Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48


ARHIV:
11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
ŠkerlavajTit

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ArsićLuka

M

2003OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HouškaLuka

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
GmajnarNik

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
KuheljMaks

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KorentTristan Alessandro

M

2003OŠ TRNOVO
Grebenšek Gregor

M

2003OŠ TRNOVO
LovšinFilip

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
SeljakRok

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lukić Vanja

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SklepićDamir

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŽuničNejc

M

2003OŠ ŠENTVID
TrnovecTim Luka

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MočnikRožle

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
KumpAna Marija

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
OgnjanovičSara

Z

2002OŠ KOSEZE
KuheljLiza

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MiličTara

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
BožičnikLina

Z

2002OŠ VIČ
PustNina

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
AndjelkovićNika

Z

2002OŠ POLJE
PetrovićAnastasija

Z

2002OŠ POLJE
ŠtembalMojca

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverMateja

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
ŠkorjanNejc

M

2004OŠ DANILE KUMAR
SydorchukDaniil

M

2005OŠ DANILE KUMAR
NjegovanVal

M

2004OŠ DANILE KUMAR
HribarMatic

M

2007OŠ DANILE KUMAR
ŠkorjanKlemen

M

2006OŠ DANILE KUMAR
DimitrijevićLan

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Talan LopatičLuka

M

2007OŠ KOSEZE
Šušterič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
GornikKal

M

2004OŠ TRNOVO
ŠtrumbeljJernej Franc

M

2005OŠ TRNOVO
TopičMartin

M

2005OŠ TRNOVO
BanAdrian Mir

M

2005OŠ TRNOVO
ČerneDavid

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
KonjarMark

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Matko JuvanćićJanež

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
FlanderTristan

M

2004OŠ VIČ
KmetecLan

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakVid

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BajraktarevićBoris

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IvačičJošt

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JovandićJaka

M

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LjubisavljevićDavid

M

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BožičLovro

M

2005OŠ ŠENTVID
BoleMark

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
Kralj-oražemTinkara

Z

2007OŠ DANILE KUMAR
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
MandičKatarina

Z

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
MiličEla

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
StojanovičLeontina

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
BabičNatalija

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
ZavrškiNika

Z

2005OŠ VRHOVCI
BelecAlja

Z

2005OŠ VRHOVCI

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85