Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

226

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

120

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

191

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

102

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

103

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

174

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

119

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
GerjevičAleš

M

2003OŠ BEŽIGRAD
KraljGašper

M

2003OŠ BEŽIGRAD
ZaviršekJure

M

2003OŠ BEŽIGRAD
ŠarmanMark Aleksander

M

2003OŠ BEŽIGRAD
PongracPeter

M

2003OŠ BEŽIGRAD
KunaverMeta

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
AvšičAneta

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
HericNejc

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
UhanMaša

Z

2003OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BohincOskar

M

2003OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
AnaSterle

Z

2004OŠ KOLEZIJA
Marčec Zoja

Z

2003OŠ MAJDE VRHOVNIK
Vujinovič HribarMaša

Z

2003OŠ MAJDE VRHOVNIK
GligoričTristan

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
AnžlovarNatan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
HočevarEma

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
PištoljevičNikel

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
LečnikGregor

M

2003OŠ MIRANA JARCA
JehartLana

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
NarobeNejc

M

2003OŠ MIRANA JARCA
HorvatTom

M

2005OŠ MIRANA JARCA
JehartAljoša

M

2005OŠ MIRANA JARCA
BončinaBorut

M

2003OŠ MIRANA JARCA
BrusEnej

M

2003OŠ MIRANA JARCA
ŠkrablAna

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
MikacNika

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
PeršinSara Ana

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
Zgonc Naja

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
SušnikMaša

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
JošićAnja

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
JeramSvit

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠiftarAnže

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
KmetičBenjamin

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
Kastelic Jan

M

2003OŠ POLJANE
BenetKaja

Z

2003OŠ POLJANE
SlodejKatjuša

Z

2003OŠ POLJANE
Domajnko Helena

Z

2003OŠ POLJANE
MekjavičVeronika

Z

2003OŠ POLJANE
ŽgajnarTia

Z

2003OŠ POLJANE
GombačMartin

M

2003OŠ POLJANE
JančičJan Karl

M

2003OŠ POLJANE
EvsteegnjejevaPolina

Z

2003OŠ POLJANE
ŽgajnarNaja

Z

2003OŠ POLJANE
IzairiAmin

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
BabičZala

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
KorošecRonja

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
JurkovičEva

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
MuckLara

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠifrarLana

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
MamičJakob

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
OblakJulijan

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
TežakJakob

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
DeuRožle

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
VeselinovičGal

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
OberžanTilen

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
MitrovićArina

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MitrovićMakar

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VinskiIris

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
BlatnikNina

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VatovecGal

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
StančičFilip

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
SebancPia

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GačnikŠpela

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
KnegoTara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PlemenitiLucija Neja

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Kukovec N.Lana

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš RekarTilen

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
MoravacMarko

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
ZalokarLeo

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
Vrečar Lara

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
RomšekJan

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PušnikEva

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
De ToniEleonora

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MićunivićVita Ana

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Gavranović TreskaSara

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ErjavecMatej

M

2004OŠ VRHOVCI
TankoLan

M

2004OŠ VRHOVCI
LampretNika

Z

2004OŠ VRHOVCI
ZalarMatevž

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Seljak Rok

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
CuzakMaks Matej

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Mlinar Ana

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakVid

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Ivačič Jošt

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Oberstar Aša

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Mislej Ana

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AnžičGašper

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PerićAleksander

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KacTim

M

2003OŠ DRAVLJE
TomoriDora

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NapastŽiva

Z

2005OŠ VIŽMARJE - BROD
KopačDora

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
MihevcTjaša

Z

2005OŠ VIŽMARJE - BROD
ArkarErik

M

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
KobavEma

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
VujičAna

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
NapastUla

Z

2005OŠ VIŽMARJE - BROD
ZupanJan

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
RuparAmadej

M

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
AndjelićŽan

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
MedvešekMarcel

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
MedvešekSimon

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
MilanovičIsa Silvana

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
ČarmanAljaž

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
OblakAndraž

M

2003OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BrankNal

M

2003OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
AnžinGašper

M

2003OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
CedilnikAndraž

M

2003OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MiklavecVeronika

Z

2003OŠ SOSTRO
KovačičGašper

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ BOŽIDARJA JAKCAAnžič Gašper, Ivačič Jošt, Perić Aleksandr, Habič Nika, Seljak Rok, Mikeln Liza, Oberstar Aša, Mislej Ana
 - OŠ PREŽIHOV VORANCMamič Jakob, Deu Rožle, Oberžan Tilen, Oblak Julijan, Babič Zala, Korošec Ronja, Jurkovič Eva, Muck Lara
 - OŠ SAVSKO NASELJEBlatnik Nina, Vinski Iris, Sebanc Pia, Kukovec Neumann Lana, Stančič Filip, Podkrajšek Lars, Vatovec Gal, Zalokar Leo
 - OŠ VRHOVCIGolob Nejc, Vidic Matija, Snoj Jure, Radojičić David, Erjavec Meta, Erjavec Maja, Butinar Gerjol Maruša, Horvat Eva

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80