Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59


ARHIV:
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57

29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
Strojko Tibor

M

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
RadišičLuka

M

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PustGašper

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BecAdam

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KovačičMatic

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PuričEdvin

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MaletićNikša

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MiladinovičLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
PoljanšekGašper

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
StrašekBlaž

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
Petrovič David

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠkorjancLuka

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠenicaAljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
FilipčičNejc

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MesecŽak

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KonjarŽan Luka

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupančičFilip

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
Drobnič Žiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
BreclTilen

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
GeroniRok

M

1996GIMNAZIJA MOSTE
KovačTilen

M

1998GIMNAZIJA POLJANE
Božič Domen

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
PašanovičTibor

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
BreznikBlaž

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
GracarAnže

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
UrbancMaj

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
ŠirokJaka

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
PodojsteršekJure

M

1998GIMNAZIJA POLJANE
NovakSebastijan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
OgorevcNace

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KrapežNik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
DespotDragoslav

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KlemencMarko

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
RemsJan

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SmajlovićOmar

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MavecKlemen

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GorenšekŽan

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KumpJaka

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
HartmanErik

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JamnikMaks

M

1997BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Slapnik Nejc

M

1997SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PoglajenNik

M

1997SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ZdravjeUroš

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
HubadŽiga

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
ŽunNejc

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ŠušteršičAndrej

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
DolencAnže

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŽavbiGregor

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HrovatDominik

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GubanecMatija

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LavrenčičNejc

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KraljNik

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠparovecNace

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OgorevcRok

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JakličAnže

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MiheličGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
TurnšekAnja

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
JazbarManuela

Z

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
OgorevcNika

Z

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
SlivnikerNastja

Z

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
CapuderLena

Z

1997ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ČoličInes

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LužnikIzabela

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NemaničVivian

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VentaMarija

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SeljakTina

Z

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
RadisavljevičSara

Z

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
GlavanAna

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
BanožičTina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
PrešerenValentina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
PelkoEva

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
Jerše Tjaša

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
RakočevičStania

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
BurjaŽana

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MakarovičAnika

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
RomEva

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
HancŽiva

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
HancVeronika

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
SiršeSara

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ČeponKatarina

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecVeronika

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
DjurdjevičSara

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KokaljTjaša

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkrjancVeronika

Z

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TurkMaruša

Z

1998SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
PericaMaša

Z

1999GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
Vukovič Ana Lea

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Deržič Vanesa

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PodlogarPija

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠušteršičNika

Z

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53