Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57


ARHIV:
29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
Brecl Tilen

M

1997ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Strojko Tibor

M

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PustGašpe

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PeliconJakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtenbergerNik

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠterRok Marko

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KodeliLucijan

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LampičDavid

M

2000GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BecAdam

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KovačevičMatic

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
StrašekBlaž

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
GaleŽan

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
KomelGašper

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
MrđenMarko

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
PetkovičDavid

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
PoljanšekGašper

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
FuginaAljaž

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
FilipčičNejc

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavčičGašper

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠenicaAljaž

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
MesecŽak

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KonjarŽan Luka

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrapežNik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Iskra Martin

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MavecKlemen

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZalarTilen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
PlešecSebastjan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KavčičAndraž

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ŠušteršičAndrej

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
HubadŽiga

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
DolencAnže

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
OblakUrban

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GubanecMatija

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MatijaševičŽan

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PavcDomen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HrovatDomen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličAnže

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LavrenčičNejc

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RobertWeiss

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OgorevcRok

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Šparovec Nace

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KosićMark

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
SlivnikerNastja

Z

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VučkoHana

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NemaničVivian

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČolićInes

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RadisavljevičSara

Z

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
SeljakTina

Z

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
GlavanNina

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
PodrekarAsja

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PrešerenValentina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
CiglenečkiZoja

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PelkoEva

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠkufcaPetja

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
MakarovičAnika

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BurjaŽana

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
SiročičKarolina

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
HorvatEma

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SiršeSara

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ČeponKatarina

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecVeronika

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠketaKatja

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkrjancVeronika

Z

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠenicaLina

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TurkMaruša

Z

1998SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
PericaMaša

Z

1999GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
StajnerJedert

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠtibernikNeža

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JežKatarina

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠušteršičNika

Z

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53