Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
RajićTimon

M

2005OŠ BEŽIGRAD
MihelčičNika

Z

2007OŠ BEŽIGRAD
KocićNikola Tin

M

2007OŠ DANILE KUMAR
AličNan

M

2006OŠ DANILE KUMAR
CvetkovičLeon

M

2005OŠ DANILE KUMAR
AbutovičFilip

M

2005OŠ DANILE KUMAR
ZabukovecStella

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
VidovićLan

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JurkovičJure

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MedvedAjda

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ZorkoZara

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
DjordjevićJaka

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
Štembal Sven

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ShevchenkoAnastasia

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
GrencGaber Luka

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠerjakEnej

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoIan

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
PšeničnikNej

M

2006OŠ KOLEZIJA
BursačUroš

M

2007OŠ KOLEZIJA
MamlićSimon

M

2006OŠ KOLEZIJA
JuvančičFilip

M

2006OŠ KOSEZE
StojkovićNeža

Z

2007OŠ KOSEZE
LiuYisi

M

2006OŠ KOSEZE
KovačičJurij

M

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
VrbincGašper

M

2006OŠ MIRANA JARCA
RenkoVid

M

2007OŠ NOVE JARŠE
PliveričBor

M

2005OŠ NOVE JARŠE
MajcenTaj

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
FortunaLena

Z

2007OŠ PRULE
MeleUla

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič JoganTibor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
RogeljGal

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠtihMatevž

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KnegoGaja

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomaževičMaruša

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MustarMartin

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PeršeŽiga

M

2005OŠ TRNOVO
KorentLeonardo

M

2006OŠ TRNOVO
RauterTom

M

2006OŠ TRNOVO
RotarNika

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Korenjak GoboMoeti

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
Furlan ŠtularArne

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
Komar PuceljŽiga

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
HudovornikErik

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
ČatičIsmar

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Razpotnik VrtčnikKrištof

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
PredaličVanja

Z

2006OŠ VIČ
PrimcLina

Z

2007OŠ VIČ
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
MikužBor

M

2006OŠ VIČ
JelovšekJane

M

2007OŠ VODMAT
Mahnič DobrovoljcDorian

M

2007OŠ VODMAT
Čečelič Gašper

M

2005OŠ VRHOVCI
TrevenKristjan

M

2006OŠ VRHOVCI
Gregorič Mitja

M

2005OŠ VRHOVCI
Gregorič Jakob

M

2006OŠ VRHOVCI
UdovčićPeter

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČerinEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KacPetra

Z

2007OŠ DRAVLJE
VrhovecLaura

Z

2006OŠ DRAVLJE
MundaAlen

M

2005OŠ DRAVLJE
Žnideršič Uma

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZimicUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OvijačPia

Z

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Gruban PoharPuja

Z

2006OŠ ŠENTVID
MačekTilen

M

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ŽalacLana

Z

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SnojBrina

Z

2006OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelTim

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelJan

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoteminIaroslav

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
DakićNikola

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
VerčSaša

Z

2006OŠ MAKSA PEČARJA
NovakLena

Z

2007OŠ ZALOG
Gabrič BroničLunja

Z

2006OŠ ZALOG
PredaličKaja

Z

2007OŠ SOSTRO
Petrič Manca

Z

2005OŠ DRAGOMELJ
Pečnikar Ambrož

M

2005OŠ DRAGOMELJ
PogačUrban

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
AličNan

M

2006OŠ DANILE KUMAR
KocićNikola Tin

M

2007OŠ DANILE KUMAR
CvetkovičLeon

M

2005OŠ DANILE KUMAR
AbutovičFilip

M

2005OŠ DANILE KUMAR
DjordjevićJaka

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
ZorkoZara

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MedvedAjda

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
Babnik Matic

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
FrankoIan

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
GrencGaber Luka

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠerjakEnej

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
ShevchenkoAnastasia

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
JuvančičFilip

M

2006OŠ KOSEZE
StojkovićNeža

Z

2007OŠ KOSEZE
LiuYisi

M

2006OŠ KOSEZE
KramerŽiga

M

2006OŠ MAJDE VRHOVNIK
DolencMatija

M

2005OŠ MAJDE VRHOVNIK
VrbincGašper

M

2006OŠ MIRANA JARCA
RenkoVid

M

2007OŠ NOVE JARŠE
PliveričBor

M

2005OŠ NOVE JARŠE
MajcenTaj

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
FortunaLena

Z

2007OŠ PRULE
MeleUla

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič JoganTibor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
TomaževičMaruša

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RogeljGal

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠtihMatevž

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MustarMartin

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PeršeŽiga

M

2005OŠ TRNOVO
RauterTom

M

2006OŠ TRNOVO
KorentLeonardo

M

2006OŠ TRNOVO
RotarNika

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
ČatičIsmar

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Korenjak GoboMoeti

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
Furlan ŠtularArne

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
Razpotnik VrtčnikKrištof

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
HudovornikErik

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
Komar PuceljŽiga

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
MikužBor

M

2006OŠ VIČ
PrimcLina

Z

2007OŠ VIČ
PredaličVanja

Z

2006OŠ VIČ
Mahnič DobrovoljcDorian

M

2007OŠ VODMAT
Gregorič Jakob

M

2006OŠ VRHOVCI
Gregorič Mitja

M

2005OŠ VRHOVCI
TrevenKristjan

M

2006OŠ VRHOVCI
ČerinEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MundaAlen

M

2005OŠ DRAVLJE
VrhovecLaura

Z

2006OŠ DRAVLJE
KacPetra

Z

2007OŠ DRAVLJE
ZimicUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NovakTinkara

Z

2006OŠ ŠENTVID
SnojBrina

Z

2006OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelTim

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelJan

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoteminIaroslav

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
DakićNikola

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
VerčSaša

Z

2006OŠ MAKSA PEČARJA
Gabrič BroničLunja

Z

2006OŠ ZALOG
NovakLena

Z

2007OŠ ZALOG
PredaličKaja

Z

2007OŠ SOSTRO
PogačUrban

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132


ARHIV:
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80