Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

226

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

120

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
ŽižekMatic

M

2009OŠ BEŽIGRAD
AbutovićMia

Z

2009OŠ DANILE KUMAR
KozarIzak

M

2009OŠ DANILE KUMAR
LehmannSienna

M

2009OŠ DANILE KUMAR
GamsVid

M

2008OŠ DANILE KUMAR
RupnikIvo

M

2008OŠ DANILE KUMAR
PotnikMatic

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
BeleHana

Z

2008OŠ FRANCETA BEVKA
KrašanMatija

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
ĐorđevićTara

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
ĐukićKristijan

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BatyrshinArtem

M

2009OŠ KOLEZIJA
JerovšekGašper

M

2009OŠ KOLEZIJA
Rihtman Ava Luna

Z

2009OŠ KOSEZE
RihtaršičMaja

Z

2009OŠ KOSEZE
BaukUroš

M

2009OŠ KOSEZE
OblakTim

M

2009OŠ KOSEZE
VolkŽiga

M

2009OŠ LEDINA
BrajnikJakob Lun

M

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
ŠpernjakLuka

M

2008OŠ MIRANA JARCA
BabnikGašper

M

2009OŠ MIRANA JARCA
OstrežŽiga

M

2009OŠ MIRANA JARCA
VrbincEma

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
LipoglavšekTjaša

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
PoličStaš

M

2009OŠ MIRANA JARCA
Šmid Oskar

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
AlešUrban

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
PezerovićIan

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
Bratkovič KolešaNik

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
KranjcJaka

M

2008OŠ POLJANE
BartenjevLuka

M

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
MiheličUla

Z

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
GrmMarija

Z

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
LazićMaks

M

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
TanasićRastko

M

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
LavričNina

Z

2008OŠ PRULE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
RozmanGašper

M

2009OŠ PRULE
Vilfan KožuhLev

M

2009OŠ PRULE
TurkZala

Z

2008OŠ PRULE
MatijevićTeodor

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MeleZoja

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
PureberKlara

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PodlogarAleksander

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GregorčičNejc

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
ČadežTanej

M

2009OŠ TRNOVO
VovkSandra

Z

2008OŠ TRNOVO
KovačKaja

Z

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
Jelenc ČančarEva

Z

2008OŠ VIČ
KrištofelcUla

Z

2008OŠ VIČ
PopovićSvit

M

2007OŠ VIČ
ČusakTanja

Z

2009OŠ VIČ
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
TrčekAljaž

M

2008OŠ VRHOVCI
KapićMai

M

2009OŠ VRHOVCI
Krnetić Sergej

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Bricelj Iza

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Seifert Metka

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
FrolovMark

M

2008OŠ VIDE PREGARC
Peček DanieliDavid

M

2008OŠ DRAVLJE
Velkavrh ReboljTia

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
SeverSara

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
MešićEnej

M

2009OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
VocovnikMatevž

M

2008OŠ KAŠELJ
MikličJan

M

2009OŠ KAŠELJ
Rodman PonikvarIan

M

2008Inštitut za celostno vzgojo in izobraževanje otrok Lila
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
ŽižekMatic

M

2009OŠ BEŽIGRAD
AbutovićMia

Z

2009OŠ DANILE KUMAR
RupnikIvo

M

2008OŠ DANILE KUMAR
LehmannSienna

M

2009OŠ DANILE KUMAR
PotnikMatic

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
BeleHana

Z

2008OŠ FRANCETA BEVKA
KrašanMatija

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
ĐorđevićTara

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
BatyrshinArtem

M

2009OŠ KOLEZIJA
JerovšekGašper

M

2009OŠ KOLEZIJA
BaukUroš

M

2009OŠ KOSEZE
OblakTim

M

2009OŠ KOSEZE
RihtaršičMaja

Z

2009OŠ KOSEZE
Rihtman Ava Luna

Z

2009OŠ KOSEZE
GroharČrt

M

2008OŠ LEDINA
VolkŽiga

M

2009OŠ LEDINA
BrajnikJakob Lun

M

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
VrbincEma

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
OstrežŽiga

M

2009OŠ MIRANA JARCA
LipoglavšekTjaša

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
AlešUrban

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
Šmid Oskar

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
PezerovićIan

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
Bratkovič KolešaNik

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
Delak ŽmaharBrina

Z

2008OŠ POLJANE
KoritnikLan

M

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
Vilfan KožuhLev

M

2009OŠ PRULE
RozmanGašper

M

2009OŠ PRULE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
LipoltAleksander

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PureberKlara

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PodlogarAleksander

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
GregorčičNejc

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
VovkSandra

Z

2008OŠ TRNOVO
ČadežTanej

M

2009OŠ TRNOVO
KovačKaja

Z

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
PopovićSvit

M

2007OŠ VIČ
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
Jelenc ČančarEva

Z

2008OŠ VIČ
KrištofelcUla

Z

2008OŠ VIČ
ČusakTanja

Z

2009OŠ VIČ
Seifert Metka

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Krnetić Sergej

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Bricelj Iza

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
FrolovMark

M

2008OŠ VIDE PREGARC
Peček DanieliDavid

M

2008OŠ DRAVLJE
SeverSara

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
Velkavrh ReboljTia

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
MešićEnej

M

2009OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MikličJan

M

2009OŠ KAŠELJ
VocovnikMatevž

M

2008OŠ KAŠELJ
Rodman PonikvarIan

M

2008Inštitut za celostno vzgojo in izobraževanje otrok Lila
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

191

4. 04. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

102

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

103

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

174

13. 04. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

119

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

132

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

115

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

145

12. 03. 2020Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

84

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27. 03. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6. 04. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15. 03. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16. 03. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26. 03. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26. 03. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26. 03. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

17. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10. 01. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12. 01. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19. 01. 2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80