Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
20.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

86


ARHIV:
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
PlutMatic

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KeneDavid

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
BizjakŽiga

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
KristanMatej

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
ŽugeljAnže

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
DrobničŽiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupančičFilip

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
LavrenčičRok

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
TetičkovičMiha

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
KristanMaj

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JerčinovičBlaž

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
StošičAmadej

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JarcTilen

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
IvančičRok

M

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
NagličDomen

M

1994BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
OsredkarAnže

M

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ŠkaraNik

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TomičLukas

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
JagerBenjamin

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
CerarDušan

M

1994SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Koncilija Blaž

M

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
LahLev

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
JerebJan

M

1994SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
CvetičGrega

M

1995SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
ZaltaTimon

M

1995SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
VrtovecTim

M

1995SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
ŠtrekeljBlaž

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
ShadroDenys

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BartolFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JernejcJaka

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SlovnikBine

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
UršičSimon

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČešarekJanez

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GovekarDomen

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
NagodeMiha

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MiheličGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
KavčičKaja

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
ZadnikarTina

Z

1993EKONOMSKA ŠOLA
GradišarVanesa

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠkofNina

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArbiNeža

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
SešekKristina

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
ReisnerNina

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
BergincBrigita

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠuštarZala

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
OkičTia

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PetkovšekRebeka

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvozdenLea

Z

1996GIMNAZIJA MOSTE
UdovčKristina

Z

1996GIMNAZIJA MOSTE
KoparSabina

Z

1996GIMNAZIJA MOSTE
ŠkovŽiva

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LevičnikNeža

Z

1994BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
NikaKuk

Z

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
UršičKarmen

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SlaparSaša

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LeskovecVeronika

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VirantHana

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KlemenčičBarbara

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PintarSara

Z

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
CvetkovičKlara

Z

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GrahekPolona

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
RusTaninta

Z

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PremecGreta

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KorošecNorma

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BergantNika

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ZofKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
TurinekMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrapežAndraž

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
SkokSimon

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
CerkovnikMartin

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ČampeljRok

M

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ZaviršekNejc

M

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Kirn Jure

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SchwarzmannJon

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
ČerneMaša

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
PustMonika

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
LorberKatja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
KerpanPika

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
BetonKatarina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
KuprivecEva

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠetinaAna Marija

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
OkršlarKaja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
StankovičKaja

Z

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GričarJona

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
NovakAlja

Z

1997GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
BarutCecilija

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA