Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

59


ARHIV:
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57

29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
KodeljaAmbrož

M

1991ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Žitnik Tilen

M

1991ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ZupančičMatic

M

1991ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KozjakDavid

M

1992ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
RomihJan

M

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NovakAnže

M

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VodopivecNejc

M

1991GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OkorenMatic

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Karas Jorg

M

1991GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
TankoJošt

M

1991GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
FrčejSimon Sergi

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
MrzelAnže

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
LahJure

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
MarkovičMartin

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
VertotDomen

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
Bombač Jaka

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
ArzenšekMartin

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
MožekMatic

M

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
FužirJernej

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
PlešnikMiha

M

1991GIMNAZIJA ŠENTVID
KorelcDomen

M

1990GIMNAZIJA ŠENTVID
VehovecTilen

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŽibratŽiga

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VončinaBojan

M

1991VEGOVA LJUBLJANA
SotelšekRok

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
HabbeŽiga

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
KnapičUroš

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KoželjMarko

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VoštinićLuka

M

1992SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
OblakDino

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VidicMatija

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GajšekJakob

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JerovšekAljaž

M

1992ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
Klakočer Tilen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CrnčecRok

M

1991ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NikočevićElmir

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KatičMiha

M

1991ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
KovačNika

Z

1992ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Zupančič Eva

Z

1992ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
TrtnikMaja

Z

1992ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
TrdinAnja

Z

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ChrasteckaLucie

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VidmarTina

Z

1991GIMNAZIJA LEDINA
AjdnikKaja

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
Robič Neža

Z

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
BestijaničTajda

Z

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
JeršeLara

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
JagodičTjaša

Z

1992GIMNAZIJA MOSTE
Župec Urška

Z

1994GIMNAZIJA MOSTE
UsigelAlja

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GomiščekAnja

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UrankarTeja

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PerhavecEma

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA