Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

0

11. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

0

10. 06. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

0

15. 05. 2024Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem in velikem atletskem pokalu  

0


ARHIV:
8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

40

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

8. 06. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

30

26. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - Finale    

0

16. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

0

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

93

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

46

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

55

6. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

78

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

70

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

73

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

84

5. 10. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

95

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

139

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

74

16. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

78

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

65

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

90

15. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

124

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

138

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

92

14. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

151

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

124

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

13. 01. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

62

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265

1. 10. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3. 06. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28. 01. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1. 10. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18. 09. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7. 06. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8. 01. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19. 09. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12. 06. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16. 01. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26. 09. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1. 06. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11. 01. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

22. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17. 09. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1. 06. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

19. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12. 01. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

18. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17. 09. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

7. 01. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18. 09. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

24. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

10. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7. 01. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18. 09. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1. 06. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

21. 05. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

1. 02. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

20. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

20. 09. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
RajhMiha

M

1999OŠ BEŽIGRAD
KlančarNeža

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
RismalRobin

M

1999OŠ BEŽIGRAD
BizjakAna

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
HovnikJurij

M

2000OŠ BEŽIGRAD
BabnikJure

M

1999OŠ DANILE KUMAR
PovšeTilen

M

1999OŠ DANILE KUMAR
PavšičAmadej

M

1999OŠ DANILE KUMAR
Šinkovec Brina

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
Cencer Eva

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
CimaglijaMartina

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
Lucu DražovičFin

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MartinšekTjaša

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KumeljŠpela

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZidarUrh

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ValenčičVitja

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JežBarbara

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TomcKlara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
Uran OblakTjaž

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
ŠtularŽiga

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
JagodičEva

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
LevstekLana

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
VodopivecMatevž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
KraševecManca

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
BogomolecTim

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
UrbanijaMatej

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
ŠifrarVeronika

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
BreclPetra

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
300m
PriimekImeSpolLRŠola
PresečnikMaks

M

1999OŠ BEŽIGRAD
KaradžaAnais

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
VrtačičAnja

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
PotočnikGašper

M

1999OŠ BEŽIGRAD
KostičBoris

M

2000OŠ BEŽIGRAD
JelaskaAja

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
BarbičŠpela

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
MarseničDarja

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
KlančarŽan

M

2000OŠ DANILE KUMAR
TušarTaja

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
ErjavecPeter

M

1999OŠ DANILE KUMAR
PoličarKlemen

M

1999OŠ DANILE KUMAR
Miklič StrizovičMiha

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JurkovičMartin

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Sovre NemaničDavid Nathan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MartinšekSara

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ErjavcLana Dolores

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Dermastia GoriupTia

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DukičŠpela

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
FerjančičLuka

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
KlanderDomen

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
FriedlEla

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BohincDora

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BrguljanNana

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ZajcLuka

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Emeršič LjubičAndraž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
KrižmanMatjaž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
SeliškarPetra

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
KramžarGala

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
600m
PriimekImeSpolLRŠola
PečekAna

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
BohincMiha

M

1999OŠ BEŽIGRAD
VovkTara

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
Eržen AmbrožMaj

M

1999OŠ BEŽIGRAD
ArkoLuka

M

2000OŠ BEŽIGRAD
ChrasteckyMichael

M

1999OŠ DANILE KUMAR
EinsiedlerAndraž

M

2000OŠ DANILE KUMAR
BukovecMonika

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
ČemažarBernardka

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
Čejvanovič Nika

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
OsvaldLucijan

M

2000OŠ DANILE KUMAR
Čibej Maj

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Stariha LabanDavid

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Lovrenčec LebenUrh

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GojkovičMaja

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VehovarŽiva

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠketaKatja

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HočevarNace

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
KlopćičSara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
SlugaTina

Z

2000OŠ FRANCETA BEVKA
RistićMarko

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
KumerŽiga

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
MarkušLaura

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ĐukičGaja

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
HarmelLara

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
BrezovecJure

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
CafEnej

M

1999OŠ BEŽIGRAD
BlatnikJan

M

2000OŠ BEŽIGRAD
Antonič BabnikPia

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
ErčuljNika

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
KonvalenkoAlina

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
DeželakMojca

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
ErženMatic

M

1999OŠ DANILE KUMAR
RozmanTadej

M

1999OŠ DANILE KUMAR
PilipenkoIvan

M

1999OŠ DANILE KUMAR
GombocJanža

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
KravosMark

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VertačnikTina

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GuzeljEva

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Kolbezen Tereza

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GrabnerLev

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Sušnik Friderik Emanuel

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LukačLara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
ZaletelMaša

Z

2000OŠ FRANCETA BEVKA
KlanderDaša

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
RutarFilip

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
DvoršekNika

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
KramarStaš

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ČernivecLara

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
PopitŠpela

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
JančevskiTim

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
PuntarPatric

M

1999OŠ BEŽIGRAD
PerbilMaša

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
ForšnaričTit

M

2000OŠ BEŽIGRAD
SelanŽiga

M

1999OŠ BEŽIGRAD
MilavecLea

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
GorencDomen

M

2000OŠ DANILE KUMAR
ŠmidLea

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
ŠinkovecBrina

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
AnžurLara

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
PungartnikAlan

M

1999OŠ DANILE KUMAR
ZnojDomen

M

1999OŠ DANILE KUMAR
Kuzman Ema

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HostnikMarko

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PereAna Lina

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MiklavžJan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠkerlepNina

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
OzmecMiha

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BriceljLara

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
KlanderNives

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
Ruben ŠinkovecŽak

M

2001OŠ FRANCETA BEVKA
SotošekJure

M

1999OŠ FRANCETA BEVKA
ŠtuhecBarbara

Z

2001OŠ FRANCETA BEVKA
Škulj Manca

Z

2000OŠ LEDINA
Ključevšek Jan

M

2000OŠ LEDINA
KogovšekKrištof

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
BangievAnja

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
SešekMark

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
ValenčakNina

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
ŠeferEma

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
JovičevičTim

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
ToniAjda

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
ČančarKaja

Z

1999OŠ BEŽIGRAD
ReteljTim

M

1999OŠ BEŽIGRAD
NovakMaks

M

1999OŠ BEŽIGRAD
JovanovićAleksander

M

2000OŠ BEŽIGRAD
KolešaTea

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
VilharJakob

M

1999OŠ DANILE KUMAR
SojerBlaž

M

1999OŠ DANILE KUMAR
GojakLan

M

1999OŠ DANILE KUMAR
Bogovič FizovičIva

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
KranjcNeža

Z

1999OŠ DANILE KUMAR
ZorecJaka

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LazićTina

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
CerarMaša

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SurtovAleksandra

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
NagličAljaž

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Zorko Vid

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BirsaPetra

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
BanovičLuka

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
KomacČrt

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
BolsingIna

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
Lora SolisLoranny

Z

1999OŠ FRANCETA BEVKA
Pinter Domen

M

2000OŠ LEDINA
HorvatZala

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Krstič Kristina

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
VaupotičAljaž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
ValenčičMartin

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Racman KnezLuka

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
KukovecNika

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

7. 06. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

23. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

13. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

11. 05. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

27. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

18. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

21. 09. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

8. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

7. 06. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

1. 06. 2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12. 05. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

14. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100