Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

226

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

120

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

191

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

102

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

103

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

174

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

119

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
BudimlićNoman

M

2006OŠ BEŽIGRAD
ZelinkaMimi

Z

2006OŠ BEŽIGRAD
CafGal

M

2005OŠ BEŽIGRAD
Gerdun Jan

M

2005OŠ BEŽIGRAD
Mavrič ŽikićSergej

M

2007OŠ BEŽIGRAD
Bricelj ZidarMaks

M

2007OŠ BEŽIGRAD
StergarJan

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
Špan GaribaldiŽan Pascal

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
SavičDaša

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
PoličnikFlorijan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarMatic

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
TrdanJakob

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
KolmankoEma

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
RiterEgor

M

2007OŠ KOLEZIJA
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
FoisChiara

Z

2006OŠ KOSEZE
OsmićGal

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
LenarčičToni

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekFilip

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
TomecAljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
GlivarAnastasia

Z

2006OŠ PRULE
GorjancJerneja

Z

2006OŠ PRULE
LenićTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
ŠiljevićNejla

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Vučković Marko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
PugeljŠpela

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
LeeNicholas Martin

M

2007OŠ TRNOVO
KodrinMark

M

2006OŠ TRNOVO
MajdičJakob

M

2007OŠ TRNOVO
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
ZorčičMaks

M

2006OŠ VIČ
Lavrič PregeljPhillip

M

2006OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
TepinaUla Ana

Z

2006OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
ZorkoTian

M

2007OŠ VIČ
KosiManja

Z

2005OŠ VODMAT
KneževićSrna

Z

2005OŠ VODMAT
BocVid Vincenc

M

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
HribarKolja

M

2005OŠ VODMAT
KlimovaSofia

Z

2006OŠ VODMAT
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
HusMija

Z

2006OŠ VODMAT
LogarManca

Z

2005OŠ VODMAT
ĆehićElias

M

2007OŠ VODMAT
ŽarićMaksimiljan

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GradEva

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PotočarMiha

M

2007OŠ DRAVLJE
AlymovaNadia

Z

2005OŠ DRAVLJE
PospišPetra

Z

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Šesek Eva

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
KuretDavor

M

2005OŠ ZALOG
SenicaLea

Z

2007OŠ SOSTRO
ČernilecIzabela

Z

2005OŠ SOSTRO
HočevarŽiga Lin

M

2007OŠ SOSTRO
BertalaničTia

Z

2005OŠ SOSTRO
KolbezenJakob Martin

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ParkeljAndraž

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CindroMia

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
FišerSimon

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KovačičLili

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikVid

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverSlavko

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
Mavrič ŽikićSergej

M

2007OŠ BEŽIGRAD
CafGal

M

2005OŠ BEŽIGRAD
Bricelj ZidarMaks

M

2007OŠ BEŽIGRAD
KopilovićJulij

M

2006OŠ BEŽIGRAD
Gerdun Jan

M

2005OŠ BEŽIGRAD
SchusterDomen

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
StergarJan

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
SrebotVeronika

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
PoličnikFlorijan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
AbdićAlen

M

2007OŠ KOLEZIJA
TabakovićSarah

Z

2006OŠ KOSEZE
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
UrekFilip

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
OsmićGal

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
TomecAljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
LenarčičToni

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
SmrekarDaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
LenićTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GambergerMaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
MajdičJakob

M

2007OŠ TRNOVO
KodrinMark

M

2006OŠ TRNOVO
LeeNicholas Martin

M

2007OŠ TRNOVO
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
ZorčičMaks

M

2006OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
TepinaUla Ana

Z

2006OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
ZorkoTian

M

2007OŠ VIČ
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
Lavrič PregeljPhillip

M

2006OŠ VIČ
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
HusMija

Z

2006OŠ VODMAT
KosiManja

Z

2005OŠ VODMAT
MaziIna

Z

2007OŠ VODMAT
ZobavnikUla

Z

2007OŠ VODMAT
GerbecManca

Z

2007OŠ VODMAT
GrudenOskar

M

2007OŠ VRHOVCI
KališekTia

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GradEva

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PospišPetra

Z

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Šesek Eva

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
KuretDavor

M

2005OŠ ZALOG
ČernilecIzabela

Z

2005OŠ SOSTRO
BertalaničTia

Z

2005OŠ SOSTRO
Čeh Zala

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarKatarina

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
FišerSimon

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DolenecIza

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikVid

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverSlavko

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ParkeljAndraž

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KovačičLili

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CindroMia

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KolbezenJakob Martin

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ KETTEJA IN MURNAAlenabi Nik, Škraba  Eva Lucija, Savič Daša, Lazar Matic, Srebot Veronika, Špan Garibaldi Žan Pascal, Kolmanko Ema, Poličnik Florijan
 - OŠ VODMATKosi Manja, Logar Manca, Knežević Srna, Hus Mija, Hribar Kolja, Pajek Luka Aljaž, Boc Vid Vincenc, Ševerkar Mitja

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80