Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57


ARHIV:
29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
MihajlovskiDanijel

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
JapeljJan

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
GorencGaj

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
JarmUrban

M

1999EKONOMSKA ŠOLA
AvbeljPrimož

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
PoženelVito

M

2000EKONOMSKA ŠOLA
LieberBoris

M

1999ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Dimic Matic

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KodeliLucijan

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Tekavec Tim

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Pelicon Jakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PustGašper

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MrdženMarko

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BizjanAdrian

M

2001GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MlakarBor

M

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
Petrovčič David

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
PoljanšekGašper

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
LevpuščekAnej

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
MiklavčičGašper

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Oblak Gašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fugina Aljaž

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Šenica Aljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KonjarŽan Luka

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kurtagić Alen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MoleTomaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
IbradžićAladin

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
MarinčekLuka

M

2001GIMNAZIJA POLJANE
Pašanovič PircTibor

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
BreznikBlaž

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
LajovicKlemen

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
VozeljUrban

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
MavecKlemen

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MušićHaris

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PehlićSenad

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
HodžićHadis

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
LapanjeMiha

M

1998SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
PlešecNejc

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
ŠušteršičAndrej

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ZalarTilen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
HubadŽiga

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
DolencAnže

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Učakar Tim

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
OsmanovićDomen

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LukmanMaks

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
StrajnarLuka

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrobišMatija

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PavcDomen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačičDavid

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmrtnikMiha

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KosičMark

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KosičMark

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
WeissRobert

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HočevarKlemen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KomelJakob

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PlestenjakJošt

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LavrenčičNejc

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
TrbežnikAnja

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
MakarovičAnika

Z

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KalanEva

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
SlivnikerNastja

Z

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BokanŽaklin

Z

1999ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Vučko Ana

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SeljakTina

Z

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
GlavanAna

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
Prešeren Valentina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
BanožičTina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
VičičMarija

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Robida Tia

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanEva

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SiročičKarolina

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Horvat Ema

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LapajneŠpela Klara

Z

2001GIMNAZIJA MOSTE
HancŽiva

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
GorencRonja

Z

2001GIMNAZIJA POLJANE
VerderberManca

Z

2001GIMNAZIJA POLJANE
DolničarNadja

Z

2000GIMNAZIJA POLJANE
ČeponKatarina

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecVeronika

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
Šketa Katja

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠenicaLina

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TurkMaruša

Z

1998SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
PericaMaša

Z

1999GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
ZajcAna

Z

2001GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
KostanjšekKatrin

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PodržajLea

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LovričNika

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
SteinerJedert

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠtibernikNeža

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačičLana

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JežKatarina

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠtraklMaša

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DebeljakLea

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53