Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
NovakLuka

M

2008OŠ BEŽIGRAD
MendušićVal

M

2008OŠ BEŽIGRAD
Džafić ŠerbecDamjan

M

2009OŠ DANILE KUMAR
VraberJakob

M

2009OŠ DANILE KUMAR
ŠinkovecBlaž

M

2009OŠ DANILE KUMAR
GoričanKiara

Z

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HuskićIrma

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JelesićAleks

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JelesićSergej

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Jokhadar Maj Abbas

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JugovićUroš

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PercNeža

Z

2008OŠ KOSEZE
Wagner Neža

Z

2008OŠ KOSEZE
Maružin Laura

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
TurkZala

Z

2008OŠ PRULE
RakićUroš

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
Dimitrijevič ŠlambergerAnže

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
MarinPia

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
BogatajEla

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
TaljanSvit

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
KozamernikOskar

M

2010OŠ SAVSKO NASELJE
OgrinJulijan

M

2010OŠ SAVSKO NASELJE
VinskiMelina

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
PodlogarAleksander

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BastarMark

M

2010OŠ VIČ
KošakTilen

M

2009OŠ VIČ
ZorčičKlara

Z

2009OŠ VIČ
BastarLara

Z

2008OŠ VIČ
SrakaLora

Z

2011OŠ VIČ
OstercOžbej

M

2008OŠ VIČ
KrajncZala

Z

2008OŠ VIČ
ZorkoNal

M

2009OŠ VIČ
RejcAram

M

2009OŠ VIČ
Jelenc ČančarAlex

M

2010OŠ VIČ
LebenLina

Z

2009OŠ VIČ
LogarMatic

M

2008OŠ VODMAT
HusNeža

Z

2009OŠ VODMAT
BlajićDora

Z

2009OŠ VODMAT
Kapić Maj

M

2009OŠ VRHOVCI
KadićVasja

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŠvageljŽiga

M

2009OŠ DRAVLJE
VerbičMartin

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MačekDomen

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BurgarGašper

M

2008OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ČampaJanez

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KušarGašper

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SotlarNace

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
TrkovRok

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ZupinNika

Z

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RučigajNicholas

M

2008OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
CukjatiJanez

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverKlara

Z

2010OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ProsenVid

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
GrčarLisbeth

Z

2011OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
JeromenNeža

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
NovakLuka

M

2008OŠ BEŽIGRAD
MendušićVal

M

2008OŠ BEŽIGRAD
BorićZoja

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VučetićNika

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PintačŠpela

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Jokhadar Maj Abbas

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ČešnovarRok

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HuskićIrma

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JugovićUroš

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Wagner Neža

Z

2008OŠ KOSEZE
PercNeža

Z

2008OŠ KOSEZE
KraljMiha

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
BrulecJulija

Z

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
Maružin Laura

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
JarecDavid

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
GjudOskar

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
BenčinaNejc

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
MartinjakBrina

Z

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
TurkZala

Z

2008OŠ PRULE
LemutMeta

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
Erhard DragošJulija

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
Erhard DragošAmelija

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
AntićAndrea

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
ŽivičLiza

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
NeškovićMarisa

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
FarteljVid

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
KumerHana

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
PodlogarAleksander

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TepinaLuna Ela

Z

2008OŠ VIČ
Jelenc ČančarAlex

M

2010OŠ VIČ
RejcAram

M

2009OŠ VIČ
SrakaLora

Z

2011OŠ VIČ
LebenLina

Z

2009OŠ VIČ
BastarLara

Z

2008OŠ VIČ
KošakTilen

M

2009OŠ VIČ
ZorčičKlara

Z

2009OŠ VIČ
ZorkoNal

M

2009OŠ VIČ
OstercOžbej

M

2008OŠ VIČ
BastarMark

M

2010OŠ VIČ
KrajncZala

Z

2008OŠ VIČ
Mujakioć Aldijan

M

2009OŠ DRAVLJE
MačekDomen

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ČampaJanez

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
VerbičMartin

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KušarGašper

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RučigajNicholas

M

2008OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BurgarGašper

M

2008OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SotlarNace

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
TrkovRok

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ZupinNika

Z

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
VertačnikKrištof

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverKlara

Z

2010OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
GrčarLisbeth

Z

2011OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ProsenVid

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ VIČSraka Lan, Sraka Luna, Lavrič Pregelj Philip, Škerlak Ajda, Zorko Tian, Rejc Sara Lea, Osterc Ožbej, Tepina Ula Ana
 - OŠ VIČ 2Sraka Lora, Krajnc Zala, Jelenc Čančar Alex, Rejc Aram, Zorko Nal, Krajnc Lara, Bastar Mark, Tepina Luna Ela

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

12.3.2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132


ARHIV:
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80