Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48


ARHIV:
11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
PotočnikTilen

M

2001OŠ BEŽIGRAD
RavnikAleksander

M

2001OŠ BEŽIGRAD
Boh Kajetan

M

2001OŠ BEŽIGRAD
TomacMaj

M

2001OŠ DANILE KUMAR
ZupancMatija

M

2000OŠ DANILE KUMAR
LampičDavid

M

2000OŠ DANILE KUMAR
BizjanAdrian Maksimilian

M

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DimicMatic

M

2001OŠ KOLEZIJA
Boštjančič Arne

M

2001OŠ KOSEZE
FuginaAljaž

M

2000OŠ LEDINA
PeliconJakob

M

2000OŠ MARTINA KRPANA
VozeljUrban

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
LajovicKlemen

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
MihajlovskiDanijel

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
KomelGašper

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
MrđenMarko

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
Štraus KodeliLucijan

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
BahovecLeon

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
BeličGal

M

2001OŠ VIČ
TekavecTim

M

2001OŠ VIČ
PajerJon

M

2001OŠ VIČ
IskraMartin

M

2000OŠ VRHOVCI
ŠkuljMaks

M

2001OŠ VRHOVCI
OgnjenovićNik

M

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
IgnijićFilip

M

2001OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OblakGašper

M

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
IbradžičAladin

M

2001OŠ POLJE
GaleŽan

M

2000OŠ KAŠELJ
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
PrajsTia

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
MiljavecTina

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
TrampušDanaja

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
ŠenicaLina

Z

2000OŠ KOLEZIJA
TošičTaya

Z

2000OŠ TRNOVO
TopićEnja

Z

2000OŠ TRNOVO
DolničarNadja

Z

2000OŠ VIČ
MedvešekEva

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
Selan Eva

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
VučkoHana

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
ErjavecPolona

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KušarKatja

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
StiplošekZala

Z

2000OŠ KAŠELJ
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
ŽaucerJaka

M

2002OŠ BEŽIGRAD
GolobičTim

M

2002OŠ BEŽIGRAD
BradaškaŽiga

M

2003OŠ BIČEVJE
ŠkerlavajTit

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Gumilar Jernej

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Gumilar Luka

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
GumilarMartin

M

2006OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
TkalčičVito

M

2002OŠ KOLEZIJA
BlazinaMatic

M

2004OŠ KOLEZIJA
Kosednar ŠušteršičJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
KaljevičFilip

M

2002OŠ MIRANA JARCA
MikličDavid

M

2002OŠ NOVE FUŽINE
BohMark

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
GoliMatic

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
Jarc Nikita

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KuheljMaks

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BedenDomen

M

2002OŠ TONETA ČUFARJA
Begeš ŠumiMai Matija

M

2003OŠ VIČ
RodeMaj

M

2003OŠ VIČ
RegallyŽiga

M

2003OŠ VIČ
Manfreda GolobLovro

M

2003OŠ VIČ
FlanderTristan

M

2004OŠ VIČ
JurjevčičNik

M

2002OŠ DRAVLJE
SejdijaBenjamin

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Sklepić Damir

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KlepMaks

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Lukić Vanja

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MurnTomaž

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
TrnovecTim Luka

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
AvdibašičBenjamin

M

2002OŠ POLJE
OmahenMatic

M

2002OŠ KAŠELJ
RogeljTimmy

M

2002OŠ KAŠELJ
PoharŽiga

M

2002OŠ KAŠELJ
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
KumpAna Marija

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
LeskovecEva

Z

2003OŠ KOSEZE
OgnjanovičSara

Z

2002OŠ KOSEZE
Fabčič FlisPatricija

Z

2002OŠ KOSEZE
GrubišićEla

Z

2002OŠ KOSEZE
ĐuburEdita

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
IndiharLea

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
BelingerAlja

Z

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
IlićLucija

Z

2003OŠ NOVE FUŽINE
TomcTia

Z

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
KuheljLiza

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČulkTimeja

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
MiličEla

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
VilarTia

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
Milič Katarina

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
BožičnikLina

Z

2002OŠ VIČ
SelanNika

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
PetrovičAnastasija

Z

2002OŠ POLJE
AndjelkovičNika

Z

2002OŠ POLJE
SeverMateja

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MahkovecLara

Z

2002OŠ KAŠELJ
PovirkNeja

Z

2002OŠ KAŠELJ

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85