Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63


ARHIV:
23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
SotlarŽan

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
PeliconJakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JeršeJakob

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LukšičNik

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ParkeljNejc

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
UdovčJaka

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠkofDavid

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
KošnikNik

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
KmetičAnej

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
MalešičJaka

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
CeljerTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZemljičUrban

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
NovakPatrik

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KisovecBlaž

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
BambičSimon

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
VidigajAljaž

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ŠvigeljUrh

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
HočevarŽan

M

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
OgričAnže

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ČernivecBlaž

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PermeDomen

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Sherstha ZverTristan

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
IkanovićEmil

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠkofTim

M

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
SavnikSvit

M

2001SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
HomarAljaž

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HočevarKlemen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KomeljJakob

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TolimirDarko

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BonceljTadej

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KosmačJan

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukTilen

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
BriceljEva

Z

1998EKONOMSKA ŠOLA
VučkoHana

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KoštomajKaja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
OmahnaKatja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
BanožičTina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
GašperšočNika

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
BurjaŽana

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Avanzo Klara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
RošTeja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanEva

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SajeKama

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkofPetra

Z

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠeficMaruša

Z

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ForsthuberTea

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
OsredkarAna

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠušteršičNika

Z

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
AličGregor

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PoboljšajMaj

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
JerčinovičRok

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
SpillerIan

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠuštarGrega

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
IvaničMiha

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
IvaničJaka

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KolarTej

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
BambičDomen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ZalarTilen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
IvančičMiha

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UšeničnikLovro

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodgoršekLuka

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠajnGal

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
CerkovnikTaja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
BlagšičPetra

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
SajeKama

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PolancPetra

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
TurinekKatja

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87