Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
23.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

59


ARHIV:
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
Šušterič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
MikovićNik

M

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
MarkovićLuka

M

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
Grabnar KovšeVid

M

2005OŠ PRULE
NapastMatic Filip

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KušterTim

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
TopićMartin

M

2005OŠ TRNOVO
GornikKal

M

2004OŠ TRNOVO
Bole Mark

M

2005OŠ VRHOVCI
IvačičJošt

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakVid

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KmetecLan

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
OrehekBeno

M

2004OŠ DRAVLJE
VukotaNikola

M

2005OŠ DRAVLJE
VrabičErik

M

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JovandićJaka

M

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
ChuzhinovaOlga

Z

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
WallasTia

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
LogarIza

Z

2004OŠ TRNOVO
ZavrškiNika

Z

2005OŠ VRHOVCI
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
ŠteblajBlaž

M

2006OŠ KOSEZE
GaričJure

M

2007OŠ KOSEZE
Šturbej Svit

M

2007OŠ KOSEZE
Donko ZajecLovro

M

2006OŠ KOSEZE
Bezjak Jure

M

2007OŠ KOSEZE
Sisan GroseljMark

M

2006OŠ NOVE JARŠE
KodrinMark

M

2006OŠ TRNOVO
AhmedAleševič

M

2007OŠ TRNOVO
Boh Luka

M

2006OŠ TRNOVO
ŽivkoJaša

M

2006OŠ TRNOVO
Grebenšek Gaber

M

2008OŠ TRNOVO
Gaber BoleNiki

M

2006OŠ VRHOVCI
Porenta Rozman Jon

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Božič CvetrežnikUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Malkoč PrislićMaj

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
TršekNejc

M

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
PlanincBrina

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
RoglNeža

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Belič NovakJuna

Z

2007OŠ VIČ
VodičarTaja

Z

2006OŠ VIČ
TekavecTara

Z

2006OŠ VIČ
KuclerAna

Z

2007OŠ VRHOVCI
StojnevaAna

Z

2008OŠ VRHOVCI
ZavrškiAnja

Z

2007OŠ VRHOVCI
Kadak OcvirkKaja

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
StoparMaja

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OblakTina Neža

Z

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85