Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

226

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
RadinovićSava

M

2011OŠ BEŽIGRAD
Brulc LengarNina

Z

2012OŠ BEŽIGRAD
ĐokićNemanja

M

2010OŠ BEŽIGRAD
SavnikMiša

Z

2010OŠ BEŽIGRAD
PalekTita

Z

2010OŠ BEŽIGRAD
DolenšekTim

M

2011OŠ BEŽIGRAD
DolenšekNika

Z

2011OŠ BEŽIGRAD
GerdunNejc

M

2010OŠ BEŽIGRAD
ŠifrerNiona

Z

2012OŠ DANILE KUMAR
ŠkerlErik

M

2012OŠ DANILE KUMAR
ŠterkFedja

M

2011OŠ DANILE KUMAR
AličJon

M

2010OŠ DANILE KUMAR
Spudić RugeljAna

Z

2010OŠ FRANCETA BEVKA
DerenZenelov

M

2010OŠ FRANCETA BEVKA
GuštinDavid

M

2012OŠ FRANCETA BEVKA
NorčičLara

Z

2012OŠ FRANCETA BEVKA
HadžiahmetovićMerala

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VučetićNika

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JokhadarAjda

Z

2011OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JeričAnže

M

2012OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HuskićIrma

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PintačŠpela

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BabičEla

Z

2010OŠ KOLEZIJA
TrojikjMarko

M

2010OŠ KOSEZE
NovakŠpela

Z

2010OŠ KOSEZE
TomičJonas

M

2012OŠ KOSEZE
PrusIda

Z

2010OŠ KOSEZE
Ružič FinkMaks

M

2012OŠ KOSEZE
VovčkoIsa

Z

2011OŠ KOSEZE
Furlan NeradJaka

M

2010OŠ KOSEZE
ŠinkovecArne

M

2013OŠ LEDINA
MočilarSilvija

Z

2010OŠ MIRANA JARCA
PeklajRebeka

Z

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
KnavsKala

Z

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
RotarVito Aleks

M

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
BukovecDavid

M

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
Pahor RadilovićZara

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
MevljaMaks

M

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
JuvanKaja

Z

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
ProsenNia

Z

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZajecTevž

M

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
SchmitzbergerAva

Z

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
Mihailovski Maja

Z

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽeleznikAlexander

M

2010OŠ POLJANE
AhacUrban Izak

M

2010OŠ POLJANE
FrasFras

M

2011OŠ POLJANE
Sterle NovakAmber

Z

2010OŠ POLJANE
HawlinaMatija

M

2011OŠ POLJANE
SosićSara

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠkrkMatija

M

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
RoškarOskar

M

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
BožičnikMarie

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
BespalovOleg

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
PrevcUrban

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
DobrilaVid

M

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠtrukeljHana Agnes

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠvegeljVita

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
BeltramTristan

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
Čizmić MajeršičAva Francesca

Z

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
Jenko KovačičMark

M

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
PredanMila

Z

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
KreačičMiro

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
DobrićBor

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LeskovarMiha

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČučekLenart

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FajdigaŽiva

Z

2012OŠ SAVSKO NASELJE
JulevićKarim

M

2011OŠ SAVSKO NASELJE
FerlanJakob

M

2011OŠ SAVSKO NASELJE
IlićNikola

M

2011OŠ SAVSKO NASELJE
PečarLun

M

2012OŠ SAVSKO NASELJE
LampretJakob

M

2012OŠ SAVSKO NASELJE
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
JaramazovićMarko

