Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
VehovecNei

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
BičekJan

M

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
OblakMaj

M

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
HostaAnže

M

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PustGal

M

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
NikičTimotej

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ParkeljNejc

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JeršeJakob

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BochlTijan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LetnarŽan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZabukovnikMark

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Hočevar Žan

M

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PrelecBlaž

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PiklVid

M

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Kosec MikićLuka

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičNace

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SitarGašper

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LangerholcKlemen

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
HočevarKlemen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MočnikRožle

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TozonJure

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
UšeničnikDominik

M

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
StreharMatej

M

2001GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
KalanEva

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KajfežTara

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
TrampušDanaja

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VidergarJulija

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
VelkavrhTara

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KogovšekManca

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
RobidaTia

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Pust Erika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠeficMaruša

Z

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KotarPetra

Z

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
MahkovecZala

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ČizmićSara

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
SotlarŽan

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
AniketGodbole

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HernecRok

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AličGregor

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PoboljšajMaj

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
ŠanteRok

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
GorenčičMaks

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
BabnikJan

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
IvančičJaka

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
MastenMiha

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
SpillerIan

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Novak PečovnikKlemen

M

2002BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
BambičSimon

M

2001SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
JordanNejc

M

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
GunglFilip

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PodgoršekLuka

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KuprivecRok

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Jelenc Blaž

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
SpillerMia

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Brajkovič MiheličNike

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PipanTaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PipanLina

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
VračarMaruša

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PolancPetra

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
HorsthuberLea

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HamMaša

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM


ARHIV:
23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87