Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48


ARHIV:
11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

Prijavljeni tekmovalci:
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
VičičMarija

Z

2001OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Hafner Luka

M

1999OŠ KOSEZE
Fabčič FlisLeon

M

1999OŠ KOSEZE
Sodja Jan

M

1998OŠ LEDINA
Savnik Jure

M

1998OŠ LEDINA
Adamlje Jon

M

1998OŠ LEDINA
KovačTilen

M

1998OŠ LEDINA
KoceDomen

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
Pašanovič PircTibor

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
LeonardiDejan

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
MurgelThalei

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
PokornIvan

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
Miščič Matevž

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
MlakarBor

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
PeliconJakob

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
ŽunNejc

M

1998OŠ MARTINA KRPANA
RusGrega

M

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
ŽgajnarEmil

M

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
JarcMatej

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SidičMaj Domen

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
BahovecLeon

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
Štraus KodeliLucijan

M

2000OŠ TONETA ČUFARJA
KuštrinJon

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
ŠčekićNemanja

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
VolenikEmil

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
BreznikBlaž

M

1999OŠ VODMAT
PetrovičDavid

M

1999OŠ VODMAT
KavčičKlemen

M

2000OŠ ŠENTVID
KovačičDavid

M

2000OŠ ŠENTVID
BožičGašper

M

2000OŠ ŠENTVID
ZrnecTimotej

M

2000OŠ ŠENTVID
GaleŽan

M

2000OŠ KAŠELJ
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
CerkovnikTaja

Z

1999OŠ KOSEZE
BrvarEva

Z

1999OŠ LEDINA
SupovecEva

Z

1999OŠ LEDINA
SiročičKarolina

Z

2000OŠ NOVE JARŠE
VukovićAna Lea

Z

1999OŠ NOVE JARŠE
OvsenikLucija

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
JuvanKaja

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
KončanKlara

Z

1999OŠ PRULE
FendiSara

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićManuela Maksi

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TrbežnikAnja

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
Potočnik Pia

Z

2000OŠ TRNOVO
Ornik Julija

Z

2000OŠ TRNOVO
KostelecKaja

Z

2000OŠ VIČ
DolničarNadja

Z

2000OŠ VIČ
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
StaničJan

M

1997OŠ BEŽIGRAD
KrušičRene

M

1997OŠ BEŽIGRAD
HodžičDin

M

1998OŠ DANILE KUMAR
RemecMiha

M

1997OŠ KOLEZIJA
MiščičAndrej

M

1997OŠ MARTINA KRPANA
ŽunNejc

M

1997OŠ MARTINA KRPANA
BatorFilip

M

1997OŠ NOVE FUŽINE
MrkonjaAndraž

M

1997OŠ NOVE JARŠE
DackoIgor

M

1997OŠ NOVE JARŠE
JamnikMaks

M

1997OŠ OSKAR KOVAČIČ
HvastjaMaša

M

1998OŠ PREŽIHOV VORANC
JuvanMark

M

1998OŠ PREŽIHOV VORANC
PodojtršekJure

M

1998OŠ PREŽIHOV VORANC
ZupančičFilip

M

1998OŠ PREŽIHOV VORANC
MesecŽak

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
StrmčnikJaka

M

1998OŠ VIČ
DrobničŽiga

M

1997OŠ VODMAT
Benčina Miha

M

1997OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OegemaTom

M

1997OŠ ŠENTVID
NarobeGašper

M

1997OŠ ŠENTVID
Zaplatil Aleš

M

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
FishbacherYannick

M

1997OŠ MAKSA PEČARJA
BatičLuka

M

1997OŠ MAKSA PEČARJA
StrašekBlaž

M

1997OŠ KAŠELJ
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
LampičLea

Z

1997OŠ DANILE KUMAR
ŽgajnerEgna

Z

1998OŠ DANILE KUMAR
RošTjaša

Z

1997OŠ KOSEZE
Škufca Petja

Z

1997OŠ KOSEZE
ModrijančičLina

Z

1998OŠ KOSEZE
Jakulin VavpotičNina

Z

1997OŠ LEDINA
ĆoličInes

Z

1998OŠ MARTINA KRPANA
SlivnikerNastja

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠkuljTina

Z

1998OŠ VRHOVCI
GorupIna

Z

1998OŠ VRHOVCI
PodgoršekEva

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
TurkMaruša

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Kokalj Tjaša

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
RomEva

Z

1997OŠ KAŠELJ
RNMDI - Registrirani najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BeličGal

M

2001OŠ VIČ
TekavecTim

M

2001OŠ VIČ
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
PetkovšekFilip

M

1999OŠ KOLEZIJA
Fugina Aljaž

M

1999OŠ LEDINA
KomelJakob

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
KomelGašper

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VozeljUrban

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VeberJob

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KonjarLuka

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
ĐorđevičLuka

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
SeverAndraž

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
JuriševičMaj

M

2000OŠ VIČ
LieberBoris

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RMDE - Registrirane mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ŠketaKatja

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KuharAlja

Z

2000OŠ KOLEZIJA
ŠenicaLina

Z

2000OŠ KOLEZIJA
LjubijankičSarah

Z

1999OŠ NOVE FUŽINE
ČeponKatarina

Z

1999OŠ PRULE
KrašovecMaša

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ŠušteršičAndrej

M

1998OŠ DANILE KUMAR
ŠenicaAljaž

M

1998OŠ KOLEZIJA
OkornMiha

M

1997OŠ KOLEZIJA
HitiNiki

M

1998OŠ KOSEZE
ŠifrerŽan

M

1997OŠ KOSEZE
PurićEdvin

M

1997OŠ NOVE FUŽINE
GvardjančičBlaž

M

1997OŠ NOVE JARŠE
PrebilŽan

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
JuriševičTim

M

1998OŠ VIČ
VibaDmitry

M

1997OŠ VIČ

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85