Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
20.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

77

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
SotlarŽan

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
VehovecNei

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
BaumgartnerDomen

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ŠtirnGal Patrik

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ParkeljNejc

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JeršeJakob

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NagodeŽan

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
LongarNiko

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrižajJanže

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KravčukSemen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
LjubisavljevičDavid

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠoncLan

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽibernaNejc

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
KalisTimotej

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
KalisTimotej

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
TicaNikola

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
HočevarŽan

M

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
BambičSimon

M

2001SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BerberiRoko

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PlestenjakJošt

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HočevarKlemen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TozonJure

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DodigAljaž

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
UšeničnikDominik

M

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
StreharMatej

M

2001GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
KalanEva

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KočevarLana

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
LukačPia

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KajfežTara

Z

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BojcHana Helena

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PrajsTina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MursaManca

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Hosta PrevecTia Lucija

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RazpetAna

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NastičEma

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
JalenŽiva

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
VilarRahela

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PokecLara

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
BitencKatja

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Sandić Katarina

Z

2002SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
MahkovecZala

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PukšičPia

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ČamzićSara

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KošeleNina

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
AndroičHana

Z

2001GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
AliGregor

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RubinDomen

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GradFilip

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
KrumpakJan

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
PoboljšajMaj

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
BabnikJan

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PočivašekMaks

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČerneDomen

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
GorenčičMaks

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
CetinskiSvit

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
ZagarMatic

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
MesaricMark

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
MastenMiha

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
IvancicJaka

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
Pečovnik NovakAndraž

M

2002GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
GunglFilip

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PodgoršekLuka

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KuprivecRok

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
JelencBlaž

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
SpillerMia

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AličŠpela

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MihelačSrna

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
VidergarJulija

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
JordanAnja

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
Brajkovič MiheličNike

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
MatovičKim

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
IvanicSpela

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
PipanLina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
VračarMaruša

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
NovakZoja

Z

2003SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
HamMaša

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM


ARHIV:
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87