Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
23.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

59


ARHIV:
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48

11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
HubadŽiga

M

1999OŠ DANILE KUMAR
ŠtirnMitja

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Kump Jaka

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
RakovecMatic

M

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
PetkovšekFilip

M

1999OŠ KOLEZIJA
KregarOliver

M

2000OŠ KOLEZIJA
FuginaVid

M

2000OŠ LEDINA
PlešecSebastian

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
Pašanovič PircTibor

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
MurgelThalei

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
JankovićAleks

M

2000OŠ MARTINA KRPANA
MlakarBor

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
PeliconJakob

M

2000OŠ MARTINA KRPANA
KomelGašper

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
KomelJakob

M

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
VozeljUrban

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
PečekJure

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
BožičŽan Aleksander

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
VargaArne

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
VeberJob

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KogejMichael

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SeverAndraž

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
Trobiš Matija

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
PetrovičNiko

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
KonjarLuka

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
BreznikBlaž

M

1999OŠ VODMAT
PetrovičDavid

M

1999OŠ VODMAT
KalacanovićAljoša

M

2000OŠ DRAVLJE
OgnjenovićNik

M

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BreznikarŽan

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
PustGašper

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
Emeršič LjubičAndraž

M

1999OŠ MAKSA PEČARJA
SmehRudi

M

2000OŠ ZADOBROVA
PuckoJure

M

2000OŠ ZADOBROVA
HadalinEdvard

M

1999BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
MiljavecTina

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
ŠketaKatja

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TrampušDanaja

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
ŠenicaLina

Z

2000OŠ KOLEZIJA
KuharAlja

Z

2000OŠ KOLEZIJA
SenihMaša

Z

2000OŠ KOLEZIJA
AhčanHana

Z

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
ČolićInes

Z

1999OŠ MARTINA KRPANA
LjubijankićSarah

Z

1999OŠ NOVE FUŽINE
SmoleLaura

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkerljHana

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VidemšekNeža

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
VidemšekKlara

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
BizjakEva

Z

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
BaričičStella

Z

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
VojeEma

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
JuvanKaja

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
PericaMaša

Z

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TrbežnikAnja

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
SelanEva

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
Vučko Hana

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
TotićMejrema

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
KušarKatja

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ErjavecPolona

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
JamnikLana

Z

2000OŠ ZADOBROVA
CejKaja

Z

1999OŠ ZADOBROVA
ČelesnikRubin

Z

2000BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.
Maver Nina

Z

1999BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
RavnikAleksander

M

2001OŠ BEŽIGRAD
BohKajetan

M

2001OŠ BEŽIGRAD
KurtagićAlen

M

2001OŠ BEŽIGRAD
PotočnikTilen

M

2001OŠ BEŽIGRAD
MičkovićMaksim

M

2001OŠ BEŽIGRAD
BradaškaŽiga

M

2003OŠ BIČEVJE
TomacMaj

M

2001OŠ DANILE KUMAR
ŠkrlepDomen

M

2002OŠ DANILE KUMAR
ŠkerlavajTit

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KuharJon

M

2002OŠ KOLEZIJA
TkalčičVito

M

2002OŠ KOLEZIJA
DimicMatic

M

2001OŠ KOLEZIJA
KrušičMiha

M

2002OŠ KOLEZIJA
PodgornikSvit

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
LepinŽiga

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
HouškaLuka

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
LajovicKlemen

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
PotočarJože Vid

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
PečkajAnže

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
PavčičLiam

M

2003OŠ POLJANE
PečekNejc

M

2002OŠ PREŽIHOV VORANC
KuheljMaks

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TekavecTim

M

2001OŠ VIČ
BeličGal

M

2001OŠ VIČ
ČičaLuka

M

2001OŠ DRAVLJE
JurjevčičNik

M

2002OŠ DRAVLJE
IgnijićFilip

M

2001OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KlepMax

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LukićVanja

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Murn Tomi

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MihelakRok

M

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
TrnovecLuka

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
OblakGašper

M

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
IbradžićAladin

M

2001OŠ POLJE
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
PrajsTia

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
Janušič Dora

Z

2001OŠ DANILE KUMAR
UlagaTia

Z

2001OŠ DANILE KUMAR
KumpAna

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
GrubišićEla

Z

2002OŠ KOSEZE
Fabčič FlisPatricija

Z

2002OŠ KOSEZE
IndiharLea

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
DžuburEdita

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
PrinčičPika

Z

2002OŠ PREŽIHOV VORANC
VičičMarija

Z

2001OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KuheljLiza

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MiličTara

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
ČulkTimeja

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
BožičnikLina

Z

2002OŠ VIČ
ŽivkovićEmanuela

Z

2001OŠ DRAVLJE
KocjancNeža

Z

2002OŠ DRAVLJE
SelanNika

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
MedvešekEva

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
PustNina

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
SeverMateja

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85