Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
20.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

86


ARHIV:
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
MaksimovičNatan

M

1998EKONOMSKA ŠOLA
KmetičAnej

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
LukežičKristijan

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
KristanAnže

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
JešelnikTimjan

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
FilipčičNejc

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZemljičUrban

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
Drobnič Žiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
Klemenčič Marko

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
BreclTilen

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
OparaAleš

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
ŽmavcNal

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
FrošeljGašper

M

1997GIMNAZIJA POLJANE
HorjakBlaž

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
JurcaGal

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
KisovecBlaž

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
IvanjkoMartin

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SlugaDavid

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
StrnadErik

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PustovrhTadej

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BenčinaMiha

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
IvančičRok

M

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KoncilijaBlaž

M

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ShadroDenys

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
DrobničAndraž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
JovićSebastjan

M

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
FrasGašper

M

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
JernejcJaka

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
LindičMartin

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČukTilen

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BonceljTadej

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
KavčičKaja

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
BriceljEva

Z

1998EKONOMSKA ŠOLA
GradišarVanesa

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NovelliTeresija

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
OmahnaKatja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
ČerneMaša

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
MakarovičAnika

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠuštarZala

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PodlipnikNeža

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanAna

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PlaznikAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
VenguštEva

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkofŽiva

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkrjancVeronika

Z

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TrčekJerca

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BevkEva

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VrhovecTisa

Z

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
SalobirElizabeta

Z

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
AvsenikMonika

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KlemenčičBarbara

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GregorčičSara

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MajcenMonika

Z

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SlabeKaja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽagarLučka

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KogovšekMelita

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Premec Greta

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠušteršičNika

Z

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
VolkJaša

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
JerčinovičRok

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrapežAndraž

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
CerkovnikMartin

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
IvaničMiha

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠuštarGregor

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ZaviršekNejc

M

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ZalarTilen

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
BambičDomen

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
KirnJure

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SchwarzmanJon

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
IvančičMiha

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
CerkovnikTaja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
GašperšičNika

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
PustMonika

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
LorberKatja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
Beton Katarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
TurinekKatja

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
NovakAlja

Z

1997GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
BarutCecilija

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87