M

2011OŠ SAVSKO NASELJE
ŽvanLars

M

2012OŠ SAVSKO NASELJE
MelinčekMarcel

M

2010OŠ SAVSKO NASELJE
VidetičHana

Z

2011OŠ SAVSKO NASELJE
FerlanAna

Z

2011OŠ SAVSKO NASELJE
MiškovićGordana

Z

2012OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SkubicTaja

Z

2011OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AbazoskiTarik

M

2011OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NoseLuka

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanBine

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferNaj

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
MrakVid

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
PorobičKlemen

M

2011OŠ VALENTINA VODNIKA
SrakaLora

Z

2011OŠ VIČ
PrimcŽiva

Z

2010OŠ VIČ
NovakTara

Z

2011OŠ VIČ
RemihGregor

M

2010OŠ VIČ
Peskar LuxErik

M

2012OŠ VODMAT
GajićNikolina

Z

2012OŠ VODMAT
SouidiJakob

M

2012OŠ VODMAT
SimončičVid

M

2012OŠ VODMAT
Verbič MikličMatevž

M

2011OŠ VODMAT
TorlakMark

M

2011OŠ VODMAT
TušekMaj

M

2011OŠ VODMAT
BabnikEla

Z

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BabnikZoja

Z

2012OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SirkNita

Z

2011OŠ VIDE PREGARC
LužnikDavid

M

2010OŠ VIDE PREGARC
Talić OmerzelLeon

M

2010OŠ VIDE PREGARC
ĆulafićMarina

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
PorAljaž

M

2010OŠ VIDE PREGARC
KopačUrban

M

2010OŠ VIDE PREGARC
JelencTaja

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
OmerzaLuka

M

2011OŠ VIDE PREGARC
GradnišnikMaša

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
StanovnikTomaž

M

2011OŠ VIDE PREGARC
MiheličCeline Kiara

Z

2010OŠ ŠENTVID
NastranFilip

M

2010OŠ ŠENTVID
DolinarLorenzo

M

2010OŠ ŠENTVID
LampičNaj

M

2010OŠ ŠENTVID
ČegrlAna

Z

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
Pintar Tiam

M

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
HočevarDavid

M

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
LucevićLuka

M

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
Đorđević Demian

M

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
DomitrovićLovro

M

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
TomažičZoja

Z

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
MešićAnja

Z

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Sever Klara

Z

2010OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Grčar Lisbeth Marija

Z

2011OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Gorenc Ajda

Z

2012OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
VocovnikMaša

Z

2010OŠ KAŠELJ
PollakJakob

M

2010Inštitut za celostno vzgojo in izobraževanje otrok Lila
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
DolenšekTim

