Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
TomšičGregor

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
LukežičKristian

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
Drobnič Žiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
Celjer Tilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
SajovicTim

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičMarko

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrošeljGašper

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
JarcTilen

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JerčinovičBlaž

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ČampeljRok

M

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PrimožičTim

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KonciljaBlaž

M

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ShadroDenys

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GrandaMiha

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GrizoldJaša

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KondičLuka

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
TomšičTomaž

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PazlarAljaž

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
KavčičKaja

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
ŠkofNina

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GradišarVanesa

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MravljaKatarina

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
SešekKristina

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
Podlipnik Neža

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠuštarZala

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MakarovičAnika

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
GergarNika

Z

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GodecHana

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Grm UrbančičPia

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Avsenik Žibrat Lana

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkofŽiva

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VrhovecTisa

Z

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KlemenčičBarbara

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AvsenikMonika

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GregorčičSara

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PetričVanja

Z

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JurčekRebeka

Z

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ŽagarLučka

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SlabeKaja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
KrapežAndraž

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
ZalarTilen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
KirnJure

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JerčinovičRok

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
SchwarzmannJon

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
IvančičMiha

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
PustMonika

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
LorberKatja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
ČerneMaša

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
BetonKatarina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
GričarJona

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
NovakAlja

Z

1997GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
BarutCecilija

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PremecGreta

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87