Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57


ARHIV:
29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
LapJan

M

1995EKONOMSKA ŠOLA
LoviščekAnže

M

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JanežičDorian

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BreskvarGregor

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
RadišičLuka

M

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KrižajRok

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TekavecMaks

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MaletičNikša

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KovačičMatic

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BecAdam

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
Kupljenik Blaž

M

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
NifoziEmanuele Mark

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
ErzarMarko

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
MiladinovičLuka

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
ŠenicaAljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlokočovnikMiha

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
MesecŽak

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KratochwillSergej

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BedenkJan

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupančičFilip Jakob

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
DrobničŽiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GeroniRok

M

1996GIMNAZIJA MOSTE
Peterlin Matic

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
RomihVid

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
TomšičJernej

M

1996GIMNAZIJA MOSTE
Širok Jaka

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
GracarAnže

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
PodojsteršekJure

M

1998GIMNAZIJA POLJANE
UrbancMaj

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
BohGrega

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
KrapežNik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
OgorevcNace

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
NovakSebastian

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽidanEmil

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
BrlečičPaskal

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LogarMatej

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
RemsJan

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
HartmanErik

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KlemencMarko

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TurkovicŽan

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KozamernikMark

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SmajlovićOmar

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŽunNejc

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ŠtefančičRok

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
ŠušteršičAndrej

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ŽaubiGregor

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Granda Miha

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
MedvešekGregor

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PazlarAljaž

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GubanecMatija

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OblakUrban

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LampičJaka

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StražišarFilip

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrupenkoUrban

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LavrenčičNejc

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KocmanMark

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠparovecNace

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CvijićNikola

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KondićIgor

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KraljNik

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrilcMark

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SiliRok

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MiheličGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
TurnsekAnja

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
JazbarManuela

Z

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
SlivnikerNastja

Z

1998ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
MiloševKamelija

Z

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VentaMarija

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PislakManca

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JeršeTjaša

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Rakočevič Stania

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Burja Žana

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MakarovičAnika

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
LajovicPetra

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
HancVeronika

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
Šušteršič Nika

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
HancŽiva

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
DjordjevičSara

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ZverAnja

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KastelicŽoel

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AvsenikMonika

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MatičKlara

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BattelinoAda

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MarcMaša

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetermanAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GrumManca

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53