Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
KocijančičJakob

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
DimicMatic

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
OblakMaj

M

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KoželjTristan Lukas

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
LovšinFilip

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
RegallyŽiga

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
CvekJaša

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
MoleTomaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Oblak Gašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
JurjevčičNik

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
WinterleitnerLan

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žunič Nejc

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fugina Aljaž

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlepMax

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
IbradžičAladin

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
HouškaLuka

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
StrmčnikAndraž

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
TacerNejc

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
JeramDomen

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
MaziaJaka

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
Novak Val

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
LajovicKlemen

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
TrnovecTim

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
AfanasyevArtem

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
BradaškaŽiga

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
NeredMatic

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
AtanasovskiŽan

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
PavcOžbej

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KosSvit

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
Plestenjak Jošt

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MočnikRožle

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠkerlavajTit

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HočevarKlemen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
DyvinetsSofiya

Z

2003ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Vičič Marija

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PetrovićAnastasija

Z

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BožičnikLina

Z

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Horvat Ema

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JuvanKaja

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KalanEva

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VončinaNika

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BelingerAlja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PustNina

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
BohTriša

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
ŠpajzarSara

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
SiročičKarolina

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Robida Tia

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanEva

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanNika

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
VraničarNeja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
DolničarNadja

Z

2000GIMNAZIJA POLJANE
KostanjšekKatrin

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PodržajLea

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Štembal VacikMojca

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČizmićSara

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JežKatarina

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE


ARHIV:
29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53