Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
23.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

59

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
Grubišič Roko

M

2006OŠ KOSEZE
Donko ZajecLovro

M

2006OŠ KOSEZE
Zajc Tit

M

2006OŠ KOSEZE
Šteblaj Blaž

M

2006OŠ KOSEZE
PožonecMarko

M

2006OŠ MAJDE VRHOVNIK
KošecSimon

M

2005OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Žužek SfiligojVito

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
LamovšekLan

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
Sisan GroseljMark

M

2006OŠ NOVE JARŠE
GmajnarGal

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
MikovićMak

M

2006OŠ PREŽIHOV VORANC
Grabnar KovšeVid

M

2005OŠ PRULE
TopićMartin

M

2005OŠ TRNOVO
KodrinMark

M

2006OŠ TRNOVO
TadičDarjan

M

2006OŠ TRNOVO
BohLuka

M

2006OŠ TRNOVO
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
JurakVeronica Tita

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
ChuzinovaOlga

Z

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
TankoAja

Z

2005OŠ PRULE
RoglNeža

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
WallasTia

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
VodičarTaja

Z

2006OŠ VIČ
TekavecTara

Z

2006OŠ VIČ
Završki Nika

Z

2005OŠ VRHOVCI
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
Šuštaršič KalinNejc

M

2009OŠ FRANCETA BEVKA
CvetkovičMaks

M

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
ČopičAn Mikono

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
CerarŽilič

M

2007OŠ MIŠKA KRANJCA
ŽagarJuš

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Dell CotLovro

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
KranjcTim

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
SchlambergerMark Luka

M

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
DespotovićMaksim

M

2008OŠ PREŽIHOV VORANC
AleševićAhmed

M

2007OŠ TRNOVO
BobovnikMiha

M

2008OŠ VIČ
PetrovičLuka

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KlepTaj

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HanžićMark

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Malkoč PrišličMaj

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Božič CvetrežnikUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JamšekViktor

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SemeničPatrik

M

2009OŠ VIŽMARJE - BROD
SuljićSvit

M

2009OŠ VIŽMARJE - BROD
BukovecGašper

M

2009OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Rener JavornikJakob

M

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ZuleSebastian

M

2007OŠ MAKSA PEČARJA
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
HočevarRubi

Z

2008OŠ KOSEZE
BeltramAva

Z

2007OŠ PREŽIHOV VORANC
Zakonjšek Planinc Brina

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
KošakTaja

Z

2007OŠ VIČ
Belič NovakJuna

Z

2007OŠ VIČ
ZavrškiAnja

Z

2007OŠ VRHOVCI
KuclerAna

Z

2007OŠ VRHOVCI
StojnevaAna

Z

2008OŠ VRHOVCI
BedenčičInaja

Z

2008OŠ VRHOVCI
StoparMaja

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kadak OcvirkKaja

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SemeničKarolina

Z

2009OŠ VIŽMARJE - BROD
Šmuc MarchettiNicole

Z

2008IZVEN OŠ


ARHIV:
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48

11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85