

Z

1998OŠ DRAVLJE
Rožman AtelšekSara

Z

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ArtačNika

Z

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HrovatNika

Z

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BohUrška

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
GlavanNina

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
PikovnikMaruša

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
OlivoErik

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
MihevcAnže

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Androjna ŽlofZoran

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

1. 06. 2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100