Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
23.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

59


ARHIV:
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48

11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
BradaškaŽiga

M

2003OŠ BIČEVJE
NjegovanVal

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Škorjanc Nejc

M

2003OŠ DANILE KUMAR
SydorchukDaniil

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Šušterič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
GmajnarNik

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
ErmanTim

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
VitezičJon

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
GornikKal

M

2004OŠ TRNOVO
Novak Val

M

2003OŠ TRNOVO
KorentTristan Alessandro

M

2003OŠ TRNOVO
GrebenšekGregor

M

2003OŠ TRNOVO
ČerneDavid

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
KonjarMark

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
FlanderTristan

M

2004OŠ VIČ
KmetecLan

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IvačičJošt

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LakičMatic

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakVid

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakRok

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LjubisavljevićDavid

M

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JovandićJaka

M

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
TrnovecTim Luka

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
Rebec Pia Maria

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
BergantGaja

Z

2003OŠ PRULE
LogarIza

Z

2004OŠ TRNOVO
VeselNeža

Z

2003OŠ ZALOG
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
Hribar Matic

M

2007OŠ DANILE KUMAR
MiheličDavid

M

2006OŠ DANILE KUMAR
ŠkorjancKlemen

M

2006OŠ DANILE KUMAR
SafronovIan

M

2007OŠ FRANCETA BEVKA
Dimitrijević Lan

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Šteblaj Blaž

M

2006OŠ KOSEZE
GmajnarGal

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkerljLuka

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
Kardelj KresalAndraž

M

2005OŠ TRNOVO
PukelBert

M

2006OŠ TRNOVO
KodrinMark

M

2006OŠ TRNOVO
TadićDarjan

M

2006OŠ TRNOVO
Čačkov Marko

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
BajraktarevićBoris

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Aljančič Anže

M

2006OŠ ZALOG
VeselJaka

M

2006OŠ ZALOG
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
VraničarTinkara

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
BedenčičAna

Z

2005OŠ PRULE
TankoAja

Z

2005OŠ PRULE
Orožen VajdeHana

Z

2005OŠ TRNOVO
NajzerKaja

Z

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
ZavrškiNika

Z

2005OŠ VRHOVCI

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85