Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

226

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

120

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

191

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

102

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

103

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

174

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

119

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

Prijavljeni tekmovalci:
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
GoljaGaja

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
GolobičTim

M

2002OŠ BEŽIGRAD
PokecLara

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
FajonNej

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Krevzel Panič Špela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
MaričDijana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
Kramar Neja

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
Marič Nikolina

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
GlobokarSara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Zorko Nika

Z

2001OŠ HINKA SMREKARJA
DernovščekLovro

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
VidmarMatjaž

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoNik

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakAna

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
GrencŽiva

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
MilavecHana

Z

2001OŠ KOLEZIJA
Praprotnik ČuričVid

M

2002OŠ KOSEZE
KoširMark

M

2002OŠ LEDINA
PerkoMatija

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
PeterKlemenc

M

2001OŠ MIRANA JARCA
Bucalo Uroš

M

2002OŠ MIŠKA KRANJCA
BožičManca

Z

2001OŠ MIŠKA KRANJCA
ŠiljevičElma

Z

2001OŠ NOVE JARŠE
DomanjkoEva

Z

2001OŠ NOVE JARŠE
VidrihJošt

M

2001OŠ NOVE JARŠE
MartinjašLeon

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠeškoTjaša

Z

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
JezercTevž

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
KukecNejc

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
TrotovšekValteja

Z

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
BogatajFedja

M

2002OŠ POLJANE
ŽaucerMaša

Z

2001OŠ POLJANE
PrebilTai

M

2002OŠ POLJANE
MerlakMartin Gašper

M

2002OŠ POLJANE
VidmarPeter

M

2002OŠ POLJANE
MatkovićAntea Maris

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FonNina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Dolenc LuznarNeža

Z

2004OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KokličKlemen

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
ŠenicaPrimož

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič JoganIra

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
MaleAna

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
RutarŽan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VindišarPika

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecLucija

Z

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠtihGašper

M

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Mukaetova Menče

Z

2001OŠ TRNOVO
ČučnikBrina

Z

2001OŠ VODMAT
PopivodaTia

Z

2001OŠ VRHOVCI
TemlinJulija

Z

2002OŠ VRHOVCI
SenicaNaj

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŠultererDanijel

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KravosAvgustin

M

2001OŠ VIDE PREGARC
KacTim

M

2003OŠ DRAVLJE
KacJan

M

2001OŠ DRAVLJE
LepenJurij

M

2002OŠ ŠENTVID
ZalaznikSara

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
GornikJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
BlagotinšekMarcel

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
LeničJošt

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
PospišGaja

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
PoženelNik

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
MilinovićDaša

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
MencinManca

Z

2002OŠ KAŠELJ
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80