Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
LieberBoris

M

1999ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BreclTilen

M

1997ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
TavčarAndraž

M

1997ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
StrojkoTibor

M

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JešelnikTimjan

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
KristanAnže

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
RautovičMaj

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
KmetičAnej

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
SmoleBrin

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
Drobnič Žiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
VelićAleks

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
TabakovićDenis

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Zemljič Urban

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiščičAndrej

M

1997GIMNAZIJA POLJANE
PopadičMarko

M

1997GIMNAZIJA POLJANE
SedeuGrega

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
IvaničMiha

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
SpillerIan

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KolarTej

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
SedeuGregor

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
IvanjkoMartin

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Perme Domen

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KonecJaka

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KnavsMatic

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
BojcDomen

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ŠimecGašper

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MordLukas

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HomarAljaž

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BonceljTadej

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukTilen

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
Kavčič Kaja

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
NemanjičJera

Z

1998EKONOMSKA ŠOLA
BriceljEva

Z

1998EKONOMSKA ŠOLA
Slivniker Nastja

Z

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
NoseLara

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
ČerneMaša

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
RošTeja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanEva

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
MakarovičAnika

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Polanec Petra

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
SajeKama

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
TurinekKatja

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
JelnikarRebeka

Z

1997SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
MajcenMonika

Z

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ŽagarLučka

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SlabeKaja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠušteršičNika

Z

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
MaksimovićNatan

M

1998EKONOMSKA ŠOLA
JerčinovičRok

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrapežAndraž

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
BevkEva

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZalarTilen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
BambičDomen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
IvančičMiha

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UšeničnikLovro

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
CerkovnikTaja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
BarutCecilija

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87