Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

59


ARHIV:
17.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

57

29.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

85

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu  

93

14.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

71

23.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

93

17.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

88

17.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

90

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
ŠtempiharMartin

M

1994EKONOMSKA ŠOLA
StevanovićDragan

M

1993EKONOMSKA ŠOLA
LapJan

M

1995EKONOMSKA ŠOLA
BricJaka

M

1995EKONOMSKA ŠOLA
BreskvarGregor

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Radišič Luka

M

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PerkovičTim

M

1997ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Kuhelj BugaričMax

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Križaj Rok

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TekavecMaks

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OkornMatija

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KupljenikBlaž

M

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PurićEdvin

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠaranovičŽiga

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
Šaranovič Nejc

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
MihovecŽan Mark

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
Kruljec Luka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
MiladinovičLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
Markovič Luka

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
HorvatValentin

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
BedenkJan

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Zupančič Filip

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
RožacRihard

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
DrobničŽiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
TomšičJernej

M

1996GIMNAZIJA MOSTE
Čuček MeršolKris

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
ŠirokJaka

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
GracarAnže

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
UrbancMaj

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
NovakSebastjan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Ogorevc Nace

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
BrlečičPaskal

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PustovrhTadej

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DespotDragoslav

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KlemenčičMarko

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GoršičSebastian

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
RemsJan

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
OkornMiha

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SlapnikNejc

M

1997SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PoglajenNik

M

1997SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠtefančičRok

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
BrezovšekJuš

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
KnapičUroš

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
SotelšekRok

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
SpirkovskiMario

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
PrijateljVid

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
TuršičDomen

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RogačFilip

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LaknerJan

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MatijaševičŽan

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GubanecMatija

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KolšekIrenej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VidmarTim

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FortunaKrištof

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HitiGašper

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KraljNik

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠparovecNace

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SlovnikBine

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlakočerTilen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
UrbancDomen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KocmanMark

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SiliRok

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
PlaninšičTina

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
TurnšekAnja

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
PojeTjaša

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽuničSandra

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MitrakovičSara

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
IzdaPina Verena

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
BardutzkyAna

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
Rogelj MeljoNeža

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
Ogorevc Nika

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
NovakovičNika

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
RomEva

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
JeršeTjaša

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
RakočevičStania

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Župec Urša

Z

1994GIMNAZIJA MOSTE
Jamšek Nina

Z

1997GIMNAZIJA POLJANE
Rupert Tina

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
DjurdjevićSara

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
UrigelAlja

Z

1994GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
KastelicŽoel

Z

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
FrankičMia

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
NovakUršula

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LazarLea

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MatićKlara

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HudovernikEla

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PerhavecEma

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

12.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

59

13.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

66

15.9.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu    

53