Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63


ARHIV:
23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
BičekJan

M

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
OblakMaj

M

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PustGal

M

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ŠkolakJaka

M

1999ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ZvržinaJaka

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JeršeJakob

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PeliconJakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ParkeljNejc

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BochlTijan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZabukovnikMark

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽnidaršičBor

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LetnarŽan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
FonGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
BabičVid

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠuštarGrega

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
KavčičJak

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KovačičBlaž

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
PotočnikLuka

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KumpJaka

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ModecJure

M

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ČordićSinan

M

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BremecLan

M

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PiklVid

M

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ZverTristan

M

1999SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ZaviršekDomen

M

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
JozićLuka

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TerzievŠtefan

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CvirnTimotej

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HočevarKlemen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PlestenjakJošt

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MarcJure

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
DrobničMartin

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LevstikKlemen

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MavrekNikolaj

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
AntlogaAljaž

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
Kočevar Lana

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
AtanasovskiTina

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VrbošekHana

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
GradišarSonja

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
TrbežnikNina

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JernejčičHana

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
VelkavrhTara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
PustErika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkrjancVeronika

Z

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZebecDaša

Z

2002BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
MikličKarin

Z

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VišnarLaura

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VrankarZala

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PircMaša

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PajničŽiva

Z

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠepicMaruša

Z

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KotarPetra

Z

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
MahkovecZala

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PukšičPia

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ZajecKristina

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TompaLea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličIza

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
Alič Gregor

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KolarTej

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
MastenMiha

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BambičSimon

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
SpillerIan

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
IvančičJaka

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
SavnikSvit

M

2001SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
UšeničnikLovro

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodgoršekLuka

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmrkoljBlaž

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
SpillerMia

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Pipan Taja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
BrajkovičNike

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PolancPetra

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
TurinekKatja

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
VračarMaruša

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87