Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

59


ARHIV:
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57

29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
DanielMihajlovski

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
GorencGaj

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
PoženelVito

M

2000EKONOMSKA ŠOLA
JapeljJan

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
Dimic Matic

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Oblak Maj

M

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KodeliLucijan

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PustGašper

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PeliconJakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TekavecTim

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KaljevičFilip

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
HrobatJan

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KuheljMaks

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠtepecMarko

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MlakarBor

M

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
Makarovič VishajSimon

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
ŠkofDavid

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
KoželjLuka Nickel

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
PoljanšekGašper

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŽaucerJaka

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
PetrovičDavid

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
KorošecGašper

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
LovšinFilip

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
Oblak Gašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kurtagić Alen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MoleTomaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
LepinŽiga

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fugina Aljaž

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
JurjevčičNik

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
IbradžićAladin

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
MarinčekLuka

M

2001GIMNAZIJA POLJANE
HouškaLuka

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
Pašanovič PircTibor

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
BreznikBlaž

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
VozeljUrban

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
BožičGašper

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
LajovicKlemen

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
TkalčičVito

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KumpJaka

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MušićHaris

M

1999SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
BoštjančičAnže

M

2002SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
NoseMatic

M

2002SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
HubadŽiga

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
AtanasovskiŽan

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
LukmanMaks

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PavcDomen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StrajnarLuka

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrobišMatija

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmrtnikMiha

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MočnikRožle

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HočevarKlemen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KomelJakob

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PlestenjakJošt

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
BožičnikLina

Z

2002EKONOMSKA ŠOLA
BožičnikLina

Z

2002EKONOMSKA ŠOLA
Majcen Neja

Z

2002EKONOMSKA ŠOLA
KalanEva

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
HorvatEma

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
UlčakarLucija

Z

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ErjavecVeronika

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
TrbežnikAnja

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VučkoHana

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BelingerAlja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MiličTara Katarina

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KuheljLiza

Z

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PustNina

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
PrešerenValentina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠpajzarSara

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
PetrovićAnastasija

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
SiročičKarolina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Robida Tia

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
VraničarNeja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Selan Eva

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
VičičMarija

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
AndjelkovićNika

Z

2002GIMNAZIJA MOSTE
DolničarNadja

Z

2000GIMNAZIJA POLJANE
ČeponKatarina

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
KostanjšekKatrin

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PodržajLea

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LovričNika

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
ŠtibernikNeža

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SteinerJedert

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Jež Katarina

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČizmićSara

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53