Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
CafGal

M

2005OŠ BEŽIGRAD
Mavrič ŽikićSergej

M

2007OŠ BEŽIGRAD
ZelinkaMimi

Z

2006OŠ BEŽIGRAD
Bricelj ZidarMaks

M

2007OŠ BEŽIGRAD
Gerdun Jan

M

2005OŠ BEŽIGRAD
BudimlićNoman

M

2006OŠ BEŽIGRAD
StergarJan

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
KolmankoEma

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
PoličnikFlorijan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
Špan GaribaldiŽan Pascal

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarMatic

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
TrdanJakob

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
SavičDaša

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
RiterEgor

M

2007OŠ KOLEZIJA
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
FoisChiara

Z

2006OŠ KOSEZE
TomecAljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekFilip

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
LenarčičToni

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
OsmićGal

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
GorjancJerneja

Z

2006OŠ PRULE
GlivarAnastasia

Z

2006OŠ PRULE
Vučković Marko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
ŠiljevićNejla

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
LenićTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PugeljŠpela

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KodrinMark

M

2006OŠ TRNOVO
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
MajdičJakob

M

2007OŠ TRNOVO
LeeNicholas Martin

M

2007OŠ TRNOVO
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
ZorkoTian

M

2007OŠ VIČ
Lavrič PregeljPhillip

M

2006OŠ VIČ
ZorčičMaks

M

2006OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
TepinaUla Ana

Z

2006OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
BocVid Vincenc

M

2005OŠ VODMAT
KosiManja

Z

2005OŠ VODMAT
LogarManca

Z

2005OŠ VODMAT
HribarKolja

M

2005OŠ VODMAT
KlimovaSofia

Z

2006OŠ VODMAT
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
KneževićSrna

Z

2005OŠ VODMAT
HusMija

Z

2006OŠ VODMAT
ĆehićElias

M

2007OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
ŽarićMaksimiljan

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GradEva

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PotočarMiha

M

2007OŠ DRAVLJE
AlymovaNadia

Z

2005OŠ DRAVLJE
PospišPetra

Z

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Šesek Eva

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
KuretDavor

M

2005OŠ ZALOG
ČernilecIzabela

Z

2005OŠ SOSTRO
BertalaničTia

Z

2005OŠ SOSTRO
SenicaLea

Z

2007OŠ SOSTRO
HočevarŽiga Lin

M

2007OŠ SOSTRO
ParkeljAndraž

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverSlavko

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikVid

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KovačičLili

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
FišerSimon

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KolbezenJakob Martin

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CindroMia

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
CafGal

M

2005OŠ BEŽIGRAD
Gerdun Jan

M

2005OŠ BEŽIGRAD
Mavrič ŽikićSergej

M

2007OŠ BEŽIGRAD
Bricelj ZidarMaks

M

2007OŠ BEŽIGRAD
KopilovićJulij

M

2006OŠ BEŽIGRAD
SchusterDomen

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
StergarJan

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
SrebotVeronika

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
PoličnikFlorijan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AbdićAlen

M

2007OŠ KOLEZIJA
TabakovićSarah

Z

2006OŠ KOSEZE
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
TomecAljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
OsmićGal

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
LenarčičToni

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekFilip

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
LenićTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GambergerMaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SmrekarDaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
LeeNicholas Martin

M

2007OŠ TRNOVO
MajdičJakob

M

2007OŠ TRNOVO
KodrinMark

M

2006OŠ TRNOVO
Lavrič PregeljPhillip

M

2006OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
TepinaUla Ana

Z

2006OŠ VIČ
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
ZorkoTian

M

2007OŠ VIČ
ZorčičMaks

M

2006OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
ZobavnikUla

Z

2007OŠ VODMAT
GerbecManca

Z

2007OŠ VODMAT
HusMija

Z

2006OŠ VODMAT
KosiManja

Z

2005OŠ VODMAT
MaziIna

Z

2007OŠ VODMAT
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
GrudenOskar

M

2007OŠ VRHOVCI
KališekTia

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GradEva

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PospišPetra

Z

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Šesek Eva

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
KuretDavor

M

2005OŠ ZALOG
ČernilecIzabela

Z

2005OŠ SOSTRO
BertalaničTia

Z

2005OŠ SOSTRO
Čeh Zala

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KovačičLili

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverSlavko

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikVid

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarKatarina

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DolenecIza

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KolbezenJakob Martin

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ParkeljAndraž

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CindroMia

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
FišerSimon

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ KETTEJA IN MURNAAlenabi Nik, Škraba  Eva Lucija, Savič Daša, Lazar Matic, Srebot Veronika, Špan Garibaldi Žan Pascal, Kolmanko Ema, Poličnik Florijan
 - OŠ VODMATKosi Manja, Logar Manca, Knežević Srna, Hus Mija, Hribar Kolja, Pajek Luka Aljaž, Boc Vid Vincenc, Ševerkar Mitja


ARHIV:
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80