Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
Pozdravljeni!

Pred vami je nova aplikacija za prijave na Šolska športna tekmovanja. Aplikacija je namenjena pregledu dogodkov na področju šolskih športnih tekmovanj (razpisi, prijave, urniki, rezultati).

Za športne pedagoge
Preden začnete z vnosom prijav se morate prijaviti s klikom na povezavo "Prijavi se" (zgoraj desno). Najprej izberete področje (OŠ ali SŠ), zatem izberete vašo šolo in nazadnje vnesete geslo. Če gesla nimate pošljite elektronsko pošto na rafael.plut@ljubljana.si.
Če ste se uspešno prijavili, se bo v levem zgornjem kotu pojavil naziv vaše šole.
Po uspešni prijavi lahko nadaljujete s pregledom odprtih tekmovanj in s prijavami na le-te.

Aktualna tekmovanja:
DatumNazivPanogaPrijave odPrijave do

15.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem in velikem atletskem pokalu

14.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v atletiki

15.4. 1013

22.4. 1013

10.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu

22.4. 1015

8.5. 1200

23.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki za mlajše učenke - Polfinale

23.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki za mlajše učence - Polfinale

16.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

4.4. 1026

6.5. 2359

16.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

4.4. 1026

6.5. 2359

15.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

23.3. 1013

12.4. 1500

15.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - področje LJ - FINALE

15.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki

23.3. 1003

11.4. 2359

15.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje

23.3. 1014

12.4. 1500

11.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

23.3. 1011

8.4. 2359

11.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

23.3. 1010

8.4. 2359

4.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v rokometu za mlajše učenke - FINALE

3.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

20.3. 1357

29.3. 2359

28.3.

Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

5.3. 1253

25.3. 2359

28.3.

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

5.3. 1252

25.3. 2359

27.3.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

5.3. 1200

22.3. 1500

27.3.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

5.3. 1200

22.3. 1500

26.3.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke

5.3. 1200

22.3. 1500

26.3.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

5.3. 1200

22.3. 1500

26.3.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

5.3. 1200

22.3. 1500

26.3.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

5.3. 1200

22.3. 1500