M

2011OŠ BEŽIGRAD
Brulc LengarNina

Z

2012OŠ BEŽIGRAD
DolenšekNika

Z

2011OŠ BEŽIGRAD
SavnikMiša

Z

2010OŠ BEŽIGRAD
ĐokićNemanja

M

2010OŠ BEŽIGRAD
BelecŽana

Z

2011OŠ DANILE KUMAR
LjubišićTim

M

2011OŠ DANILE KUMAR
ŠkerlErik

M

2012OŠ DANILE KUMAR
MiloševićNika

Z

2010OŠ DANILE KUMAR
ŠifrerNiona

Z

2012OŠ DANILE KUMAR
DerenZenelov

M

2010OŠ FRANCETA BEVKA
NorčičLara

Z

2012OŠ FRANCETA BEVKA
GuštinDavid

M

2012OŠ FRANCETA BEVKA
Spudić RugeljAna

Z

2010OŠ FRANCETA BEVKA
Brkljać Dora

Z

2011OŠ HINKA SMREKARJA
JokhadarAjda

Z

2011OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HuskićIrma

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JeričAnže

M

2012OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VučetićNika

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PintačŠpela

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
TomičJonas

M

2012OŠ KOSEZE
TrojikjMarko

M

2010OŠ KOSEZE
VovčkoIsa

Z

2011OŠ KOSEZE
Furlan NeradJaka

M

2010OŠ KOSEZE
PrusIda

Z

2010OŠ KOSEZE
TrojikMarko

M

2010OŠ KOSEZE
Ružič FinkMaks

M

2012OŠ KOSEZE
NovakŠpela

Z

2010OŠ KOSEZE
SmajlovićSara

Z

2010OŠ MIRANA JARCA
BobnarLuna

Z

2011OŠ MIRANA JARCA
RotarVito Aleks

M

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
Pahor RadilovićZara

Z

2010OŠ MIŠKA KRANJCA
KnavsKala

Z

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
MevljaMaks

M

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
PeklajRebeka

Z

2013OŠ MIŠKA KRANJCA
BukovecDavid

M

2012OŠ MIŠKA KRANJCA
ProsenNia

Z

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
SchmitzbergerAva

Z

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
Sterle NovakAmber

Z

2010OŠ POLJANE
ŽeleznikAlexander

M

2010OŠ POLJANE
BajdeIsabela Frida

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
Vardjan JagodičAva

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
Henigman Julija

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
ButaraSofia Kaia

Z

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
HrenAna

Z

2011OŠ PREŽIHOV VORANC
SankovičEva Rebeka

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
Čuk MurkoKristina Lili

Z

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
FerlanAna

Z

2011OŠ SAVSKO NASELJE
BoltaTaras

M

2011OŠ SAVSKO NASELJE
ZupanEvelin

Z

2012OŠ SAVSKO NASELJE
ZajcAljaž

M

2012OŠ SAVSKO NASELJE
MorinaMorella

Z

2012OŠ SAVSKO NASELJE
JulevićKarim

M

2011OŠ SAVSKO NASELJE
VidetičHana

Z

2011OŠ SAVSKO NASELJE
RakičLuka

M

2010OŠ SAVSKO NASELJE
JaramazovićMarko

M

2011OŠ SAVSKO NASELJE
IlićLev

M

2012OŠ SAVSKO NASELJE
PfeiferNaj

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
MrakVid

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanBine

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
NoseLuka

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
NovakTara

Z

2011OŠ VIČ
SrakaLora

Z

2011OŠ VIČ
PrimcŽiva

Z

2010OŠ VIČ
RemihGregor

M

2010OŠ VIČ
SimončičVid

M

2012OŠ VODMAT
Verbič MikličMatevž

M

2011OŠ VODMAT
KlemencPeter

M

2012OŠ VODMAT
SouidiJakob

M

2012OŠ VODMAT
Peskar LuxErik

M

2012OŠ VODMAT
ŽerovnikLara

Z

2012OŠ VODMAT
CurkVitan

M

2011OŠ VRHOVCI
GavritovićMica

Z

2012OŠ VRHOVCI
Kern Anja

Z

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BabnikEla

Z

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PorAljaž

M

2010OŠ VIDE PREGARC
SirkNita

Z

2011OŠ VIDE PREGARC
JelencTaja

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
Talić OmerzelLeon

M

2010OŠ VIDE PREGARC
KopačUrban

M

2010OŠ VIDE PREGARC
StanovnikTomaž

M

2011OŠ VIDE PREGARC
OmerzaLuka

M

2011OŠ VIDE PREGARC
LužnikDavid

M

2010OŠ VIDE PREGARC
GradnišnikMaša

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
ĆulafićMarina

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
StrojanAnej

M

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
BajcBrina

Z

2012OŠ VIŽMARJE - BROD
MešićAnja

Z

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Gorenc Ajda

Z

2012OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Grčar Lisbeth Marija

Z

2011OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Sever Klara

Z

2010OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Erjavec Neža

Z

2011OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
VocovnikMaša

Z

2010OŠ KAŠELJ
PollakJakob

M

2010Inštitut za celostno vzgojo in izobraževanje otrok Lila
Prijavljene ekipe:
Štafeta 4x50m Prosto:
 - OŠ DANILE KUMARŠterk Fedja, Alič Jon, Belec Žana, Šifrer Niona
 - OŠ PREŽIHOV VORANCRoškar Oskar, Škrk Matija, Predan Mila, Čizmić Majeršič Ava Francesca
 - OŠ PREŽIHOV VORANC 2Sosić Sara, Božičnik Marie, Kreačič Miro, Prevc Urban
 - OŠ VIDE PREGARCJelenc Taja, Ćulafić Marina, Lužnik David, Kopač Urban
 - OŠ VIDE PREGARC 2Gradišnik Maša, Sirk Nita, Omerza Luka, Stanovnik Tomaž
 - OŠ VODMATGajić Nikolina, Žerovnik Lara, Tušek Maj, Torlak Mark

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

120

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

191

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

102

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

103

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

174

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

119

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80